Haber Detayları

Son Dakika Isaac Kappy kimdir? Neden intihar etti?

Son Dakika Isaac Kappy kimdir? Neden intihar etti?
  • Spor
  • 16 Mayıs 2019

Isaac Kappy kimdir? Neden intihar etti? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Isaac Kappy kimdir? Ünlü oyuncu Isaac Kappy hayatını kaybetti. Son olarak Thor filmiyle sinemada izleyicilerle buluşan Kappy, Instagram'da bir mektup paylaştıktan sonra intihar etti.Peki Isaac Kappy kimdir? Neden intihat etti? Detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Isaac Kappy kimdir? Pek çok filmde rol olan Hollywood yıldızı Isaac Kappy intihar etti. Kappy, intihar etmeden önce Instagram’da bir mektup paylaştı. Ünlü oyuncu 42 yaşında yaşamını yitirdi. Peki Isaac Kappy neden intihar etti? Detaylar haberimizde…

Ünlü oyuncu Isaac Kappy, Instagram’da bir mektup paylaştıktan sonra intihar etti.

Terminator: Salvation filminin de yıldızı Isaac Kappy, Arizona’da bir nehre atladı.
Isaac Kappy, “Kaybedecek hiçbir şeyi olmadığını” söylediği Instagram paylaşımından sonra 42 yaşında hayata gözlerini yumdu.

Bir veda mektubu paylaşan Kappy, karakteri hakkında aslında yıllar önce yapması gereken bazı çıkarımlar yaptığını yazdı.

Ünlü oyuncu sözlerine şöyle devam etti: “İyi bir insan olduğuma inanırdım ama aslında değilim. Aslında hayatım boyunca gayet kötü bir insan oldum.”

“İnsanları para için kullandım, birçok kişiye ve insanların güvenine ihanet ettim. Alkol, uyuşturucu ve sigara kullanarak vücuduma ihanet ettim.”

“Beni seven insanlardan faydalandım. Kumara para harcadım. O kadar çok harcadım ki geleceğimi heba ettim. Artık hayatta kaybedecek hiçbir şeyim yok.”

ISAAC KAPPY KİMDİR?

Thor, Klown Kamp Massacre, Fanboys ve Not Forgotten gibi filmlerde rol aldı.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Isaac Kappy kimdir? Neden intihar etti? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ