Haber Detayları

Sen Benim Herşeyimsin filmi konusu nedir? Sen Benim Herşeyimsin oyuncuları kimlerdir?

Sen Benim Herşeyimsin filmi konusu nedir? Sen Benim Herşeyimsin oyuncuları kimlerdir?

Sen Benim Herşeyimsin filmi konusu nedir? Sen Benim Herşeyimsin oyuncuları kimlerdir? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Bu akşam TV8'de yayınlanacak olan "Sen Benim Herşeyimsin" adlı Türk filmi vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Tolga Çevik'in başrolünde olduğu filmde bir çok ünlü isim yer alıyor. Dram türündeki Sen Benim Herşeyimsin sinemaseverler tarafından araştırılıyor. Peki Sen Benim Herşeyimsin filmi konusu nedir? Sen Benim Herşeyimsin oyuncuları kimlerdir?

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Sen Benim Herşeyimsin adlı türk filmi bu akşam televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Dram türündeki Sen Benim Herşeyimsin filmi izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Sinemaseverler, bir çok ünlü oyuncunun yer aldığı Sen Benim Herşeyimsin adlı filmi araştırmaya başladılar. Peki Sen Benim Herşeyimsin filmi konusu nedir? Sen Benim Herşeyimsin oyuncuları kimlerdir?

SEN BENİM HERŞEYİMSİN KONUSU

Çok küçük yaştayken öksüz kalan Sedat, babasının ona öğrettiği en önemli dersi, “korkunun gözünün içine bakmadığın sürece onu yenemezsin” mottosunu beynine kazır. Çıralı’da yenemediği korkuları ve babasından hatıra hayat tavsiyesi ile günübirlik ilişkiler ve işlerle hayatını geçirir. Ancak bir gün bu sakin hayatı bir anda değişiverir. Günü birlik ilişkierinden biri olan Pınar, Sedat’ın kucağına bir bebek bırakıp aynı hızla ortadan kaybolur. İstanbul’a gelip Birol sayesinde iş bulan Sedat’ın hayatı artık kızının etrafında dönmektedir. Baba-kızın masal gibi geçen eğlenceli hayatları annenin tekrar ortaya çıkmasıyla bir kez daha kaos haline döner.

Yönetmen koltuğunda Tolga Örnek’in oturduğu filmin başrolünü Tolga Çevik üstlenirken, filmin kadrosunda kendisine kızı Tuna Çevik, Melis Birkan ve Cengiz Bozkurt eşlik ediyor.

SEN BENİM HERŞEYİMSİN OYUNCULARI

Tolga Çevik
Rolü : Sedat

Cengiz Bozkurt
Rolü : Birol

Melis Birkan
Rolü : Pınar

Tuna Çevik
Rolü : Duygu

Haberin detayını Kaynağından okumak için Sen Benim Herşeyimsin filmi konusu nedir? Sen Benim Herşeyimsin oyuncuları kimlerdir? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ