Haber Detayları

Serenay, Kerem'in adını anmak istemedi!

Serenay, Kerem'in adını anmak istemedi!

Serenay, Kerem'in adını anmak istemedi! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, 19 Mayıs için düzenlenen bir projeye dahil oldu. Heyecanı yüzünden fark edilen Sarıkaya, bir süredir ayrıldıkları iddia edilen sevgilisi Kerem Bursin ile iligili yöneltilen soruları cevapsız bıraktı. Genç sanatçının bu hareketi akıllarda soru işareti bıraktı.

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Oyuncu Serenay Sarıkaya, katıldığı bir proje için düzenlenen törende boy gösterdi. Sarıkaya’nın ayrıldığı öne sürülen Kerem Bursin ile iligili konuşmaması ise iddiaları güçlendirdi.

19 Mayıs 1919’un 100’üncü yıldönümünde, ‘Gençlik 100 Yaşında’ adıyla hayata geçirilecek proje kapsamında, kendi hayat hikayelerini, hedeflerini ve planlarını anlatan kısa videolarını, P&G’nin mobil gençlik uygulaması Banabak üzerinden paylaşacak olan gençler arasından, farklı kategorilerde 19 genç, maddi destek imkanı yakalayacak.

Bu kadar kıymetli bir projenin içinde yer almaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten projenin ana jüri üyesi oyuncu Serenay Sarıkaya, “Bana teklif geldiğinde hiç düşünmeden evet dedim ben 15 yaşından beri bu sektörün içindeyim ve kendimi gerçekleştirmeye çalışırken karşılaştığım bütün zorluklarda hep bir desteğe ve ‘merak etme ben buradayım’ cümlesini duymaya ihtiyacım oldu. Şanslıydım ki annem böyle bir kadındı ve bana hep destek oldu. O destek daha büyük bir inançla yaptığınız işe sarılarak sizi motive ediyor ve bu yolda daha güçlü bir şekilde yürümenize sebep oluyor. Bu nedenle de gençlere; “gelin biz buradayız” demek de benim için çok çok çok kıymetli. Dilerim ki önlerine çıkan tüm engelleri aşan, kalıpları kıran gençlerin hikayelerini keşfederiz hep birlikte. Ülkemiz adına böyle bir projeye dahil olmaktan dolayı çok mutluyum.” şeklinde konuştu.

“KONUYLA ALAKALI KONUŞMAYACAĞIM”

Sarıkaya, program sonrası soruları cevaplamak için gazetecilerin karşısına geçti. Sarıkaya, Kerem Bürsin ile ayrılıklarını muhabirlere fırsat vermeden “Bu günün anlamı benim için çok büyük başka konuyla alakalı konuşmayacağım” dedi.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Serenay, Kerem'in adını anmak istemedi! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ