Haber Detayları

Son Dakika Haber Bizim Hikaye 67. bölüm izle! Filiz ile Barış ayrılıyor mu?

Son Dakika Haber Bizim Hikaye 67. bölüm izle! Filiz ile Barış ayrılıyor mu?

Bizim Hikaye 67. bölüm izle! Filiz ile Barış ayrılıyor mu? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Bizim Hikaye 67. bölüm izle! FOX TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Bizim Hikaye, yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 25 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Filiz hastaneye gittiğinde, Neslihan ile Barış arasında geçen konuşmaları duyuyor. Duydukları karşısına yıkılan Filiz, Barış'tan ayrılmayı kafaya koyuyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Bizim Hikaye 67. bölüm izle! Filiz ile Barış ayrılıyor mu? Detaylar…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Bizim Hikaye 67. bölüm izle! Perşembe akşamları izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan Bizim Hikaye, yeni bölümüyle ekranlara gelecek.25 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümde, Filiz ile Barış arasında yaşanan kıskançlık tartışması damga vuruyor. Barış’ı evden kovan Filiz, ne yapmayı planlıyor? Tufan ise Tülay’a yaptığı hatanın altında ezilirken, terk edilmenin üzütüsünü yaşıyor. Hazal Kaya ve Burak Deniz’in başrollerini paylaştığı dizi izleyenler tarafından büyük ilgi görmeye devam ediyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Bizim Hikaye 67. bölüm izle! Filiz ile Barış ayrılıyor mu? Merak edilen detaylar haberimizde…

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kiraz ve Fiko Fikret ile beraber Filiz’i dolandırmaya karar veriyor. Fikret paranın bir kuruşunu bile orada bırakmak istemiyor. Filiz’in telefonunun alan minibollar tüm parayı Fikret’in hesabına geçiyorlar. O sırada Filiz de Barış’ın eski sevgilisi ile baş etmek zorunda kalıyor. Kadın , Filiz’i sinirlendirecek anılar anlatırken Filiz sakinliğini koruyor. Ama bu sakinlik hiç iyi bitmiyor. Filiz, kadının üzerine kusuyor. Bu arada Çiçek ile Cemil’in arası Tufan ile Ferda yüzünden açılıyor. Çiçek Tufan’a olan hırsını Cemil’den çıkarıyor. Çiçek, Cemil ile tartışırken korkunç bir kaza geçiriyor. Dikkatsizce yürüyen Çiçek’e araç çarpıyor.

BİZİM HİKAYE 67 BÖLÜM İZLE

Çiçek apar topar hastaneye kaldırılıyor. Barış ve Filiz de hastanede telaşla neler olacağını anlamaya çalışıyorlar. Barış, Çiçek’in karaciğerinin hasar gördüğünü ve nakil gerektiğini öğreniyor. Filiz adeta yıkılıyor. Ama hemen harekete geçiyorlar. Herkesi durumdan haberdar edip uygun donörü bulmak istiyorlar. Cemil çok istese de onun karaciğeri Çiçek’e uymuyor. Filiz ve Barış, Çiçek’in hayatını kurtarmak için çabalarken, Tufan’ın Tülay’ı Ferda’yla aldattığını öğreniyorlar. Filiz, Tufan’ı affedemiyor.

Bu sırada gelenlerden bir kişinin karaciğeri Çiçek’e uyuyor o da Ferda’ya ait. Filiz bu duruma çok bozulsa da arkadaşını kurtarmak için başka çareleri yok. Çiçek uyandığında kimin ona karaciğerini verdiğini merak ediyor. Hatta onunla tanışıp ne istiyorsa yapacağını söylüyor. Cemil ve diğerleri Çiçek’e söylememeye gayret ederken Ferda ‘Çiçek ciğerime iyi bak, çok seviyordum ben onu’ sözü ile herşeyi bozuyor. Çiçek’in dili tutuluyor ve değerleri bir anda yükseliyor. Sonra da ağlayarak hesap sormaya başlıyor.

Filiz ile Barış’ın arası açılıyor. Sebebi de Fiko ve Kiraz’ın Filiz’i dolandırması. Barış, çocuklaravarlık içinde yokluk yaşattığı için Filiz’e kızıyor. Filiz ise kardeşlerinin geleceğini düşündüğünü söylüyor. Barış bu sefer patlıyor ve ‘onlar ailen, biz neyiz, ne zaman aile olacağız’ diye patlıyor. Filiz sonradan Barış’a çok yüklendiğini anlıyor ve hastaneye ziyaretine gidiyor. Filiz hastaneye gittiğinde Barış’ın Neslihan’ın yanında olduğunu öğreniyor. Filzi oraya doğru giderken açık kapıda Barış’ın sözlerini duyuyor. Barış ‘evlilik zor şeymiş, serseri adamım ben’ sözlerini duyuyor. Ama Barış’ın kiminle konuştuğu görülmüyor. Filiz gözyaşlarına boğularak hastaneden çıkıyor.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Bizim Hikaye 67. bölüm izle! Filiz ile Barış ayrılıyor mu? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ