Haber Detayları

Samsung Galaxy Fold fiyatı ne kadar? Özellikleri nedir? Türkiye'ye ne zaman gelecek?

Samsung Galaxy Fold fiyatı ne kadar? Özellikleri nedir? Türkiye'ye ne zaman gelecek?

Samsung Galaxy Fold fiyatı ne kadar? Özellikleri nedir? Türkiye'ye ne zaman gelecek? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Samsung Galaxy Fold fiyatı ne kadar? Dünyanın dev markaları arasında teknoloji yarışı devam ediyor. Samsung'un son olarak piyasaya sürdüğü Galaxy Fold katlanabilir özelliği ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Akıllı telefon tutkunları Samsung'un yeni akıllı telefonu için araştırma yapmaya başladı. İşte Samsung Galaxy Fold fiyatı ne kadar? Özellikleri nedir? Türkiye'ye ne zaman gelecek? Merak edilen detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Samsung Galaxy Fold fiyatı ne kadar? Samsung’un piyasaya sürdüğü Galaxy Fold kısa sürede teknoloji severlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Katlanabilir ekranıyla sınıfında bulunan telefonların bir adım önüne geçmeyi amaçlayan Galaxy Fold’un ne zaman ülkemize geleceği ise merak ediliyor.Akıllı telefon tutkunları Samsung’un yeni akıllı telefonu için araştırma yapmaya başladı. İşte Samsung Galaxy Fold fiyatı ne kadar? Özellikleri nedir? Türkiye’ye ne zaman gelecek? Merak edilen detaylar haberimizde…

SAMSUNG GALAXY FOLD’UN ÖZELLİKLERİ NELER?

Galaxy Fold (Galaxy F) ismiyle satışa sunulan katlanabilir cihaz, 4.58 inç boyuta sahip ancak açıldığında 7.3 inç boyutunda bir tablete dönüşüyor.

Cihaz 7nm işlemci ve 12GB RAM’e sahip. Arka yüzde üç kamera, iç tarafta iki, önde bir kamera var. Toplam altı kamera.Ekran üçe bölünebiliyor. Örneğin YouTube, WhatsApp, ve Google’ı aynı anda kullanabiliyorsunuz.Cihaz, Türkiye’de Yıldız Grisi, Kozmos Siyahı ve Astro Mavisi olarak adlandırılan 3 farklı renkte satışa sunulacak.

Samsung ülkemizde gelecek ayın başında Galaxy Fold için ön siparişleri almaya başlayacak. Cihazın kullanıcılara teslimatlarının ise mayıs ayının sonunda gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Samsung Galaxy Fold, 4.58 inç boyutunda ve açıldığında ise 7.3 inç’e ulaşıyor. Telefon, 7nm işlemci ve 12GB RAM’e sahip. Ek olarak altı kamera sahip. Bu kameralar iç tarafta iki, önde bir, arkada üç şekilde konumlandırılmış. Telefon, dünyanın hiçbir yerinde henüz satışa çıkmadı ve sadece üç teknoloji uzmanına test etmesi adına verildi. Sonuç ise oldukça üzücü. Vergisiz olarak 11.500 TL olduğu söylenen telefonun ekran sorunuyla boğuştuğu ortaya çıktı. CNBC teknoloji uzmanı Steve Kovach, yaşadığı sorunla ilgili twitter hesabından birtakım videolar ve görseller paylaştı.

Bloomberg’ün cihaz editörü Mark Gurman, benzer sorunları yaşamış. Ekranda yaşadığı sorunlar arasında dokunmatik sırasında iz kalması, çizik oluşması, katlama bölgesindeki sıkıntılar şeklinde açıklamalar mevcut. Telefonla ilgili en büyük sorunlardan biri de koruma filtresi olan şeffaf jelatinin ekranla uyumsuz olması.

Konuyla alakalı Samsung, henüz bir açıklama yapmadı. Firmanın Note 7 vakasından sonra Galaxy Fold’da bu şekilde sorun çıkması birçok kullanıcının markanın yeni ürünlerinden uzaklaşmasına neden olacağı düşünülüyor. İlerleyen dönemlerde Samsung, yeni olarak çıkaracağı her farklı ürününde ilk etapta istediği satış rakamlarını elde edemeyeceği tahmin edilmekte.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Samsung Galaxy Fold fiyatı ne kadar? Özellikleri nedir? Türkiye'ye ne zaman gelecek? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ