Haber Detayları

Son Dakika Haber Hercai 11. bölüm izle! Reyyan Miran'ı affedecek mi?

Son Dakika Haber Hercai 11. bölüm izle! Reyyan Miran'ı affedecek mi?

Hercai 11. bölüm izle! Reyyan Miran'ı affedecek mi? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Hercai 11. bölüm izle! ATV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Hercai, bu akşam yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak. 24 Mayıs akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Miran, Reyyan'ı düğünden kaçırarak bir şans daha istiyor. Azat ise Reyyan'ı bulmak için Gönül'ü kaçırıyor. Yaşanan olaylar sonrasında iki aile karşı karşıya geliyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Hercai 11. bölüm izle! Reyyan Miran'ı affedecek mi? Detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Hercai 11. bölüm izle! ATV ekranlarında yayınlandığı günden itibaren kitleleri peşinden sürüklemeyi başaran Hercai, bu akşam saat 20:00’da 11.yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak. 24 Mayıs Cuma akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Reyyan’ın Azat ile evleneceğini kabullenemeyen Miran, tehlikeli bir plan yapıyor. Reyyan’ı kaçırarak ondan bir şans daha istiyor. Yeni bölüm tanıtımlarında oldukça yakın görünen ikilinin barışma ihtimali izleyenleri heyecanlandırıyor.Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. Azat’ın Gönül’ü kaçırması ise Aslanbey ile Şadoğlu ailelerini karşı karşıya getiriyor.İşte Hercai 11. bölüm izle! Reyyan Miran’ı affedecek mi? Merak edilen detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Azat’la evlenmesini istemeyen ve yaşattığı bütün kötü anları Reyyan’a unutturmak isteyen Miran, Reyyan’dan ikinci bir şans ister. Miran’a güvenmeyen Reyyan kalbi ve aklı arasında arafta kalmıştır. Diğer yandan Miran’ın, Reyyan’ı kaçırması Azat için bardağı taşıran son damla olur. Reyyan’ı, Miran’ın elinden tamamen kurtarmak için harekete geçen Azat, Gönül’ü kaçırır. Reyyan’ı geri getirmezlerse Gönül’ü teslim etmeyeceğini söyleyen Azat’ın bu hamlesi, hiç beklenilmeyen bir yerden iki aileyi karşı karşıya getirir.

 HERCAİ 11 BÖLÜM İZLE

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Azize Aslanbey’in, Şadoğlu konağını almak için yaptığı hamle sonrası Miran’ın düşmanlığı bitireceğim karşılığında sadece Reyyan’ı istiyorum, teklifiyle Nasuh Ağa’nın karşısına geçmiştir. Miran ve Nasuh arasındaki restleşmenin sonucu bir kere daha iki konak arasındaki dengelerin değişmesine neden olacak mı? Reyyan, Miran’ın teklifine nasıl karşılık verecek? Diğer yandan Miran’ın avuçlarından kayıp gitmesini istemeyen Gönül’ün planları gün yüzüne çıkar.

Olanlara daha fazla seyirci kalamayan Miran boşanma kararı alır. Bu durum Aslanbey konağında ikinci bir depreme neden olur. Bu sefer Miran’ın kesin kararlı olduğunu gören Gönül her şeyin bittiğini düşünürken, Azize ve Sultan’ın bu duruma karşı hamlesi nasıl olacak?

Haberin detayını Kaynağından okumak için Hercai 11. bölüm izle! Reyyan Miran'ı affedecek mi? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ