Haber Detayları

Son Dakika Kadın 55. bölüm izle! Nezir Doruk'u öldürecek mi?

Son Dakika Kadın 55. bölüm izle! Nezir Doruk'u öldürecek mi?

Kadın 55. bölüm izle! Nezir Doruk'u öldürecek mi? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Kadın 55. bölüm izle! Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Kadın son bölümde; Nezir, Sarp'tan intikam almak için farklı bir yol izleyerek kendisi gibi acı çekmesi için Doruk'u ondan alacağını söylüyor.Pırıl ve Bahar kurtulmak için planlar yaparken Sarp'a bir şey olmasından endişe ediyorlar. 26 Mart tarihinde yayınlanacak 55 bölümde; Nezir, Doruk ile oyun oynarken, Sarp oğlunun fotoğrafına bakıyor.İşte Kadın 55. bölüm izle! Nezir Doruk'u öldürecek mi? Detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Kadın 55. bölüm izle! Fox TV ekranlarında 26 Mart tarihinde yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkıyor.Nezir oğlunun intikamını almak için planlarını devreye sokarken, Bahar ve Pırıl kurtulmak için herşeyi göze alıyorlar.Kadın 55.bölümü izlemek isteyenler Fox TV izleme linki üzerinden dizinin son bölümüne ulaşabilecekler. Sarp, Bahar ve çocukları kurtarmak için kendi ayağıyla ölüme gelmişti.Nezir, Sarp’tan intikam almak için Doruk’u ondan alacağını söylüyor.Bahar olanların Sarp’ın suçu olmadığı konusunu anlatmaya çalışırken karşısında onu ciddiye alan birisini bulamıyor.Pırıl yemek masasında bıçağa bakarken, Bahar ona engel olmaya çalışacak.Yeni bölümü izlemek isteyenler internet üzerinden araştırma yapmaya başlıyor.İşte Kadın 55. bölüm izle! Nezir Doruk’u öldürecek mi? Sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz…

KADIN 55. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kadın yeni bölümde Nezir’in Doruk için yaptığı plan damga vuruyor.Bahar ve Pırıl’ı çocuklar ile beraber esir alan Nezir’in asıl hedefi Sarp’ın kendi çektiği acının aynısını çekmesini istiyor. Bahar, Nezir’e olanların suçlusunun Sarp olmadığını söylese de Nezir onun söylediklerini dikkate almıyor.

KADIN SON BÖLÜM İZLE!

Arif ve babası hapishanenin yolunu tutarken sürpriz kız kardeş olayın seyrini değiştiriyor. Bahar ve çocukların başına bela gelmesini istemeyen Arif, Avukat olan kız kardeşini bu konuda net bir şekilde uyarıyor.Ceyda ile Hatice arasına Şirin tartışması yaşanırken Emre’nin aşkı filizlenmeye devam ediyor.Sarp, Doruk’un fotoğrafında bakarken oğlunu aldı sözleri yeni bölüme damga vuruyor.

Kadın yeni bölümüyle saat 20:00’da FOX TV’de.

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Arif, Bahar’ı korumak için polise gerçekleri anlatmaması üzerine hapse girer. Bu iftiradan kurtulmanın tek yolu ise iyi bir avukattır. Arif kimseye bir şey anlatmamakta kararlı olsa da, avukatıyla tanıştıktan sonra büyük bir şokla karşılaşacaktır. Nezir’e teslim olan Sarp ise ölüme bir adım daha yaklaşmıştır. Buna karşı Nezir’den ailesini serbest bırakmasını ister ama unuttuğu bir şey vardır.Nezir’in Doruk ile ilgili planının altında aynı acıyı çektirme düşüncesi yatmaktadır.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Kadın 55. bölüm izle! Nezir Doruk'u öldürecek mi? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ