Haber Detayları

Son Dakika Haber Zalim İstanbul 4. bölüm izle! Agah ne yapacak?

Son Dakika Haber Zalim İstanbul 4. bölüm izle! Agah ne yapacak?

Zalim İstanbul 4. bölüm izle! Agah ne yapacak? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Zalim İstanbul 4. bölüm izle! Kanal D ekranlarının merakla takip edilen dizisi Zalim İstanbul, yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak. 22 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümde, Civan kurulan tuzak sonrasında karakola götürülüyor. Agah ise bütün gücünü kullanarak onu kurtarmaya çalışıyor. Şeniz ise olanları fırsat bilerek Seher ve çocukları evden kovuyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapıyor. İşte Zalim İstanbul 4. bölüm izle! Agah ne yapacak? Detaylar haberimizde

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Zalim İstanbul 4. bölüm izle! Kanal D’nin sevilen yeni dizisi Zalim İstanbul heyecan dolu yeni bölümüyle 22 Nisan akşamı izleyicilerin karşısına çıkacak.Cemre ile Ceren arasında yaşanan tartışma büyümeye devam ediyor. Civan tuzağa düşmesinin ardından Agah bütün avukatlarını onu kurtarmak için görevlendiriyor.Seher ise oğlunu korumak için Agah’a hesap sormaya kalkıyor.Şeniz’in Nedim’i elleriyle zehirleme çabası bu sefer karşılık bulamıyor. Cemre’nin Agah’a gösterdiği video ise Şeniz’e ikinci şoku yaşatıyor.Cenk söyledikleri sözler karşısına Cemre’den duydukları karşısında neye uğradığını şaşırıyor.Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Zalim İstanbul 4. bölüm izle! Agah ne yapacak? Merak edilen detaylar haberimizde…

Kanal D’nin ilgiyle takip edilen dizisi Zalim İstanbul yeni bölümde neler olacak? Civan tutuklanıyor! Zalim İstanbul 4. Bölüm pazartesi akşamı saat 19.45’te Kanal D’de!

ZALİM İSTANBUL 4 BÖLÜM İZLE

ZALİM İSTANBUL 4. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Cemre, karşısında Cenk’i görünce neye uğradığını şaşırır. Küstahça hareketine karşılık Cenk, hiç beklemediği bir cevap alır. Agah suçlamayı reddeden Civan’ı kurtarmak için tüm avukat ordusunu seferber eder. Karaçay’ın yakasında yine Seher’in elleri vardır. Bu kargaşadan fırsat bulan Şeniz ise, Seher ve ailesini kapıya koyarken, Nedim’i elleriyle zehirlemeye devam eder. Ellerinde bavulları bir kez daha sokakta kalan Yılmaz ailesi ummadıkları birinden destek görürler.

Ceren yaptığı gebelik testinin pozitif sonucuyla keyiflenirken Seher, Civan’ın tutuklanmasıyla tüm gücünü yitirir. Şeniz ve Agah’ın hararetli tartışmasını bölen Nedim ve ağzından dökülenler Agah’ı buruk bir mutluluğa sürüklerken, Şeniz için sarsıcı olur. Agah, Cenk’i Cemre konusunda uyardığında aldığı cevap karşısında yıkılırken, Cemre telefonunun ekranındaki can alıcı görüntüleri Agah’a izletir. Şeniz, bir şok daha yaşayacaktır.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Zalim İstanbul 4. bölüm izle! Agah ne yapacak? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ