Haber Detayları

Son Dakika Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filmi konusu nedir? İşte Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı oyuncuları!

Son Dakika Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filmi konusu nedir? İşte Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı oyuncuları!

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filmi konusu nedir? İşte Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı oyuncuları! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanacak Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filmi sinemaseverler tarafından merak ediliyor. Vatandaşlar Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin konusunu ve oyuncularını merak ediyor. Peki Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filmi konusu nedir? İşte Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı oyuncuları!

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filmi konusu nedir? Sorusu sinemaseverler tarafından sorulmaya başlandı. Bu akşam televizyon ekranlarında yayınlanacak olan Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminin oyuncuları da araştırılıyor. Peki Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filmi konusu nedir? İşte Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı oyuncuları!

EVCİL HAYVANLARIN GİZLİ YAŞAMI FİLMİNİN KONUSU

Manhattan’da bir apartman dairesinde sahibi Katie ile mutlu bir hayat yaşayan Terrier türü Max, sahibinin bir gün eve kırma bir köpek olan Luke’u getirmesiyle birlikte gözden düştüğünü hissetmeye başlar. İkili arasında başlayan rekabet kısa sürede yerini iş birliğine bırakacaktır, nitekim Snowball adlı beyaz tavşan, sahipleri tarafından terkedilmiş tüm ev hayvanlarını örgütleyerek evlerinde mutlu yaşayan hayvanlara ve sahiplerine büyük bir komplo planlamaktadır.

EVCİL HAYVANLARIN GİZLİ YAŞAMI OYUNCULARI

Chris Renaud, Yarrow Cheney

Haberin detayını Kaynağından okumak için Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filmi konusu nedir? İşte Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı oyuncuları! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ