Haber Detayları

Son Dakika Haberler Erkenci Kuş 39. bölüm izle! Sanem'in yeni planı!

Son Dakika Haberler Erkenci Kuş 39. bölüm izle! Sanem'in yeni planı!

Erkenci Kuş 39. bölüm izle! Sanem'in yeni planı! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Erkenci Kuş 39. bölüm izle! Star TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Erkenci Kuş, yeni bölümüyle saat 20:00'da izleyicilerin karşısına çıkacak. Emre ve Leyla için mutlu son geliyor. Sanem ile Can aşkın doruklarına çıkıyor. Can, Ceycey'e çok gizli bir görev veriyor. 26 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Erkenci Kuş 39. bölüm izle! Sanem'in yeni planı! Merak edilen detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Erkenci Kuş 39. bölüm izle! Sanem ile Can aşkın doruklarına çıkıyor. Can, Ceycey’e çok gizli bir görev veriyor. 26 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı.Star TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Erkenci Kuş, yeni bölümüyle saat 20:00’da izleyicilerin karşısına çıkacak.Sanem ile Can’ın annelerine karşı verdikleri düğün kavgasından sonra kendilerini nikah salonunda buluyorlar. İşte Erkenci Kuş 39. bölüm izle! Sanem’in yeni planı! Merak edilen detaylar haberimizde…

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sanem ve Can evlilik için adeta deli gibi çaba veriyorlar. Ama ne Hüma ne de Menkıbe bu duruma yanaşmıyor. Hüma düğünün aceleye gelmemesini istiyor ama Menkıbe düğün konusunda kararlı. Hüma, düğün hazırlıklarının 1 yıl süreceğini söylüyor. Aslında Hüma’nın amacı zaman kazanmak. Sanem’in amcası da Sanem ve Can’a destek olamıyor. Sanem ile Can’ın annelerine karşı verdikleri düğün kavgasından sonra kendilerini nikah salonunda buluyorlar.

ERKENCİ KUŞ 39 BÖLÜM İZLE

Muhabbeti bir türlü düğüne getiremeyen ve bu konuyu konuşamayan aşıklar kendi kararlarını alıyor ve soluğu nikah salonunda alıyorlar. Hüma, Ceycey’den Leyla ile Emre’nin evlendiği haberini alıyor. Hemen Menkıbe’yi arayıp onu almaya geldiğini söylüyor. Menkıbe ve Hüma telaşla nikah dairesine gidiyor. Can ile Sanem de kardeşlerinin yanlarındalar. Hüma ve Menkıbe telaşla nikah salonuna giriyor. Sanem ve Can annelerini oturtuyorlar ve o sırada Leyla ile Emre ‘biz evlendik’ diyerek içeri giriyor. Emre ve Leyla’nın evlenmesi annelerini hastanelik ediyor. Mankıbe hastanede gözlerini açıp yaşadıklarının rüya olduğunu sanırken Hüma onu uyandırıyor.

Ayhan, Ceycey’den Emre ile Leyla’nın evlilik haberini alıyor. Ayhan bu haberi öfkeyle karşılıyor. Eve döndüklerinde de durum değişmiyor. İkisi barut gibi ve uzlaşmaya yanaşmıyorlar. Ama durumu kabul etmekten de başka çareleri yok. Mevkıbe her şeyin usulüne göre yapılmasını istiyor. Hüma bu evliliği hala kabul etmiyor. Diğer yandan da Sanem ile Can’ı nasıl ayıracağını düşünüyor. Leyla ile Emre, Menkıbe’nin isteklerini yerine getirmek iin kardeşlerinden yardım istiyorlar. Balayı, kına hazırlığı da dahil her şeyle Can ve Sanem ilgileniyor. Hüma da Yiğit ile işbirliği yapıyor. Sanem ile Can gittikleri her yerde fikir ayrılıkları yaşıyorlar. Kavgalar ve fikir çatışmaları peş peşe yaşanıyor. Hatta Can Sanem’e evlenmek istemiyorsa söylemesini istiyor.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Erkenci Kuş 39. bölüm izle! Sanem'in yeni planı! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ