Haber Detayları

Son Dakika Çukur 66. bölüm fragmanı izle! Aliço öldü mü?

Son Dakika Çukur 66. bölüm fragmanı izle! Aliço öldü mü?

Çukur 66. bölüm fragmanı izle! Aliço öldü mü? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Çukur 66. bölüm fragmanı izle! Show TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Çukur, 65. son bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. 13 Mayıs akşamı yayınlanan son bölümde; Yücel ile Azer işbirliği yaparak Koçovalılar'ı indirme planı yapıyor. Timsah Celil ona destek veriyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı merak edenler tarafından araştırılmaya başlandı. İşte Çukur 66. bölüm fragmanı izle! Aliço öldü mü? Merak edilen detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Çukur 66. bölüm fragmanı izle! Heyecan fırtınasına yol açan 65. bölümün ardından dizinin hayranları yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Kendi içerisinde tartışamalarla bölünen kavgaya İdris son vermeye çabalarken, Azer’in, Yücel’le anlaşması ise büyük savaşın başlayacağının sinyallerini veriyor.Timsah Celil ona destek veriyor. İşte Çukur 66. bölüm fragmanı izle! Aliço öldü mü? Merak edilen detaylar haberimizde…

ÇUKUR 66. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Çukur Yeni Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni Bölüm fragmanının birkaç güne yayınlanması bekleniyor. Dizinin yeni fragmanı gelir gelmez aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 65. BÖLÜM ÖZETİ…

Çukur yeni düşmanı Azer Kurtuluş’un şokunu henüz atlatamamışken, Koçovalılar birbirlerinden bugüne kadar verdikleri kayıpların hesabını soruyor. İdris tüm Koçovalı Kardeşleri eski günlerdeki gibi omuz omuza mücadele etmeleri için sürpriz bir hamleyle buluşturdu.

Uluç’un ihanetinin ortaya çıkması herkesi sarsarken, Damla’yı ise büyük bir çıkmazın içine sürükleyecek ve bu durum Cumali ile yakınlaşmasına sebep olacak. Bu sırada Azer’i ziyaret eden Yücel, Koçovalıları yok etmek için boş durmayacak. Timsah’la yolları kesişen Yücel şoke edici bir hamlede bulunacak ve Çukur’da tansiyon yükselecek.

Azer ve Yamaç’ın bir futbol maçında karşı karşıya geldiği görülürken, Yamaç’ın “Sen bizim düşmanımız değilsin ama düşmanımız olmak istiyorsan birimizden biri kanar. Ama emin ol, o ben olmam!” sözleri heyecanı doruğa çıkardı.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Çukur 66. bölüm fragmanı izle! Aliço öldü mü? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ