Haber Detayları

Son Dakika Ayşe Özyılmazel Şeyma Subaşı’nın Paylaşımını Hiç Beğenmedi

Son Dakika Ayşe Özyılmazel Şeyma Subaşı’nın Paylaşımını Hiç Beğenmedi

Ünlü şarkıcı ve yazar Ayşe Özyılmazel, yaptığı son paylaşımda “Kadınlar zayıf ve narindir” diyen Şeyma Subaşı’ya sosyal medya hesabından ateş püskürdü. Ayşe Özyılmazel Şeyma Subaşı’nın Paylaşımını Hiç Beğenmedi haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada “Melisa’yı çanta gibi yanımda taşıyamıyorum o kardeşleri ve kuzenleriyle” mutlu açıklamasıyla gündeme gelen Şeyma Subaşı, bu sefer de kızıyla çektirdiği pozu Victor Hugo’nun “Kadınlar zayıf ve narindir ama anneler kuvvetlidir” sözüyle paylaştı.

“ANNE OLMAYAN KADINLARA BÜYÜK HAKARET”

Paylaşımıyla tepki çeken Subaşı’na en sert eleştiri de köşe yazarı Ayşe Özyılmazel‘den geldi. Subaşı’nın paylaşımını gören Özyılmazel, şu sözlerle sitem etti:

“Şeymacım bu yazdığın iyi bir şey değil! Hatta anne olmayan kadınlara büyük hakaret. İngilizcesini diyeyim çabuk kaparsın; #politicallyincorrect! Big mistake, big! Kadınlar zayıf değildir, narin hiç değildir. Kurtulmaya çalışılan sıfatlardır bunlar, kokuşmuştur ve kadınlar bu konuda hassasiyetle mücadele vermektedir.

“ÇABUK SİL”

Çabuk sil bu paylaşımı. Aslında iyi kızsın, seviyorum seni. En iyisi ben sana bir okuma seti yollayayım. Sendeki kadın algısı oldukça karışmış. Bu hayat böyle gitmez, gider de bir yere gitmez, o şekil yani. Anlayacaksın sen beni.”

İşte o paylaşım:


Haberin detayını Kaynağından okumak için Ayşe Özyılmazel Şeyma Subaşı’nın Paylaşımını Hiç Beğenmedi TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ