Haber Detayları

Son Dakika Haber Melisa Aslı Pamuk'un ünlü oyuncu ile aşkı bitti!

Son Dakika Haber Melisa Aslı Pamuk'un ünlü oyuncu ile aşkı bitti!

Melisa Aslı Pamuk'un ünlü oyuncu ile aşkı bitti! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Çarpışma dizisinde canlandırdığı Cemre karakteriyle büyük beğeni toplayan güzel oyuncu Melisa Aslı Pamuk, sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayarak meslektaşı sevgilisi Tolga Sala ile ayrıldığını doğruladı.

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Geçtiğimiz günlerde ayrıldıkları konuşulan Melisa Aslı Pamuk ve Tolga Sala çifti kötü haberi doğruladı. Katıldığı etkinliklerde özel hayatıyla ilgili konuşmayan Pamuk’un sevgilisiyle ayrılmadığı hatta evlenecekleri yönünde haberler çıktı.

“10 YILLIK İLİŞKİM SAYGI ÇERÇEVESİNDE BİTTİ”

Güzel oyuncu hakkında çıkan evlilik haberlerine sosyal medya hesabında sitem etti. Melisa Aslı Pamuk, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“10 yıllık beraberliğimize karşılıklı saygı çerçevesinde nokta koyduğumuz bu hafta başında basına da yansıdığı halde bugün Posta Gazetesi’nde yayınlanan (Diğer yayın kuruluşları tarafından da kopyalanıp hızla yayılan) evlilik haberini şaşkınlıkla okudum.

“EVLİLİK HABERLERİ YALAN”

Bu yalan haberin neden ve kim tarafından yapıldığını merak ediyorum ve acilen düzeltilmesini istiyorum. Basın mensubu yol arkadaşlarımızdan bu tarz konularda hassasiyet göstermesi özellikle rica ediyorum.”

Haberin detayını Kaynağından okumak için Melisa Aslı Pamuk'un ünlü oyuncu ile aşkı bitti! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ