Haber Detayları

Son Dakika Haber Gülperi 25.bölüm izleme linki! Şeyma'yı kim kaçırdı?

Son Dakika Haber Gülperi 25.bölüm izleme linki! Şeyma'yı kim kaçırdı?

Gülperi 25.bölüm izleme linki! Şeyma'yı kim kaçırdı? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Gülperi 25.bölüm izleme linkine tıklayarak dizinin yeni bölümüne izleyebilirsiniz. Show TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Gülperi'de nefes kesecek yeni bölüm izleyicilerin karşısına çıkıyor.Kadir ile evlenmesi sonrasında çocukların dedelerinin yanına gitmesi sonrasında Gülperi kapıya dayanıyor. Yakup tarafından şiddet gören Gülperi hastahaneye kaldırılıyor. Şeyma'yı kim kaçırdı? sorusunun cevabı yeni bölümde cevabını bulacak.İşte Gülperi 25.bölüm izleme linki haberimizde yer alıyor…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Gülperi 25.bölüm izleme linki! Show TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Gülperi nefes kesecek yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Kadir ile Gülperi’nin evlenmesinin yankısı sürüyor.Çocuklar dedelerinin yanında giderken,Gülperi ile Yakup’un karşılaşması olayları tetikliyor.Yakup tarafından dövülen Gülperi’nin hastahaneye kaldırılması sonrasında Kadir çılgına dönüyor.Gülperi’yi korumak isteyen Kadir,Yakup Taşkın’ı tehdit ediyor. Eyüp olanları duyduktan sonra hastahaneden kaçarak intikam almak için harekete geçiyor. Nefret dolu olan Hasan beklenmedik işler yapmaya devam ediyor.Diziyi internet üzerinden izlemek isteyen izleyiciler Show Tv yayın linkine haberimizde ulaşabilirler.İşte Gülperi 25.bölüm izleme linki! Şeyma’yı kim kaçırdı? Sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz…

GÜLPERİ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Gülperi yeni bölümde izleyenleri nefes kesecek gelişmeler yaşanacak.Kadir ile Gülperi arasında yaşanan evlilikin yankısı sürmeye devam ediyor.Çocuklar tepkilerini göstermek için dedelerinin yanına giderek annelerine sırtlarını dönüyorlar.Yakup’un şiddet uyguladığı Gülperi hastaneye kaldırılırken Kadir yapılanlar karşısında çılgına dönüyor.Yakup Taşkın’ı tehdit eden Kadir, Şeyma’nın kaçırılma haberiyle neye uğradığını şaşırıyor.Artemis babasını arayarak olanları anlatırken akıllara Şeyma’nın kaçırılma olayının gerçekliği konusunda şüphe uyandırıyor.

GÜLPERİ 25.BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Eyüp, Kadir ile Gülperi’nin evlenmesi duyar duymaz hastahaneden kaçıyor. Yakup bütün mirasını Hasan’a bırakacağını açıklıyor.Can annesinin yanında olmak isterken kimse onun sesini duymuyor.Artemis annesi ile babasının birlikte olmalarını beklerken aldığı haber karşısında düşmanlık hissini kapılıyor.Ekranlara gelecek yeni bölümde Hasan’ın kavga sahnesi izleyenleri ekranlara kilitliyor.

GÜLPERİ 24. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Artemis’in okuldan bayılması büyük bir paniğe neden olur. Alel acele hastaneye kaldırılır. Artemis’in kusma problemi olduğunu öğrenen Kadir, ona bunun ne zamandan beri devam ettiğini sorar. Artemis’in uzun zamandır” cevabından sonra Şeyma gözyaşlarına boğulur.

HASAN’A BÜYÜK ŞOK!

Babasının sözleri Artemis’i çok rahatlatmıştır. Kadir’e bir şeyler söylemek üzereyken odasının kapısı açılır. Gülperi Kadir ve Şeyma’yı birlikte Artemis’in yatağının başucunda otururken görür. Hasan aradığı belgeleri bulur ancak bu sırada yere düşen bir kağıt dikkatini çeker. Yerden alıp baktığında ise büyük şok yaşar. Annesinin evli olduğunu öğrenir.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Gülperi 25.bölüm izleme linki! Şeyma'yı kim kaçırdı? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ