Haber Detayları

Son Dakika Haberler 21 Mayıs Survivor kim elendi? Afroditi mi? Ria mı?

Son Dakika Haberler 21 Mayıs Survivor kim elendi? Afroditi mi? Ria mı?

21 Mayıs Survivor kim elendi? Afroditi mi? Ria mı? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

21 Mayıs Survivor kim elendi? TV8 ekranlarının merakla takip edilen yarışma programı Survivor 2019'da eleme heyecanı yaşanıyor. Beyaz takım dokunulmazlık oyununu kaybederek eleme adaylarını belirleyen taraf oluyor. Yarışmanın favorileri arasında yer alan Yunan yarışmacı Afroditi ile Ria eleme heyecanı yaşayacak. Survivor'a hangi yarışmacının veda ettiği araştırılmaya başlandı. İşte 21 Mayıs Survivor kim elendi? Afroditi mi? Ria mı? Merak edilen detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

21 Mayıs Survivor kim elendi? Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu üstlendiği yarışma programı Survivor 2019, eleme heyecanının yaşanacağı Salı akşamı TV8 ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Yarışmanın favorileri arasında yer alan Yunan yarışmacı Afroditi ile Ria eleme heyecanı yaşayacak. Survivor’a hangi yarışmacının veda ettiği araştırılmaya başlandı. Beyaz takım dokunulmazlık oyununu kaybederek eleme adaylarını belirleyen taraf oluyor. İşte 21 Mayıs Survivor kim elendi? Afroditi mi? Ria mı? Merak edilen detaylar haberimizde…

Yarışmaya veda eden isim Ria oluyor…

SURVİVOR ÖDÜL OYUNU

Murat: Zorlu bir konsey ardından yeni bir ödülüne hoş geldiniz. Hikmet gibi güçlü bir yarışmacının sakatlığı tüm yarışmacıları üzdü, beyaz takım daha kötü etkilendi bu durumdan.

Seda: Hikmet yok, 20 gündür açız. Bir Survivor’da bu kadar zorlanan başka takım var mıdır bilmiyoruz. Kaybettiğimiz isim normal bir yarışmacı değil takımların en iyi isimlerinin başında geliyordu. Umarım bugün onun için ve kendimiz için kazanırız.

Emre: Felaketler yaşayan bir beyaz takım var karşımız. Hiç olmasını istemediğimiz şeyler yaşandı. Hepimizi yıprarttı bu sakatlık ama biliyorum ki beyaz takım çok daha etkilendi. Bu kara bulutlar umarım kısa sürede dağılır.

Survivor ödül oyunun Beyaz takım kazandı.

Beyaz takım: 10 – Siyah takım: 8

HİKMET’İN SAKATLIĞI SEDA’YI GÖZYAŞLARINA BOĞDU

Survivor beyaz takımda Seda, talihsiz bir sakatlık yaşayan Hikmet ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Seda, Hikmet hakkında konuşurken gözyaşlarına engel olamadı.

SURVİVOR İLETİŞİM ÖDÜLÜ

Survivor son bölümde iletişim oyunu oynandı.

İletişim oyununda kıyasıya bir mücadele yaşandı. Survivor Türkiye Yunanistan’da iletişim oyunu büyük önem taşıyor; çünkü kazanan yarışmacılar moral depoluyorlar.

İletişim oyununu erkeklerde Emre, kadınlarda ise Seda oldu.

Haberin detayını Kaynağından okumak için 21 Mayıs Survivor kim elendi? Afroditi mi? Ria mı? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ