Haber Detayları

Son Dakika Haberler Survivor 24 Mart 2019 izle! Eleme adayları kimler?

Son Dakika Haberler Survivor 24 Mart 2019 izle! Eleme adayları kimler?

Survivor 24 Mart 2019 izle! Eleme adayları kimler? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Survivor 24 Mart 2019 izle! TV8 ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkacak Survivor Türkiye-Yunanistan'da dokunulmazlılk oyunu heyecanı yaşanıyor.İlk dokunulmazlık oyununu kazanan Yunan takımı oluyor.Gerçekleştirilen erzak oyununu da kaybeden Türk takımında tartışma sesleri yükselmeye başlıyor.İkinci dokunulmazlık oyununu kimin kazanacağı sorusunun cevabı yeni bölümde cevabını bulacak.İşte Survivor 24 Mart 2019 izle! Eleme adayları kimler? Merak edilen detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Survivor 24 Mart 2019 izlemek isteyenler canlı yayın linkine haberimizden ulaşabilecekler. Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu üstlendiği TV8’in merakla takip edilen yarışma programı Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan’da eleme heyecanı yaşanmaya devam ediyor. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Türk takımında erzak oyununun da kaybedilmesi tansiyonun yükselmesine neden oluyor.Yayınlandığı günden itibaren beraber görülen Bora ve Hikmet’in tartışması haftaya damgasını vuruyor.İkinci dokunulmazlık yarışmasını kazanmak isteyen takımlar en iyi performanslarını oyunlara yansıtmaya çalışıyorlar.İşte Survivor 24 Mart 2019 izle! Eleme adayları kimler? Sorusunun cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz…

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2019’da eleme heyecanı yaşanıyor.Geçtiğimiz hafta beklenmedik şekilde adaya veda eden isim favori yarışmacılardan Hakan olmuştu.Büyük tepkilere yol açan eleme sonrasında oklar Büşra’ya çevrilmişti.

SURVİVOR 24 MART 2019 İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Cumartesi akşamı gerçekleştirilen ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden taraf Türk takımı olurken,Yunan takımı dokukunulmazlık ve erzak ödülünü kazanarak formunu yukarıya taşıyor. Erzak oyunu sırasında Dimitra ile Tony arasında yaşanan tarışma ve Bora ile Hikmet’in söz düellosu akşama damga vurmuştu.Bora kendisinin iyi olabileceği yarışmalarda değerlendirilmemesine kızarken,Hikmet kararın takımca alındığını söylüyor.Melisa oyun sırasında yaşadığı kaza sonrası yürekleri ağızlara getirirken yapılan açıklama izleyenlere rahat bir nefes aldırıyor.

İkinci dokunulmazlık oyununu kazanmak isteyen Türk araların anlaşma yaparak tartışmaların adada kalması konusunda uzlaşıyor.Acun Ilıcalı’nın kenardan destek olduğu yarışmalar ortaya keyifli görüntüler çıkarmaya devam ediyor.Eleme konseyinin yapılacağa akşama izleyenler büyük ilgi gösteriyor.TV8 ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkacak Survivor 2019 Türkiye- Yunanistan büyük ilgi gösmeye devam ediyor.

SURVİVOR İLK DOKUNULMAZLIK OYUNU

Acun: Dominik’te sıcak havada oyun alanındayız. Geçtiğimiz hafta oyunu kaybettik iyi bir yarışmacı elendi. Hatta gördüğüm kadarıyla Yunan yarışmacılar karşısında en iyi performansı sergileyen yarışmacıların başında geliyordu.

Hikmet: Geçen hafta dokunulmazlığı kaybettik. Adada herkesle aram iyi ama en iyi Hakan ile iyidi. Her şeyi birlikte yapıyorduk çok üzgünüz. Umarım bu hafta kazanan taraf biz olacağız.

Survivor dokunulmazlık oyunun Yunanistan kazandı.

Yunanistan: 10 – Türkiye: 4

Haberin detayını Kaynağından okumak için Survivor 24 Mart 2019 izle! Eleme adayları kimler? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ