Haber Detayları

Son Dakika İlyas ile Behzat baskına gidiyor!

Son Dakika İlyas ile Behzat baskına gidiyor!

İlyas ile Behzat baskına gidiyor! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 138. bölüm full izle! ATV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu akşam yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak. 21 Mayıs akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Esra'yı öldüren Akif'i ele geçiren Hızır, onu teslim etmek yerine cezasını kendisi kesiyor. Zeki ise Altan ile masanın arasını açma planları yapıyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 138. bölüm full izle! Büyük çatışma çıkıyor! Merak edilen detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 138. bölüm full izle! Yayınlanan bölümleriyle izleyenleri kendisine hayran bırakmayı başaran ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu akşam 138. yeni bölümüyle ekranlara gelecek. 21 Mayıs Salı akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Zeki, Altan’ı masay düşman etmek için yeni planlarını devreye sokuyor. Façalılar’ın deposunda bulunan Çakırbeyliler’e ait malları terör örgütüne satılması sonrasında devlet ile masanın arası açılıyor. Hızır, Esra’yı işkence ederek öldüren Akif’e ağır bir ceza veriyor. İlyas ile Behzat ise depodaki malları satan kardeşlere baskına gidiyor. Dizinin sezon finali öncesinde yayınlanan bölümleri nefes kesiyor. 138. bölümü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 138. bölüm full izle! Büyük çatışma çıkıyor! Merak edilen detaylar haberimizde…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 137. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO’DA BU HAFTA NELER OLDU?

Akif, Zeki ile konuştuktan sonra paln yapmak için dışarı çıkar. Esra da olanları mesaj ile Çakırbeyliler’e iletir. Akif, telefonu adamlarına Zeki’nin olduğu yerin konumunun bulunduğu telefonu verir. Adamından bir tim çıkarmasını ve Zeki’yi bulup bir yere kapatmalarını ve iş bittiğinde de haber vermelerini ister. Bu arada çatışma devem ederken polis sirenleri duyulur. Hızır çocuklara silahlarını yok edip hemen kaybolmaları talimatını verir. Polisler Zeki’nin sıkışıp kaldığı mekana gelirken Hızır, Tufan ve Tipi oradan uzaklaşırlar.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 138 BÖLÜM FULL İZLE

Polisleri gören Zeki rahatlamıştır. Polisler dışarı çıkmasını isterler. Zeki elini kaldırıp içeride kimsenin olmadığını ateş edenlerin kaçtıklarını onların peşine düşmelerini ister. Bu sırada siyah bir minibüs yanlarına yanaşır. İçeriden inen maskeli kişiler polise kimliklerini göstererek istihbarattan olduklarını ve Zeki’yi kendilerinin alacağını söyler. Zeki, geç kaldıkları için onlara sitem eder. Zeki polislere teşekkür ederken minibüse biner. Bu sırada Hızır, Tufan ve Tipi yürürken polis aracı onları durdurur. Araçtan inen polis memuru nereden nereye gittiklerini sorar. Tufan, teravih namazından çıktıklarını eve gittiklerini söyler. Ardından polis memuruna neler olduğunu sorar. Polis silahlı çatışma olduğunu haberleri olup olmadığını sorar. Tipi birkaç gencin taşkınlık yaptığını sürat yaptıklarını söyler.

Zeki minibüsün içindeyken Hızır ve diğerlerinin polisler ile konuşmasını görünce, araçtakilere Akif’in bu adamların peşinde olduğunu söyleyerek, “gideceğimiz yere onları da götürelim” der. Minibüsten inen maskeli istihbarat görevlisi polis memuruna diğer olayla ilgilenmelerini söyleyerek “onlarla biz ilgileniriz” der. Polislerin uzaklaşmasından sonra Zeki, minibüsün kapısını açar ve Hızır’a seslenir. Hızır’a “Gel seni misafir edelim. Akif Bey bizi bekliyor” dedikten sonra Tipi ve Tufan’ı da davet eder. Hızır, Zeki’ye yaklaşır ve “Biz gelmeyelim Zeki” der. Zeki de “Sıkışırız, yoksa sizi burada vurup gitmek zorunda kalırız, değil mi arkadaşlar” der. Önde oturan adamlardan biri “değil Zeko değil” diye cevap verir. Zeki tuzağa düştüğünü anlar. Hızır, şaşkınlıktan dili tutulan Zeki’ye göz kırpar ve minibüs oradan ayrılır.

Zeki, yakanlandıktan sonra İlyas ve Behzat’a anlaşma teklif eder. Zeki, kendisinden istifade edebileceklerini söyler. Alparslan ona ihtiyacı olmadıklarını söylese de Zeki, kimin kime ihtiyacı olacağını kimsenin bilemeyeceğini söyler. Zeki’yi Façalıların evine getirirler. Onun cezasını kesecek olan kişi Haşmet’tir. Haşmet, İlyas’a teşekkürlerini Hızır’a iletmesini ister. Haşmet Zeki’yi sorgulamayacağını öfkesi geçene kadar yaşayacağını söyler. İlyas ihtiyacı olursa kalabileceklerini söyler. Haşmet gerek olmadığını söyler.

Zeki’nin elleri ve ağzı bantlı bir şekilde ahırda sandalyede oturur. Haşmet, herkesi Zeki ile baş başa kalması için dışarı çıkartır. Behzat “ben de mi” diye sorar. Haşmet onun da çıkmasını ister. Haşmet Zeki’ye işkenceye başlar. İlyas ve Alparslan eve gelir. Alparslan Mine’ye Özlem’in nerede olduğunu söyler. Mine balkonda olduğunu söyler. Alparslan Özlem’in yanına gider.

Alparslan annesi ile ilgili Özlem’e geçmişte uyguladığı tedbirleri açıklar. Özlem’e annesinin Akif ile bağı nedeniyle bunları yaptığını ve onun Akif’le bağlantısını ortaya çıkardığını. Anlatır. Özlem’e annesinin Akif ile temasının onu tehlikeye düşüreceğini söyleyerek Özlem’den de tedbirli olmasını ister.

Haberin detayını Kaynağından okumak için İlyas ile Behzat baskına gidiyor! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ