Haber Detayları

Sıla Okan Can Yantır ile “Sevgiliyiz” dedi, sevgilisi reddetti!

Sıla Okan Can Yantır ile “Sevgiliyiz” dedi, sevgilisi reddetti!

Geçtiğimiz yıl oyuncu sevgilisi Ahmet Kural’dan şiddet gördüğü iddialarıyla gündeme gelen şarkıcı Sıla Gençoğlu, hakim karşısındaki ifadesinde Okan Can Yantır’la birlikte olduğunu söylemişti. Yantır, Sıla’nın sözlerini yalanladı. Sıla Okan Can Yantır ile “Sevgiliyiz” dedi, sevgilisi reddetti! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Şarkıcı Sıla Gençoğlu, geçtiğimiz yıl oyuncu sevgilisi Ahmet Kural’dan şiddet gördüğü gerekçesiyle şikayetçi oldu. Mart ayında hakim karşısına çıkan Sıla, ifadesinde iş adamı Okan Can Yantır‘la birlikte olduğunu söyledi.

Ancak önceki gün görüntülenen Okan Can Yantır, Sıla ile birlikte olduğu yönündeki iddiaları yalanladı.

“ÖYLE BİR ŞEY YOK”

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programının özel haberine göre; önceki akşam bir mekandan çıkarken görüntülenen Okan Can Yantır, muhabirin Sıla ile ilişkilerini sorması üzerine şaşırtan bir açıklama yaptı. Yantır, “Öyle bir şey yok” dedi. 

OKAN’LA SEVGİLİ OLDUKLARINI SÖYLEMİŞTİ

Mart ayında hakim karşısında ifade veren Ahmet Kural, kavganın yaşandığı akşam Sıla’nın Okan Can Yantır ile ilişkisi olduğunu öğrendiğini söylemişti. Sıla ise verdiği ifadede Yantır ile birlikte olduklarını kabul etmişti.


Haberin detayını Kaynağından okumak için Sıla Okan Can Yantır ile “Sevgiliyiz” dedi, sevgilisi reddetti! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ