Haber Detayları

Son Dakika Haberler Yasak Elma 42. bölüm izle! Ender'in oğlu kim?

Son Dakika Haberler Yasak Elma 42. bölüm izle! Ender'in oğlu kim?

Yasak Elma 42. bölüm izle! Ender'in oğlu kim? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Yasak Elma 42. bölüm izle! Fox TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Yasak Elma, yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak. 22 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümde Ender, Mustafa'dan geçmişin sırlarını öğreniyor. Yıldız'a Zeynep'in öz kardeşi olmadığını söylediği anlar büyük şok etkisi yaratıyor.Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Yasak Elma 42. bölüm izle! Ender'in oğlu kim? Merak edilen detayları haberimizde bulabilirsiniz…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Yasak Elma 42. bölüm izle! Ekranların en çok izlenen dizileri arasında yer alan Yasak Elma, merakla beklenen yeni bölümüyle saat 20:00’da Fox TV ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkacak. 22 Nisan Pazartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Ender’in geçmişten gelen yeni bilgiyi kendi lehine kullanmaya çalıştığını görülüyor.Mustafa, Zeynep’in babasını kendisinin öldürdüğünü söylerek yeni olayların fitilini ateşliyor. Yasak Elma yeni bölüm fragmanında Ender’in oğlu olduğu iddia edilen kişinin diziye gireceği gösteriliyor. Zeynep ile Alihan evlilik planları yaparken, Elif hain planlarını devreye sokuyor.Yasak Elma 42. bölümü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı.Yeni bölümde neler olacak? Mustafa silahını çekerek Halit’in üstüne koşuyor. İşte Yasak Elma 42. bölüm izle! Ender’in oğlu kim? Merak edilen detaylar haberimizde…

Başrollerini Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Barış Kılıç, Şafak Pekdemir’in paylaştığı Yasak Elma dizisinin 22 Nisan Pazartesi ekrana gelecek olan 42. yeni bölümünde şoke eden gelişmeler yaşanacak. Yasak Elma’da Yıldız’ın babası ortaya çıkıyor ve Ender’le konuşuyor. Zeynep’in babasını öldürdüğünü söyleyen Yıldız’ın babası, Halit’i ise ‘Bana bunu yapmamanı söylemiştim’ diyerek vuruyor. Yıldız ise Ender’den babası ve Zeynep’le ilgili duydukları karşısında donup kalıyor.

YASAK ELMA 42 BÖLÜM İZLE

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yasak Elma finalinde bir türlü kavuşamayan aşıklar Zeynep ve Alihan ise mutlu sona ulaştı. Zeynep ve Alihan görkemli bir düğünle evlendi.

Kaya, Ender ve Halit’in oğlu Erim’in kendi çocuğu olduğundan şüphe etti. Erim’i konsere götüren Kaya, su içtiği bardaktan örnek aldırtarak babalık testi yaptırdı. Kaya’nın DNA testi yaptırdığını öğrenen Ender ise şoka girdi. Ancak DNA testinde Erim’in Kaya’nın oğlu olmadığı ortaya çıktı. Ender’in yıllar önce doğum yaptığı anları hatırladığı sahne ise kafaları karıştırdı. Ender’in doğumun hemen ardından erkek bebeğini başka bir aileye verilmek üzere hemşireye vermesi dikkat çekti. Ender’in gözyaşlarıyla hatırladığı anısından sonra ‘Kaya ve Ender’in başka bir çocukları mı var?’ sorusu akıllara geldi.

Zeynep, Elif hakkında yanlış düşündüğünün farkına varmış olsa da içi rahat değildir. Asuman, Zeynep ve Alihan’ın yeni bir sorun çıkmadan evlenmesini ister. Alihan’ın yaptıkları Asuman ve Yıldız’ı şüphelendirir. İkisinin şüphesi Zeynep’e sıçrar. Ender’in Kaya’yla olan yakınlaşması Ender’in geçmişle yüzleşmesine neden olur.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Yasak Elma 42. bölüm izle! Ender'in oğlu kim? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ