Haber Detayları

Son Dakika Haberler Trump öldü mü? Açıklama yapıldı mı?

Son Dakika Haberler Trump öldü mü? Açıklama yapıldı mı?

Trump öldü mü? Açıklama yapıldı mı? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Trump öldü mü? Sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer alan Donald Trump öldü mü sorusunun cevabı araştırılmaya devam ediyor. İşte Trump öldü mü? Açıklama yapıldı mı? Sorularının merak edilen detayları haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Trump öldü mü? ABD Başkanı Donald Trump’ın öldüğü iddiası konuşulmaya devam ediyor. Yapılacak açıklama merakla bekleniyor. Kalp krizi geçirdiği iddiası da bulunuyor.İşte Trump öldü mü? Açıklama yapıldı mı? Sorularının merak edilen detayları haberimizde…

Pence’in Beyaz Saray’a dönüşü ilk olarak ‘acil durum’ olarak tanımlansa da, daha sonra yetkililer durumun ‘acil’ olmadığı yönünde açıklamalar yaptı. Pence’in sözcüsü Alyssa Farah tarafından yapılan açıklamada, “Başkan Yardımcısı’nın Washington’da kalmasını gerektiren bir şeyler oldu. Alarm vermek için bir neden yok. New Hampshire’a yapacağı ziyareti yeniden planlamak için sabırsızlanıyor” ifadelerini kullandı.

TRUMP KALP KRİZİ Mİ GEÇİRDİ?

Yaşanan gelişmelerin ardından ABD’de Başkan Trump’un kalp krizi geçirdiği şeklinde iddialar dolaşmaya başladı. Üst düzey bir Beyaz Saray yetkilisi ise durumun Başkan Trump veya Pence’in sağlık durumuyla ilgili olmadığını ve bir ulusal güvenlik konusu da olmadığını belirtti.

New Hampshire’da Pence’i bekleyen kalabalığa yapılan duyuruda ise Başkan Yardımcısı’nın uçağının bir ‘acil durum çağrısı’ nedeniyle geri dönüş yaptığı belirtilmişti.

“KONU BAŞKANI’N SAĞLIK DURUMUYLA İLGİLİ DEĞİL”

Öte yandan, Amerikan medyasına açıklama yapan üst düzey bir ABD’li yetkili, “Konu Başkan veya Başkan Yardımcısının sağlık durumuyla ilgili değil. Ulusal güvenlikle ilgili de değil.” dedi.

Beyaz Saray, Pence’in seyahatini neden iptal ettiğine açıklık getirmezken, Mike Pence’in Washington’da kalacağını ancak spesifik olarak Beyaz Saraya çağrıldığı iddiasının doğru olmadığını bildirdi.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Trump öldü mü? Açıklama yapıldı mı? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ