Haber Detayları

Son Dakika Kızım 31. bölüm izle! Demir ölüyor mu?

Son Dakika Kızım 31. bölüm izle! Demir ölüyor mu?

Kızım 31. bölüm izle! Demir ölüyor mu? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Kızım 31. bölüm izle! TV8 ekranlarının merakla takip edilen dizisi Kızım, yeni bölümüyle bu akşam izleyenlerin karşısına çıkıyor. 10 Mayıs akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Demir'in Öykü'ye bıraktığı video kaydı izleyenleri oldukça üzüyor. Öykü artık babasının geri dönmeyeceğini düşünerek büyük üzüntü yaşıyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Kızım 31. bölüm izle! Demir ölüyor mu? Merak edilen detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Kızım 31. bölüm izle! Final yapacağı daha önceden açıklanan dizi bu akşam 31. yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. TV8 ekranlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Kızım yeni bölümde; Demir’in ölüm haberi büyük yankı uyandırıyor. Babasının kendisine bıraktığı videoyu dinleyen Öykü gözyaşlarına boğuluyor. Candan ise gerçekleri Cemal’in ağzından öğreniyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Kızım 31. bölüm izle! Demir ölüyor mu? Merak edilen detaylar haberimizde…

KIZIM 30. SON BÖLÜM ÖZETİ

Öykü, Candan ve Sevgi evde film gecesi yapar. Bu sırada Demir, Cemal ve Uğur, Ahmet’in peşindedir. Ahmet’in yurtdışından kaçak içki operasyonunu polise ihbar ederek yakalanmasını sağlamak isterler. Kaçak içkilerin boşaltıldığı depoyu uzaktan izlerler. Ahmet de depoya gelir. Fakat bu sırada Demir, Uğur’a polislerin nerede kaldığını “Doğru adresi verdiğinden emin misin” diye sorar.

KIZIM 31 BÖLÜM İZLE

ARİF BASKINI AHMET’E HABER VERİYOR

Uğur tereddüt eder doğru adresi verdiğini söyler. Demir polislerin gelmemesi durumunda kendisinin Ahmet’in ensesine çökeceğini söyler. Cemal, Demir’i uyararak ona gelmeden önce konuştuklarını hatırlatır. Ahmet’in telefonu çalar. Arayan Arif’tir. Ahmet’e depoya baskın olacağını haber verir. Ahmet panikler. Ahmet’in telaşını gören Cemal bu işte bir terslik olduğunu söyler. Ahmet arabasına binip uzaklaşmak için hamle yaptığında Demir, “Ahmet” diye seslenir. Ahmet arabaya binip uzaklaşırken, onlar da peşine düşerler.

KIZIM 32. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLADI MI?

Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında sizinle paylaşacağız…

CANDAN, ÖYKÜ VE SEVGİ KAÇIRILIYOR

Ahmet, yaşanan fiyaskodan sonra arabada Demir’den intikam alacağına yemin eder. Ahmet kardeşi ile hızla uzaklaşırken Cemal onların peşindedir. Ahmet telefonla birilerini arayarak, evdekileri almaları talimatını verir. Kovalamaca devam ederken Ahmet telefonla Demir’i arar. Demirden peşlerini bırakmalarını ister. Demir peşini bırakmayacağını söyler. Ahmet “Benim peşime düşeceğine git sevdiklerinin peşine düş” der ve telefonu kapatır. Demir bu sözlerin ardından Cemal’e eve dönmesini söyler. Uğur ne olduğunu sorunca Ahmet’in birşey yapacağını söyler. Demir, çok telaşlanmıştır. Uğur’a Candan’ı aramasını söyler. Uğur Candan’ı arar ancak cevap alamaz ardından Sevgi’yi arar. Sevgi’den de cevap alamaz. Bu sırada olan bitenden habersiz olan kızlar film arası verir. Bu sırada kapı çalınır. Kapıyı Sevgi açar. Karşısındakine “buyrun” der. Demir, Cemal ve Uğur eve gelirler. İçeriye girdiklerinde şok edici manzarayla karşılaşırlar. Etraf darmadağın edilmiş, Öykü, Candan ve Sevgi evde yoktur.

Demir harekete geçmek ister. Ancak Uğur ve Cemal onu durdurmaya çalışır. Cemal, onları kaçıranların mutlaka arayacaklarını söyleyerek beklemek zorunda olduklarını, ona güvenmesini ister. Ahmet’in saklandığı eve Reşat gelir. Reşat kızların nerede olduğunu sorar. Reşat içeri girdiğinde Candan neler olduğunu sorar. Reşat “sizinle işim yok, benim işim Demir’le” der.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Kızım 31. bölüm izle! Demir ölüyor mu? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ