Haber Detayları

Son Dakika Haberler Cem Yılmaz Oyunu Kullanırken Esprileri Patlattı

Son Dakika Haberler Cem Yılmaz Oyunu Kullanırken Esprileri Patlattı

Bugün erken oy kullanmayı tercih eden ünlüler arasında komedyen Cem Yılmaz da vardı. Yılmaz, kendisini görüntüleyen kameralara yaptığı esprilerle herkesi gülme krizine soktu. Cem Yılmaz Oyunu Kullanırken Esprileri Patlattı haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, oy kullanmaya gittiği okulda kendisini görüntüleyen gazetecilere ‘Biz kazanacağız’ diye takılarak okuldan ayrıldı.

KEYİFLİ ANLAR YAŞANDI

31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında sabah saat 08.00 itibariyle sandıklar oy kullanımına açıldı. Vatandaşların yanı sıra ünlü isimler de sandık başına gelerek oy kullanmaya başladı. Ünlü komedyen Cem Yılmaz da oyunu erken kullanmayı tercih eden ünlülerden biri oldu. Sandıklar açıldıktan yaklaşık bir saat sonra 09.00 sıralarında oy kullanmayan gelen Cem Yılmaz, okula girişinde bir vatandaşın, ‘Cem Bey sizi çok seviyoruz’ demesi üzerine, ‘Siz’ diye karşılık vermesi keyifli anlar yaşattı.

“TELEFONUMA ÇEKECEKTİM”

1254 nolu sandığın başına gelen Yılmaz, seçmen pusulasını aldıktan sonra sandık görevlisinin cep telefonu hatırlatması üzerine, geri dönerek, ‘Söz verdim, telefonuma çekecektim’ esprisiyle telefonunu görevlilere teslim etti.

“BİZ KAZANACAĞIZ”

Oyunu kullandıktan sonra sandık başına gelen Cem Yılmaz’ın kendisini bekleyen muhabirlerin mikrofonuna eğilerek, ‘Biz kazanacağız’ diyerek espri yapması sınıfta gülüşmelere neden oldu. Oyunu kullandıktan sonra bir muhabirin, ‘İçeride biraz uzun kaldınız’ sözü üzerine, ikinci espriyi patlatan Cem Yılmaz, ‘Kararsızlar, onları düşündüm hep, bir dahaki seçimde görüşmek üzere’ diyerek okuldan ayrıldı.


Haberin detayını Kaynağından okumak için Cem Yılmaz Oyunu Kullanırken Esprileri Patlattı TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ