Haber Detayları

Son Dakika Haber 19 Haziran FOX TV yayın akışı! Bugün hangi diziler var?

Son Dakika Haber 19 Haziran FOX TV yayın akışı! Bugün hangi diziler var?

19 Haziran FOX TV yayın akışı! Bugün hangi diziler var? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

19 Haziran FOX TV yayın akışı! Sıcaklar nedeniyle sokağa çıkmakta sıkıntı yaşayanlar, evlerinden vakit geçirmeyi tercih ediyor. FOX TV, Türkiye'nin en çok izlenen kanalı olmayı başarıyor. Kanalların yayın akışları gün içerisinde en çok araştırılan konular arasında yer almayı başarıyor. Bugün hangi diziler var? Sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

19 Haziran FOX TV yayın akışı! Kanalların yayın akışları gün içerisinde en çok araştırılan konular arasında yer almayı başarıyor. Sıcaklar nedeniyle sokağa çıkmakta sıkıntı yaşayanlar, evlerinden vakit geçirmeyi tercih ediyor. FOX TV, Türkiye’nin en çok izlenen kanalı olmayı başarıyor. Bugün hangi diziler var? Sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz…

07.15

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat
Canlı

10.00

Çağla ile Yeni Bir Gün
Canlı

12.15

Şevkat Yerimdar

16.00

Zuhal Topal’la Sofrada
Yeni Bölüm

19.00

Fatih Portakal ile FOX Ana Haber
Canlı

20.00

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?

00.00

Her Yerde Sen

01.15

Yasak Elma

FOX TV HAKKINDA

24 Şubat 2007 tarihinde News Corporation şirketinin sahibi Rupert Murdoch tarafından kurulan Fox TV, Türkiye’de de yayın yapmakta olan bir televizyon kanalıdır.

İhlas Holding’in yayın kuruluşlarından biri olan TGRT’nin yayın ve isim haklarını devretmesi ile yayıncılık hayatına başlayan kanalık dili Türkçe’dir. 2013 yılı itibariyle ‘’Ailemizin Ekran’’ sloganı ile hedef kitlesine seslenen Fox Tv’nin genel merkezi Zeytinburnu’da yer almaktadır.

Tüm türkiye’de normal anten üzerinden izlenebilmekte olan kanalın kardeş kanalları Fox Life, Fox Crime ve Fox Sports gibi uzantılara sahiptir.

Teledünya üzerinde 29. Kanal tarafından gösterilmekte olan Fox’un 16:9 resim formatı ile yayınlanmakta olduğu bilinmektedir. Kanalın eski adı TGRT’dir.

Haberin detayını Kaynağından okumak için 19 Haziran FOX TV yayın akışı! Bugün hangi diziler var? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ