Haber Detayları

Son Dakika Haber Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayın! 29 Nisan 2019

Son Dakika Haber Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayın! 29 Nisan 2019

Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayın! 29 Nisan 2019 haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Müge Anlı canlı izle 29 Nisan! ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 29 Nisan 2019 tarihli bugünkü bölümüyle yine vatandaşları ekranları başına kilitlemeye devam ediyor. ATV'de canlı yayınlanan Müge Anlı'yı canlı izlemek isteyenler internette canlı yayın linki arıyor. Biz de bu konuyu inceledik ve haberimize ekledik. Müge Anlı canlı izle 29 Nisan! İşte Metin ve Necla Büyükşen cinayetinde son dakika ve Müge Anlı canlı yayını!

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Müge Anlı canlı izle 29 Nisan! Başarılı sunucu Müge Anlı’nın sunumuyla ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü bölümünde Metin ve Necla Büyükşen cinayetinin katil zanlısı aranıyor. 29 Nisan 2019 tarihli Müge Anlı canlı yayınını izlemek isteyenler de internette ATV’yi canlı izlemenin yollarını araştırıyor. Konu hakkında tüm ayrıntılar haberimizde. Müge Anlı canlı izle 29 Nisan! ATV canlı yayın!

ATV MÜGE ANLI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 29 NİSAN 2019

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir süredir Necla ve Metin Büyükşen’in katilleri aranıyor. Çiftin ‘mehir’ davası yüzünden öldürülmüş olabileceği düşünülürken, şüpheliler arasında çiftin oğlu Uğur Büyükşen ve eşi Betül Büyükşen ile cinayete kurban giden Büyükşen çiftinin dünürü Muammer Bey bulunuyor.

Alınan swamp raporlarıyla ellerinde barut izine rastlanan diğer şüphelilerle birlikte ifade veren Uğur Büyükşen ve diğerleri cinayeti kendilerinin işlemediğini iddia ediyorlar.

İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert’in 29 Nisan 2019 tarihli programı…

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT CANLI YAYIN!

MÜGE ANLI KİMDİR?

Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Babası İhsan Anlı’dır.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk üzerine yaptı.2008’de gazeteci Burhan Akdağ’dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek’le Kanal D’de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren’le FOX’ta, Anlı ise Pakize Suda’yla Kanal D’de devam etmiştir.Dobra Dobra’daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv’de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.

Müge Anlı ile Tatlı Sert’in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv’de sundu.Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayın! 29 Nisan 2019 TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ