Haber Detayları

Son Dakika Gagoz nedir? Sahibi kim? İçinde ne var? Fiyatı nedir?

Son Dakika Gagoz nedir? Sahibi kim? İçinde ne var? Fiyatı nedir?

Gagoz nedir? Sahibi kim? İçinde ne var? Fiyatı nedir? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Gagoz nedir? Piyasaya yeni sürülen Gagoz markası görenlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Eski nesil gazozlardan farklı olduğunu iddia eden marka hakkında merak edilenler araştırılmaya başlandı.Gagoz nedir? Sahibi kim? İçinde ne var? Fiyatı nedir? Gibi soruların cevaplarını haberimizin içine ekledik…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Gagoz nedir? Gençleri anlayan, onların dilinden konuşan, lezzetiyle de ambalajıyla da fark yaratan yeni nesil gazoz olarak ortaya çıkan Gagoz markası iddiasını yayınlandığı reklam filmiyle merak uyandırmayı başarıyor.Piyasaya yeni sürülen Gagoz markası görenlerin ilgisini çekmeye devam ediyor.Eski nesil gazozlardan farklı olduğunu iddia eden marka hakkında merak edilenler araştırılmaya başlandı.İşte Gagoz nedir? Sahibi kim? İçinde ne var? Fiyatı nedir? Merak edilen detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Markanın sahibi kimdir?

ASH-D İÇECEK GIDA OTOMOTİV TEMİZLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Gençleri anlayan, onların dilinden konuşan, lezzetiyle de ambalajıyla da fark yaratan GAGOZ, eski nesil gazozlara karşı yeni bir gazoz markası olarak raflarda yerini aldı. Gençleri ve kendini genç hissedenleri hedefleyen GAGOZ, ‘Türkiye’nin en genç gazozu’ olarak, cesur kampanyalarıyla ses getiren bir yükseliş yakaladı. OHBE İçeçek’in en iddialı ürünlerinden olan GAGOZ, sıradan gazozlardan farklılaşarak içindeki lezzet kadar, dışındakiler ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Dışındakiler: Doğala özdeş karizma, renkli menkli bir hayat, cool kızlar, dünyayı kurtaran adamlar… Matrak asit içerir. Tek yan etkisi: geğirtir… Tikilerin ulaşamayacağı bir yerde saklayınız. GAGOZ… Bir feza markası!

 Ambalaj sektöründe dünyada en bilinen, katılımı en yüksek yarışmalardan olan Pentawards’da kendini gösteren GAGOZ, 5 kıtadan, 52 ülkeden 1668 çalışma arasından seçilerek, 2015 yılında, çok ilgi çeken cam şişesiyle ödül aldı.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Gagoz nedir? Sahibi kim? İçinde ne var? Fiyatı nedir? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ