Haber Detayları

Son Dakika Haber Engin Karakollu’nun hastalığı nedir?

Son Dakika Haber  Engin Karakollu’nun hastalığı nedir?

Engin Karakollu’nun hastalığı nedir? ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te gündem Engin Karakollu. Psikolojik hastalıkları olan Engin Karakollu’nun babası Arif Karakollu tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Anne ve babasına defalarca şiddet gösteren Engin Karakollu’nun hastalığının ne olduğu internette araştırılıyor. Peki Engin Karakollu’nun hastalığı nedir? İşte Müge Anlı Engin Karakollu olayı! Engin Karakollu’nun hastalığı nedir? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Engin Karakollu’nun hastalığı nedir? Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk anne ve kızı, Engin Karakollu’yu arıyordu. Dün programa konuk olan baba Arif Karakollu, oğlu Engin Karakollu’yu öldürdüğünü itiraf etti. Şok etkisi yaratan bu itirafın ardından Engin Karakollu’nun psikolojik hastalıkları bulunduğunu belirten baba Arif Karakollu, oğlunu bu sebeple öldürdüğünü söyledi. Peki Engin Karakollu’nun hastalığı nedir? İşte Müge Anlı Engin Karakollu olayı ve hastalığı…

ENGİN KARAKOLLU’NUN HASTALIĞI NEDİR?

Engin Karakollu’nun hastalığı net olarak açıklanmazken, psikolojik sorunları olduğu biliniyor.

Engin Karakollu’nun kişilik bölünmesi, ani öfke ve şiddet eğilimi gibi hastalıkları olduğu biliniyor. Ayrıca Engin Karakollu’nun uyuşturucu madde kullanıyor olabileceğinden de şüpheleniliyor.

MÜGE ANLI ENGİN KARAKOLLU OLAYI NEDİR?

Müge Anlı ile Tatlı Sert’in dün yayınlanan bölümünde baba Arif Karakollu, öz oğlu Engin Karakollu’yu tüfekle vurarak öldürdüğünü itiraf etti.

Bir babanın oğlunu öldürmesi olayı karşısında dehşete düşen Müge Anlı ve ekibi, babanın buna mecbur kaldığını ve çok üzüldüğünü anlayınca stüdyoda duygusal anlar yaşandı.

Baba Arif Karakollu, oğlunun psikolojik hastalıklarının olduğunu, daha önce annesine, kız kardeşine ve kendisine de defalarca şiddet gösterdiğini, oğlu tarafından darp edildiğini söyledi.

Baba oğul arasında yaşanan bu kavgaların ardından ailenin diğer fertleri evi terk ederken, baba Arif Karakollu oğlu Engin Karakollu ile kalmaya devam etti.

Gece odasına gelerek kendisine cinsel istismarda bulunmaya kalktığını iddia eden baba Arif Karakollu, ‘O an kendimi korumak için aramızda çıkan arbede sırasında aldığım tüfeğimle oğlum Engin Karakollu’yu göğsünden vurdum.’ dedi.

Bu açıklamarın ardından oğlunu öldürmekten oldukça pişman olduğunu ancak başka çaresi olmadığını anlatan baba Arif Karakollu, Bahçelievler Karakolu’ndan gelen polisler tarafından gözaltına alınarak stüdyodan götürüldü.

Baba Arif Karakollu, oğlu Engin Karakollu’yu öldürdüğü gerekçesiyle yaşadığı şehir olan Nevşehir’de hakim karşısına çıkacak.


Haberin detayını Kaynağından okumak için Engin Karakollu’nun hastalığı nedir? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ