Haber Detayları

Simge Sağın üstsüz klibi "Aşkın Olayım" full izle!

Simge Sağın üstsüz klibi "Aşkın Olayım" full izle!

Simge Sağın üstsüz klibi "Aşkın Olayım" full izle! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Simge "Aşkın Olayım" klibi izle! Şarkıcı Simge'nin son albümünde yer alan "Aşkın Olayım" klibindeki üstsüz cesur sahneler gündeme damgasını vurdu. Güzel şarkıcının yeni klibini izlemek isteyen vatandaşlar merakla araştırıyor. İşte, Simge "Aşkın Olayım" klibi izle! Tüm detaylarıyla haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Güzel şarkıcı Simge son albümünde yer alan “Aşkın Olayım” şarkısına çektiği klip, cesur sahneleriyle olay oldu. Yapılan haberler sonucunda Simge’nin “Aşkın Olayım” şarkısının klibi vatandaşlar tarafından merakla araştırılmaya başlandı. İşte, Simge “Aşkın Olayım” klibi izle! Tüm detaylarıyla haberimizde…

Popun güzel şarkıcılarından Simge Sağın, yeni şarkısına çektiği kliple yine gündemde. Son olarak ‘Öpücem’ şarkısının klibinde kıvrak dansları ve transparan kıyafetiyle çok konuşulan genç şarkıcı, bu kez ‘Aşkın Olayım’ klibiyle çok konuşuldu.

ÜSTSÜZ KAMERA KARŞISINA GEÇTİ

Simge’nin DMC etiketiyle yayınlanan “Ben Bazen” albümünde yer alan “Aşkın Olayım” isimli şarkısının klibi dün yayınlandı. Kısa sürede bir hayli izlenme alan klipte, Simge’nin cesur sahneleri çok konuşuldu. Üstsüz kamera karşısına geçen Simge, klibe damga vurdu.

İŞTE O KLİB!

 

HADİSE’NİN YASAKLANAN KLİBİNİ AKILLARA GETİRDİ

Simge’yi daha önce görmediğimizin dışına çıkarak daha cesur sahnelere yer verilen klibi, akıllara Hadise’nin yasaklanan “Sıfır Tolerans” şarkısının klibini getirdi.

SİMGE SAĞIN KİMDİR?

Simge Sağın ünlü Türk şarkıcıdır. Simge Sağın, 8 Ağustos 1981 yılında Şişli, İstanbul’da doğdu. Müzisyen bir babanın kızı olması hayatının her anında müzikle iç içe büyümesini sağladı.

12 yaşında gitar çalmaya ve besteler yapmaya başladı ve müzikle ilgili çalışmalarının İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi bölümünden mezun olarak devam ettirdi. Okulda Alaattin Yavaşça, Selahaddin İçli gibi pek çok müzisyenle çalışma fırsatı elde etti.

İlk profesyonel deneyimini Zeynep Dizdar orkestrasında kazandı. Daha sonrasında Gülşen’e dört, Yaşar’a iki ve Serdar Ortaç’a iki sene sahnede vokalist olarak eşlik etti.

ÜNLÜLERİN VOKALİSTİ

Daha sonra Gülşen’e dört, Yaşar’a iki ve Serdar Ortaç’a iki sene sahnede vokalist olarak eşlik etmiştir. Birçok jenerik ve dizi müziği seslendirmiştir.

İlk albümünü 2011 yılında Erdem Kınay prodüktörlüğünde çıkarmıştır. Albümün ismi ise “Yeni Çıktı” dır.

2014 yılında prodüktörlüğünü kendi üstlendiği “Bip Bip” adlı ikinci EP albümünü çıkarmıştır. Albümden “Bip Bip (Bayraşa Mix)” adlı şarkısına klip çekmiştir.

Klip YouTube’da 20 milyon üzerinde izlenmeye ulaşmıştır.2015 yılında Ozan Bayraşa prodüktörlüğünde Riff Cohen şarkısı olan Dans Mon Quartier şarkısının sözlerini değişmiş ve “Miş Miş” adlı ilk teklisini çıkarmıştır.

ALBÜMLERİ
2011 Yeni Çıktı

2014 Bip Bip

2015 Miş Miş

2016 Yankı

2016 Kamera

Haberin detayını Kaynağından okumak için Simge Sağın üstsüz klibi "Aşkın Olayım" full izle! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ