Haber Detayları

Son Dakika Hercai 8. bölüm fragmanı izle! Reyyan ne yapacak?

Son Dakika Hercai 8. bölüm fragmanı izle! Reyyan ne yapacak?

Hercai 8. bölüm fragmanı izle! Reyyan ne yapacak? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Hercai 7. bölüm fragmanı izle! Atv ekranlarının merakla takip edilen dizisi Hercai, 7. son bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. 26 Nisan akşamı yayınlanan son bölümde; Reyyan'ın Azat ile evleneceğini duyan Miran çılgına dönüyor. Gönül ile Azat'ın hain planı sonrasında gerçekleri öğrenen Reyyan ne yapacak? Dizinin yeni bölüm fragmanı izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. İşte Hercai 8. bölüm fragmanı izle! Reyyan ne yapacak? Merak edilen detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Hercai 8. bölüm fragmanı izle! Atv’nin yayınlanmaya başladığı günden itibaren heyecanla takip edilen dizisi Hercai, 7. son bölümüyle ekranlara geldi. Miran’ın Reyyan ile Azat’ın evleneceğini duyması üzerinde çılgına dönüyor. Gönül ile Azat’ın hain planı sonrasında gerçekleri öğrenen Reyyan ne yapacak? Dizinin yeni bölüm fragmanı izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Son sahnede Reyyan’ın Azat ile el ele tutuşarak gitmesi Miran’ı çıldırtıyor. İşte Hercai 8. bölüm fragmanı izle! Reyyan ne yapacak? Merak edilen detaylar haberimizde…

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Miran’ın evli olduğu gerçeğiyle karşılaşan Reyyan, Azat’ın teklifini kabul ediyor. Bir yandan Miran’ın nikahlı bir karısı olduğu gerçeğiyle de baş etmeye çalışan Reyyan, Azat’ın kanatlarının altına mı giriyor?

 AZAT’IN CÜMLELERİ KONAĞI KARIŞTIRIYOR

Tüm Şadoğlu Konağı’nı karşısına alarak Reyyan’ın elini tutan Azat’ın söyledikleri yüreklere dokunacak. Azat’ın cümleleri Şadoğlu Konağı’nda deprem etkisi yaratıyor.

MİRAN NE YAPACAK?

Ne yapacağını şaşıran Miran, Reyyan’ın Azat’a yar olmasını kaldırabilecek mi? Tüm bu olanlardan sonra Miran’ın kendisine döneceğine inanan Gönül’ün şimdiki planları ne? Gönül’ün kan dondurucu planlarını duyan Sultan ne yapacak?

.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Hercai 8. bölüm fragmanı izle! Reyyan ne yapacak? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ