Haber Detayları

Son Dakika Haberler Çarpışma 16. bölüm izle! Herkes için son 48 saat!

Son Dakika Haberler Çarpışma 16. bölüm izle! Herkes için son 48 saat!

Çarpışma 16. bölüm izle! Herkes için son 48 saat! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Çarpışma 16. bölüm izle! Show TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Çarpışma yeni bölümüyle saat 20:00'da izleyicisinin karşısına çıkacak. Selim'i köşeye sıkıştıran Kadir, ona 48 saat süre veriyor. Onları izleyen Cansız, Kadir'e kendisini bulması için 2 gün süre verdiğini aksi takdirde onu öldüreceğini söyler. 4 nisan akşamı ekranlara gelecek yeni bölümü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Çarpışma 16. bölüm izle! Merak edilen detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Çarpışma 16. bölüm izle! 4 nisan akşamı yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak Çarpışma’da beklenmedik gelişmeler yaşanacak.Kadir, Cansız’ı bulabilmek için tüm gücünü harcarken yanında ona yardım eden Zeynep ve Cemre’yi buluyor.Selim’i köşeye sıkıştıran Kadir’i telefonla arayan Cansız ona kendisini bulması için 48 saat verirken, aksi takdirde onu öldüreceğini söyler. Kadir söylenenleri yapması konusunda Selim’e 48 saat verirken, hesaba katmadığı durumlar oluyor. Veli Cevher ailesinden kalan son kişi olan Adem’in ölmesi sonrasında Kadir ve Cansız’dan intikam almak için intikam yemini ediyor. Kadir ve Cemre diğer yandan da Kerem’i hapishaneden çıkarmak için mücadele ediyor.Dizinin 16. yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler araştırma yapmaya başladı. İşte Çarpışma 16. bölüm izle! Herkes için son 48 saat! Merak edilen detaylar haberimizde…

ÇARPIŞMA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

16. yeni bölümüyle ekranlara gelecek Çarpışma’da beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. Kadir, kadınların yardımıyla Selim’i köşeye sıkıştırırken, Cansız uzaktan onları izlemektedir. Telefonla Kadir’i arayan Cansız kendisini bulması için ona 48 saat verirken, aksi takdirde onu öldüreceğini söyler.Çılgına dönen Kadir masaya dönerek Selim’e aynı teklifte bulunurken, teslim olması için ona 48 saat veriyor.

ÇARPIŞMA 16 BÖLÜM İZLE

Veli Cevher ailesinden kalan son kişi olan Adem’in ölmesi sonrasında intikam yemini ediyor. Hapishanede Kerem ölümle mücadele ederken, Cemre ile Kadir onu kurtarmak için uğraşıyor. Çukur’dan Vartolu ve Medet’in geleceği yeni bölüm 4 Nisan akşamı izleyenlerin karşısına çıkacak.

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cansız’ın kurduğu tuzağa bilmeden çekilen Kadir, karakoldakilerle beraber sevkiyatın şifrelerini çözüyor ve adrese ulaşıyor. Kimseye haber vermeden tek başına sevkiyata baskına giden Kadir bir anda çatışmanın ortasında kalıyor. Saklandığı yerden yaşananları izleyen Veli, Kadir’in herkesi tek tek hakladığını görünce paniğe kapılıp diğer planını devreye sokuyor.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Çarpışma 16. bölüm izle! Herkes için son 48 saat! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ