Haber Detayları

Son Dakika Haberler Vurgun 2.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Vedat'ın yeni planı ne? Vurgun 3.bölüm fragmanı izle!

Son Dakika Haberler Vurgun 2.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Vedat'ın yeni planı ne? Vurgun 3.bölüm fragmanı izle!
  • Gündem
  • 13 Şubat 2019
  • 58 KEZ OKUNDU

Vurgun 2.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Vedat'ın yeni planı ne? Vurgun 3.bölüm fragmanı izle! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Vurgun 2.bölüm izle! FOX TV ekranlarının yeni dizisi Vurgun yayınlanan ilk bölümüyle izleyenleri kendisine hayran bırakmayı başardı.Merakla beklenen 2. bölümü ile izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Vurgun saat 20:00'da ekranlara gelecek.Kemal'in tekrar hayata dönmesine en çok üzülen Vedat oluyor.Kemal ise en yakın arkadaşı ve sevdiği kadının birlikte olmasını sindiremiyor.Peki Vurgun 2.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Vedat'ın yeni planı ne? Vurgun 3.bölüm fragmanı izlemek için detaylar…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Vurgun 2.bölüm izle! Ekranların yeni dizisi Vurgun nefes kesecek yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Kemal uyandığında karşısında gördüklerinin şokunu atlatmakta zorlanıyor.Vedat ise Reyhan’ın tekrar Kemal’e dönmesinden endişe ediyor.Vurgun yeni bölümde neler olacak sorusunun cevabı herkes tarafından merak konusu.Yayınlanan ilk bölümüyle izleyenleri kendisine hayran bırakmayı başaran Vurgun dizisinin 2. yeni bölümü heyecan yaratıyor.Reytingelerde beklenen seviyelere ulaşmayı başaran dizinin bu hafta nasıl bir sonuç alacağı bekleniyor.Peki Vurgun 2.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Vedat’ın yeni planı ne? Vurgun 3.bölüm fragmanı izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz…

VURGUN İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 1. İLK BÖLÜM ÖZETİ…

Yıl 2009. Doktor Erdoğan Varda ameliyattan çıkar. Yeğeni Kemal’in komada olduğunu ailenin diğer yakınlarına bildirerek “Allah’tan ümit kesilmez” der. Eşi Reyhan ve ortağı Vedat bu haberle yıkılır. Yaşanan bu talihsiz olaydan önce Kemal ve Reyhan oğulları Kerem’in doğum gününü kutlarlar.

VURGUN 2.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

FABRİKADA YANGIN ÇIKIYOR

Doğum gününün ardından Kemal gece yarısı uyanır. Karısına fabrikaya gideceğini söyleyerek evden ayrılır. Fabrikaya gelen Kemal ofisine girerek çalışmaya başlar. Bu sırada dışarda yüz maskeli biri elinde benzin bidonu ile gizlice fabrikaya girer. Bidondaki benzini etrafa saçtıktan sonra elektrik şalterleri ile oynayarak fabrikanın elektriklerini keser. Tam o sırada ofisinden çıkan Kemal asansörde mahsur kalır. Fabrikayı ateşe veren kişi geldiği gibi çıkıp gider.

REYHAN ÜZÜNTÜDEN KAHROLUYOR

Yangın her tarafı sararken Kemal asansörde sıkışıp kalmıştır. Fabrikanın bekçisine seslense de sesini duyuramaz. Asansöre duman dolmaktadır. Kemal dumandan etkilenir. Son bir umut bağırsa da sesini yine duyan olmaz. Fabrikadaki gaz tüpleri patlar. Reyhan’ın telefonu çalar ve olay haber verilir. Aynı anda Vedat da yangını telefonla öğrenir. Reyhan üzüntüden deliye döner. Kemal’in kardeşi Turan ise abisinin fabrikada olduğunu öğrenince şok geçirir.

“SESİNİ ÇOK ÖZLEDİM”

Kemal komadadır ve aradan tam 10 yıl geçmiştir. Reyhan hastane odasında Kemal’i yine görmeye gelmiştir. Kemal’le konuşmaya çalışır. Onu çok özlediğini söyler. Her gece gördüğü rüyadan bahseden. Yaşadıklarının ona çok ağır geldiğini, sesini çok özlediğini, yürümesini, ellerinin sıkmasını çok özlediğini anlatır. Oğlu Kerem’den bahseden. Kemal’e yaptıkları için onu affetmeyeceğini bildiğini ama yine de dönmesini istediğini söyleyerek yanağından öperek “Uyan sevgilim” der.

KEMAL TEPKİ VERİYOR

Reyhan, Kemal’in yanından çıkarken hemşire Asya ile karşılaşır. Asya’ya onu görmediğini ve Kemal’e iyi bakmasını söyler. Asya 10 yıl boyunca Kemal’e çok özen göstermiştir. Onun bu ilgisi hastanede çalışan diğerleri tarafından çok merak edilir. Ertesi gün Asya Kemal’in odasına girer ve her gün yaptığı gibi onunla konuşur. Bu sırada beklenmedik bir şey olur. Kemal tepki vermeye başlar. Asya durumu Kemal’in doktoruna haber verir. Doktoru beyin elektrosunun çekilmesini ister.

VEDAT’TAN ŞOKE EDEN İSTEK

Kemal’in doktoru çekilen beyin elektorusunu Vedat’a gösterir. Vedat’a bu tür bir olayın ilk kez olduğunu mucizelere inanmadığını söyleyerek, tıp kongrelerinde anlatılabilecek bir olay olduğunu anlatır. Bu sırada Vedat doktora kendisi onay verinceye kadar Kemal’in uyutulmasını ister. Doktor karşı çıksa da bunu yapması gerektiğini, çünkü zaman ihtiyaçları olduğunu ve bunu kendisine borçlu olduğunu söyler.

“KEŞKE ÖLSEYDİN”

Vedat, doktorun yanından ayrıldıktan sonra Kemal’in odasına gider. Kemal’e seslenir. Onu duyup duymadığını sorar. Ondan uyanmamasını eğer uyanırsa çok kötü şeyler olacağını söyler. Uyanırsa aynı dünyalarda bir arada olamayacaklarını, onu her zaman sevdiğini söyleyerek “Keşke ölseydin, şimdi herkes ölecek” der. Vedat’ın uyarısının ardından doktor, Kemal’e verilecek ilaçlar ile ilgili hastabakıcıya talimatları verir. Bu sırada Asya hastaneden ayrılmaktadır. Kemal’in odasına girdiğinde diğer hastabakıcının getirdiği ilaçları görür. Hastabakıcıya verilen bir ilaç kafasını karıştırır. Hastabakıcıya ilaçları kendisinin vereceğini söyleyerek onu odadan çıkarır. Asya Kemal’e bişeyler yapıldığının farkındadır ve o uyanıncaya kadar yanından ayrılmayacağı sözünü verir.

TURAN ŞOK GEÇİRİYOR

Vedat, hastaneden çıktıktan sonra Turan’ı arayarak şirkete gelmesini ister. Turan geldiğinde Vedat olanları anlatır. Turan şok olmuştur. Turan’a Kemal’i uyutmaları talimatını verdiğini söyler. Turan vicdan azabıyla buralarda duramayacağını söyler. Abisinin kendisini asla affetmeyeceğini söyler. Vedat, abisinin ölmüş olduğunu kimsenin bir suçu olmadığını söyleyerek, “kabul edecek” deyince Turan da, “senin yüzünden beni de öldürecek abim” der.

KEMAL SONUNDA GÖZLERİNİ AÇIYOR

Kemal gözlerini açmıştır. Asya, Kemal’in yengesi Nezahat’i arar. Kemal’in uyandığını söyler. Nezahat sevinç içerisindedir. Bu sırada eşi Erdoğan yanına gelir. Ona Kemal ile ilgili gelen haberi açıklar. Nezahat, hastaneye gider. Asya, Kemal’in durumuyla ilgili son gelişmeleri anlatır. Ona Kemal’i uyandırmak istemediklerini anlatır. Kemal’in odasına girer. Onu öperek Kemal diye seslenir. Kemal gözlerini açar. Kemal’e nerede olduğunu anlatır ancak Kemal konuşmaya çalışsa da beceremez. Asya, Kemal’in amcası Erdoğan’ın odasındaki mavi dosyayı bulup Nezahat’e getirir. Nezahat, dosyada yazılanları uygulamasını ister.

MİHRİ, ASYA’DAN KEMAL’DEN UZAK DURMASINI İSTİYOR

Asya, Mihri’nin evine gelir. Mihri neler olduğunu sorar. Asya Kemal’in uyandığını söyler. Mihri, Asya’dan bundan sonra Kemal’in yanına gitmemesini ister. Bu sırada Asya’nın kocası gelir ve onu eve çağırır. Asya kapıdan çıkarken Mihri tekrar ondan uzak durmasını söyler. Asya gittikten sonra bir kitabın arasından eski bir fotoğraf çıkarır. Fotoğrafta Erdoğan ve kendisinin yan yanadır.

KEMAL KARISINI VE OĞLUNU SORUYOR

Kemal her geçen gün iyiye gitmektedir. Asya onunla ilgilenirken Kemal, ondan bir ayna getirmesini istiyor. Asya karşı çıksa da sonunda onun dediğini yapıyor ve aynayı getiriyor. Aynadaki son halini gören Kemal, Reyhan’ın kendisii görmeye gelmediğini anlıyor. Reyhan’ın kendisinin sakallı olmasını asla istemediğini Asya’ya söylüyor. Asya’ya karısının ve kızının nerede olduğunu sorunca Asya cevap veremiyor. Çaresiz kalan Asya Nezahat’i arayarak durumu anlatıyor. Nezahat bütün gerçekleri kendisinin anlatacağını söylüyor.

VURGUN DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını GOLD Film/Faruk Turgut’un üstlendiği, Altan Dönmez’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu Başar Başaran ile Emre Özdur’un kaleme aldığı Vurgun’da Erkan Petekkaya, Deniz Çakır ve Emre Kınay’a, Begüm Birgören, Cemal Toktaş, Altan Erkekli, Aliye Uzunatağan, İnanç Konukçu, Mehmet Bozdoğan, Berna Koraltürk, Filiz Ahmet ile Cenk Kangöz gibi sevilen oyuncular eşlik ediyor.

 Aşık olduğu karısı Reyhan ve oğluyla beraber çok mutlu bir hayat yaşayan Kemal Vardar, oğlunun ikinci yaş gününü kutladıkları gece aklına takılan bir iş için uyanır ve sahip olduğu fabrikaya gider.

Kemal şirkette çıkan yangın sonucu büyük bir kaza geçirir.

Doktorlar Kemal’in tıbben öldüğünden emindirler. Kemal yıllarını komada geçirirken, Reyhan ve yakınları yaşamaya devam etmek zorundadır. Kemal’e komada kaldığı süre boyunca Asya hemşire çiçek gibi bakmıştır. Öyle ki hastanede çalışan herkes onun bu ilgisinin altındaki gerçeği merak etmektedir.

O gün Asya hemşire Kemal Vardar’ın durumunda bir farklılık hisseder. Ve sonunda Kemal komaya girdikten 10 yıl sonra büyük bir mucizeyle uyanır. Ancak Kemal’in öldüğü ve etrafındakilerin yaşadığı bu 10 yılın sonunda onu hayalindeki gibi bir kavuşma beklememektedir.

Deniz Çakır

Deniz Çakır, 31 Aralık 1981 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi.

Ayrancı Süper Lisesi’nde okudu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Bu dönemde sık-sık tiyatro oyunlarına giden Çakır, bir gün yine bir oyunda Zeynep Eronat’ın performansından çok etkilendi ve böyle oyuncu olmaya karar verdi.

Kendisine bu dönemde hocalık etmiş isimlerden biri de Cihan Ünal’dır.Küçükken taklit yapmayı sevdiği ve en çok Emel Sayın’ı taklit eden Çakır,mezun olduktan sonra İstanbul’a yerleşme kararı aldı. Konservatuvardan mezun olmadan önce Ankara Radyosunda, radyo tiyatrosu yaptı ve radyo reklamı seslendirdi.

Birol Güven yeni dizisi Kadın İsterse için en sonunda Deniz Çakır’da karar kılmış ve oyuncu, yardımcı fakat önemli bir rol olan Alev rolüyle ilk televizyon deneyimini yapmıştır.Dizinin reytinglerinin iyi olması sayesinde önce Star TV’de daha sonra Show Tv’deki yayınıyla dikkat topladı.

Deniz Çakır en büyük çıkışını Reşat Nuri Güntekin’in Aynı adlı romanından günümüze uyarlanan” Yaprak Dökümü” dizisiyle yaptı. Dizi sayesinde tecrübesi ve popülaritesi artan Deniz Çakır dizide en önemli karakterlerden biri olan Ferhunde rolüyle dikkat toplamayı başardı. Dizideki oyunculuğu kendisine 2010 senesinde ilk kez takdim edilen İsmail Cem Televizyon Ödülleri’nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu – Dram ödülü kazandırdı. Çakır, hatta bu sayede diğer bazı ülkelerde de başta Bulgaristan ve Azerbaycan olmakla hayranlar kazandı.

Bu sıralarda İstanbul Devlet Tiyatrosunda “Uyarca” isimli oyunda yer almıştır. Deniz Çakır dizideki oyuncular arasında özellikle Halil Ergün ile yakın bir arkadaşlık kurmuştur. Kendisi TV8’de katıldığı bir programda Ergün’ün kendisinin oyunculuğunun gelişmesinde çok büyük katkısı olduğunu dile getirmiştir.

Çakır, 2009 senesinde Aşk Sözleri isimli bazı William Shakespeare oyunlarının karışımı olan bir tiyatro oyununda yer aldı. Oyundaki performansıyla Afife Jale Ödülleri’nde bir adaylıkla onurlandırıldı. Oyuncu bunun dışında seslendirmeler ‘de yapmaktadır. Reklamlar dışında Iron Man ve Kung Fu Panda gibi bazı filmlerde seslendirme yapmıştır.

Çakır, Özcan Deniz’in Ya Sonra filminde Didem karakteri ile sinemada 3. baş rolü üstlenmiştir. Ya Sonra şarkısını seslendirerek, herkesi şaşırtan oyuncunun da etkisiyle parça Yılın en çok tıklanan soundtrack müziği oldu.

Eylül 2011 tarihinde başlayan İffet adlı dizide yer aldı. Daha Sonra 2013 yılı Ocak ayının ilk haftasında Şah Sultan rolüyle Muhteşem Yüzyıl dizisinin kadrosuna katıldı.Bir sezonluk performanstan sonra ayrıldı.

Deniz Çakır, 2015’de yayın hayatına giren ve hala devam eden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Meryem Çakırbeyli karakteriyle başrol oynamaktadır.

Filmografi

2004-2006 Kadın İsterse
2006- 2010 Yaprak Dökümü (2006, dizi)
2005 İki Arada Aşk
2006 Evet Benim / İşte Benim
2006 Avrupa Yakası
2008 Kung Fu Panda
2008 Donkey Xote2008 The Simpsons
2008 Iron Man
2009 Kako Si?
2009 40 Sevda Hemşire
2010 Iron Man 2
2011 Ya Sonra
2011 Cam2011 İffet
2013 Muhteşem Yüzyıl
2014 Yasak (dizi)
2015 Konuşan Resimler
2015-günümüz Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

 Erkan Petekkaya 

Erkan Petekkaya, 12 Aralık 1971 yılında Elazığ’da doğdu. Aslen Diyarbakırlıdır. Erkan Petekkaya, çocukluğunu İstanbul, Anadolu Yakası’nda geçirmiştir. Mehmet Karamancı İlkokulu’nda, daha sonra Bostancı Ortaokulu ve Fenerbahçe Lisesi’nde okumuştur. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nı kazandı.

Erkan Petekkaya, 1993 yılından beri kadrolu Devlet Tiyatroları oyuncusudur. 1994 yılında kamera şakalarıyla tanıştığı televizyon dünyasındaki kariyerine, 1998 yılında Güzel Günler dizisiyle devam etti.

1999 yılında Alişan’ın başrolde oynadığı Aynalı Tahir dizisinde Kadir rolü ile tanınan Erkan Petekkaya, Aşkına Eşkıya, Bedel, Japon Gelin ve Taştan Kalp, Serseri gibi yapımlarda rol aldı.

2005 yılında Köpek dizisinde Yılmaz karakteri başrolde oynayan Petekkaya, Beyaz İnci Televizyon Ödülleri’nde “En İyi Erkek Oyuncu” dalında aday gösterildi. Köpek dizisi daha sonra yoğun şiddet sahnelerinden dolayı yayından kaldırıldı.

2005-2007 döneminde Beyaz Gelincik adlı televizyon dizisinde Adanalı zengin bir ailenin holding yöneticisi olan büyük oğlu Ömer’i canlandırmıştır.

2007 Ekim ayında başlayan Sessiz Fırtına adlı televizyon dizisinde Yiğit Sancaktar’ı canlandırmaktadır. Dizinin yayınına Mart 2008’de 19. bölümünün ardından son verilmiştir.

Petekkaya yine 2008 de başka bir dizide (Star TV) yer alarak Son Bahar adlı televiyon dizisinde Holding’de yönetici olan “Galip”’i canlandırmıştır. 2010 yılında da Hanımeli Sokağı adlı dizide oynamıştır.

2010-2012 yılları arasında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Ali Kaptan adlı karakteri canlandırmıştır. Bu dizide acımasız bir kişiliği olan fakat daha sonraları yaptıklarından pişmanlık duymuş bir babayı oynayarak çok başarılı bir oyunculuk sergilemiş, ününü bir adım daha artırmıştır.

2007-2008 döneminde Arzum Onan ile birlikte rol aldığı Sessiz Fırtına adlı dizide Yiğit Sancaktar’ı oynadı. 2008’de Ayça Varlıer ile başrolü paylaştığı Son Bahar dizisinde Holding’de yönetici olan Galip Tümer’i canlandırdı.

2012 yılında yayınlanmaya başlayan Dila Hanım adlı dizide Hatice Şendil ile başrolü paylaşmıştır. Oyuncu şimdilerde Paramparça dizisinde Cihan karakteri ile izleyici karşısına çıkmaktadır.

Filmografisi

2012-? Dila Hanım – Rıza Bey

2010-2012 Öyle Bir Geçer Zaman ki – Ali Akarsu

2010 Hanımeli Sokağı – Osman

2009 Hanımın Çiftliği – Milletvekili

2009 Gecenin Kanatları – Cemal

2009 Bahar Dalları – Balıkçı

2008-2009 Sonbahar – Galip Türker

2007 Sessiz Fırtına – Yiğit Sancaktır

2005 Köpek – Yılmaz

2005 Beyaz Gelincik – Ömer Aslanbaş

2003 Taştan Kalp – İsmail – Televizyon filmi

2003 Serseri – Bülent

2003 Japonyalı Gelin – Ömer

2003 Bedel

2001 Aşkına Eşkiya Sadocan

1999-2002 Aynalı Tahir – Kadir Arslan

1998 Güzel Günler – Talat

Emre Kınay kimdir?

Emre Kınay, 5 Mart 1970 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Annesi Remziye Kınay ve babası tiyatrocuydu. Besteci Erdem Kınay’ın ağabeyidir. İlk, orta, lise eğitimimi İstanbul Küçükçekmece’de tamamladı. 1990 yılında Mimar SinanÜniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü kazandı ve kaydoldu. 1995 yılında Konservatuvardan mezun oldu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarında başladığı Yüksek Lisans eğitimimi de tez safhasında durdurmuş bulunmaktadır.
1992 yılında Konservatuvarda öğrenci iken hocası Zeliha Berksoy’un davetiyle Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda oyunculuk hayatına başladı. Tiyatro’nun yanında 1997 yılından beri televizyon ve sinema filmlerinde oyunculuk yapmaktadır.
8 Mart 2005 tarihinde “Duru Tiyatro”yu kurdu.

TRT’de “Yol Geçen Hanı” ve Kanal D’de “Sen Gidince” adlı bir yarışma programında sunuculuk yaptı.

2006 yılından 2008 yılına 3 sene süren “İki Aile” dizisinde başrolünü İclal Aydınile paylaştı.

2004 yılında oyuncu Emine Ün ile evlendi. Duru (d.2005) adında kızı var. 30 Mart 2009 tarihinde boşandılar.

Emre Kınay 20 Eylül 2014 tarihinde başlayan, yapımcılığını Tükenmezkalem Film’in üstlendiği, senaryosu Gani Müjde’ye ait ve yönetmenliğini Murat Düzgünoğlu’nun yaptığı “Sil Baştan” adlı dizide, Sergen Yalçın, Murat Dalkılıç, Dilara Gönder, Esra Dermancıoğlu, Belma Canciğer, Cenk Ertan,Önder Açıkbaş, Tuna Orhan ve Çiçek Dilligil ile birlikte oynadı.

Kanal D ekranlarında 18 Haziran 2015 tarihinde Sadullah Çelenyönetmenliğinde başlayan “Güneşin Kızları” adlı dizinin oyuncu kadrosundaEmre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda, Meltem Gülenç, Teoman Kumbaracıbaşı, Funda İlhan gibi isimler yer almaktadır.

Ödülleri :

1998 – Avni Dilligil En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü: – Simyacı
2006 – Afife Tiyatro Ödülleri : “Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu” – Kara Sohbet
2004 – 23. İstanbul Film Festivali “En İyi Erkek Oyuncu” İnşaat filmi

Oynadığı Tiyatro Oyunları :

2010 – Sondan Sonra : Dennis Kelly – Duru Tiyatro
2008 – Aşk Her Yerde : Simon Williams – Duru Tiyatro
2007 – Bir Mutfak Masalı : Kerstin Specht – Bakırköy Belediye Tiyatroları
2006 – Kara Sohbet : Amélie Nothomb – Duru Tiyatro
2005 – Sınır : Muzaffer İzgü – Bakırköy Belediye Tiyatroları
2005 – Lütfen Kızımla Evlenir misiniz : Muzaffer İzgü – Bakırköy Belediye Tiyatroları
2002 – İkinci Caddeninin Mahkumu : Neil Simon – Bakırköy Belediye Tiyatroları
1999 – Rumuz Goncagül : Oktay Arayıcı – Bakırköy Belediye Tiyatroları
1999 – Bir Cinayet Söylencesi : Melih Cevdet Anday – Bakırköy Belediye Tiyatroları
1999 – Kuzguncuklu Fazilet : Yılmaz Karakoyunlu – Bakırköy Belediye Tiyatroları
1998 – Bozuk Düzen : Dinçer Sümer – Bakırköy Belediye Tiyatroları
1997 – Simyacı : Paaulo Coelho – Dostlar Tiyatrosu
1993 – Barış : Aristopfanes : Bakırköy Belediye Tiyatroları
1992 – Sofokles’in Antigone’si : Bertolt Brecht – Bakırköy Belediye Tiyatroları
1991 – Fırtına : William Shakespeare – İstanbul Devlet Tiyatrosu

Filmleri ve Dizileri :

2015 – Güneşin Kızları (Haluk) (TV Dizisi)
2014 – Ulan İstanbul (Firuz) (dizi)
2014 – İnşaat 2 (Ali) (sinema)
2014 – Sil Baştan (Avukat Yiğit Şen)(TV Dizisi)
2014 – Benimle Var Mısın?
2013 – Karınca Kapanı (Boks Antrenörü)
2013 – Güneşi Beklerken
2012 – Ustura Kemal
2011 – Evvel Zaman Hikayesi
2010-2011 – Dürüye’nin Güğümleri
2010 – Sensiz Yaşayamam
2009-2010 – Aile Reisi
2009 – Ah Kalbim
2009 – Güneşi Gördüm
2006 – Dün Gece Bir Rüya Gördüm
2005 – Kurtlar İmparatorluğu
2003 – Okul
2003 – İnşaat (Ömer Vargı)
2006-2008 – İki Aile
2006 – Kamyon
2005 – Seni Çok Özledim
2005 – Sen misin Değil misin?
2005 – Ölümüne Sevdalar
2004 – İstanbul Şahidimdir
2003 – Baba
2003 – Esir Şehrin İnsanları
2002 – Berivan
2001 – Yeditepe İstanbul
1999 – Yüzleşme
1999 – Baba
1999 – Yılan Hikayesi

Haberin detayını Kaynağından okumak için Vurgun 2.bölüm izle! Son bölüm HD izle! Vedat'ın yeni planı ne? Vurgun 3.bölüm fragmanı izle! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ