Haber Detayları

Son Dakika Haberler Bizim Hikaye 65. bölüm izle! Elibollar zengin mi olacak?

Son Dakika Haberler Bizim Hikaye 65. bölüm izle! Elibollar zengin mi olacak?

Bizim Hikaye 65. bölüm izle! Elibollar zengin mi olacak? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Bizim Hikaye 65. bölüm izle! Fox TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Bizim Hikaye perşembe akşamı yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkıyor. Dikkat çekecek yeni bölümde; büyük ikramiyenin sahibi olan Elibollar, Fikri'nin yeni tuzağı yüzünden tekrardan zor duruma düşüyor. 11 nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Bizim Hikaye 65. bölüm izle! Elibollar zengin mi olacak? Merak edilen detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Bizim Hikaye 65. bölüm izle! Fox TV’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye yayınlanacak yeni bölümüyle izleyenleri ekranlara kilitleyecek. Hazal Kaya ve Burak Deniz’in başrollerini paylaştığı dizi reyting sıralamasında üst sıralara tırmanmaya devam ediyor.11 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Barış ve Filiz milli piyangodan çıkan parayı alarak eve getiriyor. Fikri ise parayı alabilmek için yeni planlarını devreye sokuyor. Kiraz ile Fikret babalarının sözlerini dinleyerek paraları alarak evden kaçıyorlar. İsmet’in kaybolması sonrasında büyük panik yaşayan Filiz, beklemediği bir durumla karşılaşıyor. 11 nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Bizim Hikaye 65. bölüm izle! Elibollar zengin mi olacak? Merak edilen detaylar haberimizde…

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Fikri Elibol bu defa yeğeniyle birlikte yeni bir plan yapıyor. İsmet kayboluyor. Fidye olarak milli piyango biletini istiyor. Fikri boş durmayıp oğlunu arayacağına evdekileri tehdit ederek bileti İsmo’ya karşılık istediğini söylüyor. Filiz kardeşi için gözünü kırpmadan bileti bırakıyor. Ancak İsmet amcasıyla dönüyor. Ve aslında kaçırılmadığı ortaya çıkıyor. Elibollar bir kez daha Fikri’nin oyununa geliyor.

BİZİM HİKAYE 65. BÖLÜM İZLE

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tüm Elibollar, bütün sevdikleriyle birlikte Murtaza’nın önünde ecel terleri dökerken, Tufan’ın eski karısı Ferda, Murtaza’nın çok değer verdiği karısı olarak çıkıp gelir. Herkes için yeni bir umut ışığı belirmiştir ve Tufan’a Ferda’yı ikna etmesi için baskı yaparlar. Fikri, Barış, Cemil ve Deniz, kestirmeden giderek Ferda’nın Tufan’a olan zaafını kullanmasını söylerken, Çiçek, Filiz ve Rahmet doğrudan durumu anlatıp yardım etmesini ister. Tufan kestirme yolu seçerek Ferda’nın aklını çelmeye çalışır ve işler bir anda çığırından çıkar. Sonunda şans yüzlerine gülüp Murtaza’dan tamamen kurtulduklarında da, bu durum kadınlarla erkeklerin arasında sorun yaratmaya devam edecektir.

Ferda’nın Tufan’ın peşini öyle kolay bırakmaya niyeti yoktur ve onun varlığı sadece Tufan için değil Çiçek için de tehlike çanları çalmasına neden olur. Öte yandan Filiz de Barış’ın yeni işinde kiminle birlikte çalışacağını öğrenmiş ve iyice sinir olmuştur. Sonunda Filiz ve Çiçek erkeklere bir ders vermeye karar verirler, onların intikam planına Deniz’in de dahil olmasıyla işler iyice sarpa sarar. Tüm bunlar olurken Fikri de boş durmaz ve Elibolları bu kez zenginlikle sınanacakları yeni bir maceranın ortasına atar. Zararsız başlayan macerada kabak bu kez ailenin en küçüğünün başına patlayacaktır.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Bizim Hikaye 65. bölüm izle! Elibollar zengin mi olacak? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ