Haber Detayları

Son Dakika Kızım 27. bölüm izle! Öykü hastalığa savaş açıyor!

Son Dakika Kızım 27. bölüm izle! Öykü hastalığa savaş açıyor!

Kızım 27. bölüm izle! Öykü hastalığa savaş açıyor! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Kızım 27. bölüm izle! TV8 ekranlarının merakla takip edilen dizisi Kızım'da hüzün dolu dakikalar izleyenleri bekliyor. Öykü hastalığıyla savaşmaya devam ederken, Demir onu kurtarmak için elinden geleni yapmaya devam ediyor. 12 nisan akşamı yeni bölümde; Demir gerçeklerin yazdığı mektubu Öykü'ye vererek ona hastalığını açıklıyor. Kızım 27. yeni bölümü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Kızım 27. bölüm izle! Öykü hastalığa savaş açıyor! Merak edilen detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Kızım 27. bölüm izle! TV8 ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Kızım bu akşam 27. yeni bölümü ile izleyenlerin karşısına çıkacak. Demir ile Öykü’nün mücadelesi devam ederken, Candan onlara destek olmaya çalışıyor. Aile gezisi sonrası büyük üzüntü yaşayan Öykü, babasından gerçekleri duymak istiyor. Demir ise Öykü’ye hastalığınında yazdığı gerçekler ile dolu bir mektup yazıyor. Okunan mektup sonrasında Demir ile Öykü hastalığa savaş açmaya karar veriyor. Candan, Cemal konusunda Demir’e haksızlık yaptığının farrkındadır ve ondan özür diler. 12 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümü izlemek isteyenler Blutv üzerinden takip edebilecek. 27. bölümü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Kızım 27. bölüm izle! Öykü hastalığa savaş açıyor! Merak edilen detaylar haberimizde…

KIZIM YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Öykü hastalığıyla savaşmaya devam ederken, Demir onu kurtarmak için elinden geleni yapmaya devam ediyor.12 nisan akşamı yeni bölümde; Demir gerçeklerin yazdığı mektubu Öykü’ye vererek ona hastalığını açıklıyor. Okunan mektup sonrasında Demir ile Öykü hastalığa savaş açmaya karar veriyor. Candan, Cemal konusunda Demir’e haksızlık yaptığının farrkındadır ve ondan özür diler. 12 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümü izlemek isteyenler Blutv üzerinden takip edebilecek. 27. bölümü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. 

KIZIM SON BÖLÜM İZLE

KIZIM 26. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Uğur kahvede Faik ile buluşur. Faik’e Cemal’in neler anlattığını sorar. Faik Cemal’in birçok soru sorduğunu özellikle yakalandığı gece onu kimin ihbar ettiğini, neden kendisinin okkanın altına gittiğini sorduğunu anlatır. Uğur, Faik’in anlattıkları yüzünden gerilir. Ona ne söylediğini sorduğunda Faik birşey söylemediğini salağa yattığını söyler.

Faik şimdilik birşey söylemediğini anlatsa da esas derdini açık eder ve Uğur’a tezgahının bozulduğunu ve mevzunun kucağına piyango gibi düştüğünü söyler. Uğur’dan ağzını sıkı tutmak için maddi destek ister. Uğur, Faik’in tehdidine karşılık verir ve ona geçmiş günleri hatırlatır. Faik, geçmiş günlerin üzerinden çok zaman geçtiğini hatırlatarak isteğinde ısrar eder.

Faik’e parası olmadığını söyleyerek ağzını sıkı tutmasını tekrar eder. Faik söyleyeceğini söylediğini bundan sonrası için her şeyin Uğur’un elinde olduğunu söyleyerek kahveden çıkar. Bu sırada onları izleyen Cemal, Faik’in peşinden gider. Ona neden Uğur ile buluştuğunu sorar. Faik Cemal’i görünce çok korkmuştur. Bir şey bilmiyorum dediği anda Cemal ona kafa atar ardından ondan her şeyi anlatmasını ister. Faik Cemal’in yumruğunun ardından “tamam anlatacağım” der.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Kızım 27. bölüm izle! Öykü hastalığa savaş açıyor! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ