Haber Detayları

Son Dakika Haberler Kızım 24.bölüm izle! Öykü'nün hastalığı geçiyor mu?

Son Dakika Haberler Kızım 24.bölüm izle! Öykü'nün hastalığı geçiyor mu?

Kızım 24.bölüm izle! Öykü'nün hastalığı geçiyor mu? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Kızım 24.bölüm izle! Cuma akşamlarının sevilen dizisi Kızım nefes kesecek yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkıyor. TV8 ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkan Kızım'da duygusal sahneler yaşanacak.Öykü sonunda Demir'e baba diye sesleniyor. Göz yaşlarına hakim olamayan Demir neye uğradığını şaşırıyor.İşte Kızım 24.bölüm izle! Öykü'nün hastalığı geçiyor mu? Sorularının cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Kızım 24.bölüm izle! TV8 ekranlarının merakla beklenen izlenen dizisi Kızım yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkıyor.Demir, Öykü’yü hastalığından kurtarmak için mücadele ederken verdiği sözden vazgeçemiyor.Candan ve Öykü ona hırsızlık yapmaması için söz verdiriyor. Cemal, Öykü’nün kendi kızı olduğu gerçeğini Demir’e kabul ettirmeye çalışıyor.Sahte teyze oyunuyla Öykü’yü almaya çalışan Cemal beklenmedik şekilde engelleri aşamıyor.Öykü’nün Demir’e baba diye seslenmesi hafızası yerine mi geliyor sorusunu akıllara getiriyor.Kızım yeni bölümü izlemek isteyen izleyiciler araştırma yapmaya başladı. İşte Kızım 24.bölüm izle! Öykü’nün hastalığı geçiyor mu? Sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz…

KIZIM 24.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kızım yeni bölümde izleyenleri hüzün dolu sahneler bekliyor.Demir artık Öykü’nün düzelmesinden ümidi keserken, beklenmedik gelişme umutların yeşermesine neden oluyor. Cemal’in planları karşısında mücadele veren Demir sahte teyze olayı sonrasında çileden çıkıyor.Öykü’nün ona baba diye seslenmesi sonrasında artık hayatta yalnız olmadığını farkeder.

KIZIM 24.BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

KIZIM 23. BÖLÜM ÖZETİ

TV8 ekranlarında 15 Mart Cuma tarihinde yayınlanan Kızım 23.son bölümde; Uğur, ”Öykü’nün öz babasıyım” iddiasıyla Cemal’in ortalıklarda gezindiğini ve onu Demir’in elinden almak için her türlü yönteme başvurduğunu öğrenmesiyle kan beynine sıçradı.

Kızım son bölümde; Uğur, kötü niyetinden ötürü ağzının payını vermek için Cemal’in karşısına çıkarken, Demir ise Öykü’ye bu zor günlerinde destek olmasının yanı sıra hastane ve ilaç masraflarını da bir an evvel karşılaması gerektiğinin bilincindedir. Bu nedenle Uğur’un da ısrarı sonucu gerekli parayı bulabilmek adına yeniden hırsızlık yapmaya başlasalar da yanlış adama güvendikleri için bu işi de eline yüzüne bulaştırdılar.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Kızım 24.bölüm izle! Öykü'nün hastalığı geçiyor mu? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ