Haber Detayları

Son Dakika Erkenci Kuş 32.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Sanem ile Can barışacak mı? Erkenci Kuş 33.bölüm fragmanı izle!

Son Dakika Erkenci Kuş 32.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Sanem ile Can barışacak mı? Erkenci Kuş 33.bölüm fragmanı izle!

Erkenci Kuş 32.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Sanem ile Can barışacak mı? Erkenci Kuş 33.bölüm fragmanı izle! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Erkenci Kuş 32.bölüm izle! Demet Özdemir ve Can Yaman'ın başrollerini paylaştığı Erkenci Kuş heyecan dolu yeni bölümüyle saat 20:00'da izleyicisinin karşısına çıkıyor.Sanem ile Can'ın arasında yaşanan kıskançlık krizi ayrılığa doğru sürükleniyor. Ceycey ile Ayhan tüm ekibi bir araya getirerek ikiliyi barıştırmak için planlar yapıyor.İşte Erkenci Kuş 32.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Sanem ile Can barışacak mı? Erkenci Kuş 33.bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Erkenci Kuş 32.bölüm izle! Ekranların en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Erkenci Kuş yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Sanem’in her geçen gün kıskançlık seviyesi artmaya devam ediyor.Polen’in sürekli Can’ın yanında olması dolayısıyla sevgililerin arasında kara kedi giriyor.Bunu anlayan Ceycey hemen Ayhan’a haber veriyor. İkilinin liderliğinde toplanan ekip Sanem ve Can’ı barıştırmak için planlarını devreye sokuyor. İşte Erkenci Kuş 32.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Sanem ile Can barışacak mı? Erkenci Kuş 33.bölüm fragmanı izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz…

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Can Başkanlar’dan gelen iş teklifini kabul etmeyi düşünüyor. Sanem bunu duyunca şirketten ayrılmaya karar veriyor. Cey Cey Sanem’in istifasını yazdığını öğrenince ona engel olmak istiyor. Elindeki istifa kağıdını alıyor. Sanem ‘çocukluk yaptığını söyleyerek elindeki kağıdı almaya çalışıyor. Cey Cey Sanem’i ikna etmek için onunla konuşmak istiyor. Bu çekişmeye Deren de tanık oluyor. Deren Sanem’in elindeki kağıdı soruyor. Sanem istifası olduğunu söylüyor.

ERKENCİ KUŞ 32.BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

SANEM İSTİFA EDİYOR

Sanem istifasını verdikten sonra daha fazla ajansta kalmak istemiyor ve hemen kendini dışarı atıyor. Dışarıda taksi durduruyor ve tam ona doğru giderken bir araç Sanem’e çarpıyor. Yiğit’in kullandığı araç Sanem’e çarpınca Sanem çok kötü şekilde yere düşüyor. Sanem kazadan sonra hemen hastaneye kaldırılıyor.

KORKUNÇ KAZA

Can Sanem’in hastanede olduğunu duyunca yanına geliyor. Orada Yiğit’le tanışıyorlar. Ama bu tanışma çok tatsız oluyor. Yiğit Sanem’e çarpan arabanın kendisine ait olduğunu söylüyor. Can, Yiğit’in bu cümlesini önce Sanem Hanım diye düzeltiyor. Sonra da Sanem’e çarpanın arabası değil kendisi olduğunu sert bir dille anlatıyor. Hastane çıkışında Yiğit Sanem’i eve bırakmayı teklif ediyor. Can, kıskançlık içinde Yiğit’i bir kez daha tersliyor. Yiğit insanlık namına bu teklifi ettiğini söylüyor.

CAN, YİĞİT’E KAFAYI TAKIYOR

Can, Sanem’in istifasını geciktirmeye çalışıyor. Sanem ajansla olan bağının bittiğini söylüyor. Can bu bağın bitmeyeceğini anlatıyor. Can ile Yiğit’in ikinci karşılaşması da çok tatsız oluyor. Yiğit de Sanem’e iş teklif etmek için ajansa geliyor. Can, Yiğit’i görür görmez deliriyor ve ‘iş dışındaki mevzuları başka zaman halletsek’ diyor. Yiğit de Sanem’e iş teklif ettiğini söylüyor.

Can Yiğit ile ilgili büyük kıskançlık yaşıyor. Ama gururundan da ödün vermek istemiyor. Emre Sanem ve Can’ı birbirlerine yakınlaştıracak bir hamle yapıyor. İki aşığın elleri bu sefer Emre sayesinde birleşiyor. Bu arada Yiğit ile ilgili Can ve Sanem’i bekleyen büyük bir sürpriz var.

ERKENCİ KUŞ 31.BÖLÜM

Fabbri’nin Sanem’in kokusunu alması ve Sanem’in bu konuda Can’a yalan söylemesi Can ile Sanem’i bir kez daha kopma noktasına getirir. Sanem kendini affettirmenin bir yolunu ararken birçoık başarısız deneme gerçekleştirir.

CAN SANEM’İ AFFEDEMİYOR

Can kafasını dinlemek için birkaç gün şehir dışına çıkmaya hazırlanıyor. Emre Can ile Sanem’i barıştırmak için harika bir plan yapıyor. Leyla ve Ceycey’den de destek alan Emre Can ile aynı otelden Sanem için de bir oda ayarlarlar. Sanem başka bu fikri sevmese de Can için her şeyi yapmaya hazırladır ve otele gider. Otelde Can ile karşılaşmaları bir tesadüfmüş gibi davranır.

SANEM CAN’DAN VAZGEÇMEYECEK

Can ile Sanem’in beraber katıldıkları etkinlikler onların artık ayrılamaz olduklarının da göstergesi olur. Ancak Polen’in ansızın gelişi Sanem’in sabrını biraz daha zorlar. Otelde bir etkinlikte Polen’le karşı karşıya gelen Sanem ona büyük bir ders verir. Ayrıca Polen’in Can ile baş başa kalma planlarını da suya düşürür. Sonunda Can ve Sanem romantik bir gecede buluşurlar…

 ERKENCİ KUŞ

Romantik komedi türünde olan dizide Sanem ve Can’ın tutku dolu aşkı dolu dizgin devam ederken, Star TV’nin sevilen aşk dizisi izleyicilerden tam not alıyor. Son bölümde; Can ve Emre’nin annesi Hüma karakterine hayat veren İpek Tekneolcay diziye ayrı bir renk kattı. Sanem’in işi şimdi daha da zor.

Erkenci Kuş dizisinin son bölümünde akıllara durgunluk veren hadiseler yaşanıyor. Fabri, bütün hisselerini Aylin’e devrediyor. Dizinin 26 ocak tarihinde ekranlarda olması öngörülüyor.

Son bölümde; Fabri’nin şikayetçi olması ile Can gözaltına alınır. Sanem, Can’ın düştüğü bu durumdan kendini sorumlu tutar ve onu kurtarmak için Fabbri’ye kokusunu verir. İstediğini alan Fabbri, şikayetini geri çeker ve hisselerini de Aylin’e devreder. Bu arada mahalleyi ziyarete gelen gizemli bir kadın ortalığı birbirine katar. Sanem mahallede tartıştığı bu kadınla Can’ın evinde tekrar karşılaşacaktır. Sanem, yine fedakarlık yaparak şirket için harekete geçiyor. Fakat habersiz olduğu güç gümbür gümbür geri dönüyor.

Erkenci Kuş Eski Bölümlerde Yaşananlar

Gizli saklı Sanem ve Can aşkı, gün yüzüne çıkıyor. Herkesin gözü el ele şirkete gelen ikilinin üzerinde! Fakat hesaplamadıkları bir şey var, o da Fabri’nin büyük desteğini alan Aylin… Son bölüm Sanem ve Can’ın destansı, tutku ve duygu dolu sevdasını ekranlara taşıdı. Son bölümde; Sanem’e yapılan evlilik baskıları, Sanem’i vazgeçme noktasına getirirken, Can’ın evlilik konusundaki düşünceleri, Sanem’in yüreğine su serpti.

Son bölümde; Can Sanem aşkı herkesçe duyulmaya başlar. Tabi ki Sanem’e evlenme konusunda baskılarda artar. Sanem’in bu konudaki endişelerini anlayan Can, evleniriz diyerek Sanem’in kafasındaki bütün soru işaretlerini giderir. Sanem, bu güzel haberi annesi Menkıbe ile paylaşır. Bu arada ilişkilerini başından beri saklamak istemeyen Can, ajanstakilere Sanem’le sevgili olduklarını söyler. Herkes bu habere çok şaşırır, özellikle Deren hayatının şokunu yaşar. Bu arada Can, büyük bir kozmetik firmasının işini almak üzeredir fakat bunun önündeki tek engel Fabbri’nin şirkete hissedar olmasıdır. Can ve Fabbri bir kez daha karşı karşıya gelecek ve kozlarını paylaşacaktır.

Erkenci Kuş’un Yayın Günü Değişiyor

Erkenci Kuş dizisinin yayın tarihi cumartesi gününden salı gününe alınıyor. Dizi Ufak Tefek Cinayetler’in final yapması ile eski yayın gününe geri dönüyor.

Erkenci Kuş dizisinde sürpriz bir değişiklik yaşandı.

Erkenci Kuş dizisinde sürpriz bir değişiklik yaşandı. Ekranların sevilen dizisi Erkenci Kuş senaristi değişiyor. Erkenci Kuş dizi senaryosunu bundan sonra Aslı Zengin kaleme alacak.

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği,Ayşe Kutlu’nun senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın üstlendiği Erkenci Kuş dizisinin senaristi değişiyor. Medyatava’dan Birsen Altuntaş’ın haberine göre, başrollerinde Can Yaman ve Demet Özdemir yer aldığı diziyi artık Kiraz Mevsimi, Çilek Kokusu ve No:309 gibi dizilerin senaristliğini yapmış olan Aslı Zengin kaleme alacak.

Erkenci kuş konusu ve oyuncuları

Erkenci Kuş, yayınlandığı ilk bölümden itibaren en çok izlenen diziler arasında yerini almayı başardı. Star TV’de yayınlanan ve başrolerinde Demet Özdemir ile Can Yaman’ın yer aldığı Erkenci Kuş dizisi büyük ilgi görüyor.

Yaz aylarında Star TV’de başlayan ”Yaz Dizisi” olarak adlandırılan romantik komedi dizi olan Erkenci Kuş, yayınlandığı ilk bölümden itibaren en çok izlenen diziler arasında yerini almayı başardı.

Star TV’de yaz dizisi olarak başlayan ancak normal sezon ölçülerinde reyting rakamları yakalayan “Erkenci Kuş Dizisi” Star Tv yönetiminin kararıyla kış sezonunda da ekranlarda olmaya devam edecek. Can Yaman’la Demet Özdemir’in başrolünü üstlendiği dizide şirket sahibi Can ile şirkette stajyer olarak görev yapan Sanem’in macera dolu aşk hikayesi konu ediliyor. Şirkette çok sayıda kadın çalışan vardır ve bu çalışanların Sanem’in Can’la olan ilişkisine pek rızası yoktur. Hatta bu kervana Can’ın kardeşi ve onun peşini bırakmayan sevgilisi de katmıştır.

Diğer taraftan kızlarının geleceği için çırpınan mütevazi bir ailenin hem mahallede hem de kızlarının iş yerindeki olayların içinde yaşadıkları diziye ayrı bir tat katıyor. Bir bakkal sahibi olan babanın ve eşinin mahalle de yaşadıkları keyifli enstantaneler ile şirkette diğer çalışanların komik diyalogları diziyi izlenir kılan diğer etkenlerden birisi olmaktadır.

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın, Yapımcılığını Faruk Turgut’un, Senaristliğini Ayşe Kutlu Üner’in yaptığı Erkenci Kuş’un yapımını Gold Film üstlendi. Başrolü Demet Özdemir (Sanem Aydın) ve Can Yaman (Can Divit)’ın paylaştığı Erkenci Kuş Dizisinde Öznur Serçeler (Leyla Aydın), Özlem Tokaslan (MEvkibe Aydın), Berat Yenilmez (Nihat Aydın), Birand Tunca (Emre Divit), Sevcan Yaşar (Aylin Yüksel), Ceren Taşçı (Ayhan Işık), Cihan Ercan(Muzaffet Kaya), Tuğçe Kumral (Deren Keskin), Anıl Çelik (Cengiz Özdemir), Sibel Şişman (Güliz Yıldırım), Ali Yağcı (Osman Işık), Tuan Tunalı (Metin) yer almaktadır.

Sanem’in, babası Nihat’ın bir bakkal dükkanı vardır. Küçük yaşlardan itibaren her sabah çok erken saatlerde nefes darlığı yaşayan babasının yerine bakkalı açan Sanem, ablası Lale’nin tam tersi doğal, neşeli ve yaşam dolu bir genç kızdır. Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes’te eleman arandığını duyunca iş başvusu yapacak ve dizide macera da ondan sonra başlayacak.A

Haberin detayını Kaynağından okumak için Erkenci Kuş 32.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Sanem ile Can barışacak mı? Erkenci Kuş 33.bölüm fragmanı izle! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ