Haber Detayları

Son Dakika Haber Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130.bölüm full izle!

Son Dakika Haber Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130.bölüm full izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130.bölüm full izle! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130.bölüm full izle! Ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz nefes kesecek yeni bölümüyle ekranlara gelecek.Hızır ile Zeki arasında savaş büyürken Façalılar'ın içinde karışıklık çıkıyor.26 Mart akşamı yeni bölümünde; Düşmanlarını avlayarak kuşlara yem eden Zeki'nin adresini bulmak için bütün düşmanlar harekete geçiyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130.bölüm full izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130.bölüm full izle! ATV’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle izleyenlerin nefesini kesecek.Son bölümde Hızır’ı aç kuşlara yem etmiş, İlyas abisini kurtarmak için son anda yetişti.Çakırbeyli ve Façalı aileleri baş düşmanlarını yakalamak için birlikte hareket ederken beklenmedik bir hain ortaya çıkıyor. .26 Mart akşamı yeni bölümünde; Düşmanlarını avlayarak kuşlara yem eden Zeki’nin adresini bulmak için bütün düşmanlar harekete geçiyor.Dizinin 130. son bölümünü izlemek isteyenler ATV’nin resmi sitesi üzerinden ulaşabilecekler. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130.bölüm full izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. bölümde; Hızır yapılanların intikamını almak için Zeki’nin peşine düşerken,beklenmedik şekilde esir düşmüştü.Düşmanlarını aç kuşlara yem eden Zeki aynı şeyi Hızır’ın üzerinde de deniyor.İlyas ve adamları son anda yetişerek Hızır’ı ölümden kurtarmıştı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 130.BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Zeki, Ömür Façalı’yı kaçırarak aşkını itiraf etmişti.Façalılar ile Çakırbeyliler birlikte hareket ederek düşmanlarını yok etmek için çaba sarfediyorlar.26 Mart Salı akşamı ekranlara gelecek yeni bölümde beklenmedik gelişmeler izleyenlerin karşısına çıkacak.

Fuat’ın peşine düşen Çakırbeyliler, paralarının teslim edildiği kişinin Zeki olduğunu gördüklerinde Ünal Kaplan’ın ihanetine uğradıklarını anlarlar. Liderlerinin yaptığı bu hamleye kayıtsız kalamayacak olan masa üyeleri, bir bedel ödetilmesi konusunda hemfikir olacaklardır. Hızır’ın planı ise Fuat’ı konuşturarak ihaneti belgelemek ve sonucunda masanın liderini değiştirmektir. Yaptıklarının karşılığında masasını kaybedeceğini tahmin eden Ünal Kaplan da çok iyi bir planla karşılık vermesi gerektiğini bilmektedir. Çakırbeylilerin elinden kurtulmayı başaran Zeki, kendine yeni ortaklar ararken Façalılardan Ferman’ı tuzağına düşürür. Babası Haşmet’le arası açılan Ferman, Zeki’nin yeni kurbanı olduğunun farkına varamayacak kadar tecrübesiz olduğundan işlerin sarpa sarmasına yol açacaktır..

Haberin detayını Kaynağından okumak için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130.bölüm full izle! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ