Haber Detayları

Son Dakika Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 131. bölüm full izle!

Son Dakika Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 131. bölüm full izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 131. bölüm full izle! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 131. bölüm full izle! Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. 2 nisan akşamı yayınlanacak bölümde Hızır'ın, Ünal'ı tehdit ettiği sahne damga vuruyor. İlyas'ın Akif'i öldürmesine tek engel Alpaslan'ın pusuya düşürülmesi oluyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapıyor.İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 131. bölüm full izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 131. bölüm full izle! ATV’nin dikkat çekici dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.Hızır kendi isteğiyle masanın liderliğini verdiği Ünal’ı izlediği politikalar ve masadakilere silah sıkılması sonrasında tehdit ediyor.Zeki’nin yerini söylemesi karşısında Mesut’a para teklif eden Ünal çaresiz durumdadır. Akif’i öldürmek için kapısına dayanan İlyas amacına ulaşamıyor.Alpaslan’ın hayatının tehlikede olması nedeniyle planın başarısız olması sonrasında İlyas çileden çıkıyor. 2 nisan akşamı ekranlara gelecek 131. yeni bölümü izlemek isteyen diziseverler araştırma yapmaya başladı.İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 131. bölüm full izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yeni bölümde beklenmedik gelişmelerin yaşanacağı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da izleyenler ekranları başında yerini alıyor.Çakırbeyliler atağa geçerek intikam planlarını devreye sokuyor. Zeki’nin yerini bulmak için sabırsızlanan Hızır ve İlyas diğer yandan Akif’i öldürmenin planlarını yapıyor.Alpaslan’ı pusuya düşüren Akif kendisine bir şey yapılması durumunda tek ölenin kendisi olmayacağını söylüyor.Hızır, Alpaslan’ı arayarak bulunduğu yerden ayrılması gerektiğini söylüyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLE

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 130. SON BÖLÜM ÖZETİ

Hızır, Fuat’ın Zeki ile işbirliği yaptığını ve ıona ihanetine şahit olur. Alparslan amcasına depoları basıp basmayacaklarını sorar. Hızır Ali “Basacağız tabii” derken, Hurşit çok kalabalık olduklarını ve hazırlıklı olduklarını söyler. Fahri Hızır’a bir şey demesini ve ona göre hareket etmelerini söyler.

HIZIR: ÜNAL BİZE İHANET ETTİ

Hızır, Fuat’ın herşeylerini Zeki’ye getirdiğini ve Ünal’ın onlara ihanet ettiğini söyler. Fuat’ın ihanetine şahit olan Hızır masadakileri topluyor. Onlara,”Ünal’ın ölümüne oynayamam ama ihanet eden Fuat’ı gözlerimle gördüm. Fuat’ı konuşturursak onu masanın liderliğinden ederim” diyerek planını açıklar.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 131. bölüm full izle! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ