Haber Detayları

Son Dakika Haberler Bahar Şahin kimdir? Zalim İstanbul Oyuncuları Ceren kimdir?

Son Dakika Haberler Bahar Şahin kimdir? Zalim İstanbul Oyuncuları Ceren kimdir?

Bahar Şahin kimdir? Zalim İstanbul Oyuncuları Ceren kimdir? Zalim İstanbul Ceren kimdir? Kanal D ekranlarında 1 Nisan akşamı izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan Zalim İstanbul dizisi yayınlanan fragmanlarıyla merak uyandırmayı başarıyor.Güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerinde çekmeyi başaran Zalim İstanbul’da Ceren karakterine hayat verecek Bahar Şahin’in hayatı merak ediliyor. Güzel oyuncunun hayatı araştırılmaya başlandı.İşte Zalim İstanbul Ceren kimdir? Bahar Şahin kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Instagram hesabı ne? Detaylar… Bahar Şahin kimdir? Zalim İstanbul Oyuncuları Ceren kimdir? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre Kanal D ekranlarında 1 Nisan akşamı izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan Zalim İstanbul’da Ceren karakterine hayat verecek Bahar Şahin’in hayatı merak ediliyor.Bahar Şahin, 26 Mayıs 1997 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Aslen Artvinlidir. 

Bahar Şahin, 26 Mayıs 1997 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Aslen Artvinlidir. 14 yaşında iken anne ve babası boşandıktan sonra İstanbul’a yerleşerek eğitim ve öğretim hayatına burada devam etti. Okullu iken okulun tiyatro ekiplerine katıldı. Ankara Altındağ Gençlik Merkez’inde tiyatro ekibine dahil oldu. İstanbul’da iken bir gece ailecek akşam yemeğinde iken yapımcı Arzu Eğmir ile şans eseri tanışıp sonrasında “O Hayat Benim” dizisinin yönetmenlerinden Yönetmen Merve Girgin ile tanıştırdı. Ve “O Hayat Benim” dizisinde oynamaya başladı. Bir dergiye gönderdiği fotoğraflarla birinci oldu ve kapakta yer aldı.

BAHAR ŞAHİN HANGİ DİZİ VE FİLMLERDE OYNADI?

2017 – Kayıtdışı (İnci) (TV Dizisi)
2017 – OHA Diyorum (Sinema Filmi)
2017 – Lise Devriyesi (Işıl) (TV Dizisi)
2016 – Pepee: Birlik Zamanı (Liko -Seslendirme) (Sinema Filmi)
2014 – 2016 – O Hayat Benim (Toplam 4. Sezon) (Müge) (TV Dizisi)


Haberin detayını Kaynağından okumak için Bahar Şahin kimdir? Zalim İstanbul Oyuncuları Ceren kimdir? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ