Haber Detayları

Son Dakika Kuzgun 7. bölüm izle! Dila intikam planı yapıyor!

Son Dakika Kuzgun 7. bölüm izle! Dila intikam planı yapıyor!

Kuzgun 7. bölüm izle! Dila intikam planı yapıyor! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Kuzgun 7. bölüm izle! Star TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Kuzgun yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kuzgun yıllardır içinde biriktirdiği intikamı sonunda Rıfat Bilgin'den alıyor. Babasını hapishaneye göndermek istemeyen Dila başka bir kimliğe bürünüyor. Dila, Kuzgun'a düşman mı olacak? sorusu yeni bölümde cevabını bulacak. 7. bölümü izlemek isteyen diziseverler araştırma yapmaya başlıyor. İşte Kuzgun 7. bölüm izle! Dila intikam planı yapıyor! Detaylar…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Kuzgun 7. bölüm izle! Star TV’nin yeni dizisi Kuzgun’da beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. 7. bölüm izleme linkini haberimizde bulabilceksiniz.Kuzgun planlarını yerine getirerek en büyük düşmanı Rıfat Bilgin’i içeri attırmayı başarıyor. Babasını kaybetmenin acısını yaşayan Dila, Ali’nin söylediği sözler karşısına yıkılıyor.Gururla ailesinin karşısına çıkan Kuzgun yıllar önce verilmiş sözünü yerine getiriyor.Rıfat Bilgin’in hapishaneye atılmasından sorumlu tutulan Kuzgun ile Dila düşman mı olacak? sorusu sorulmaya başlanıyor.Star TV ve puhutv üzerinden izlenilen diziyi internet üzerinden izlemek için detaylar haberimiz içinde yer alıyor.Meryem kocasının intikamın alınmasının huzurunu yaşıyor.Kuzgun yeni bölümde neler olacak? Diziseverler 7. bölümü izlemek için araştırma yapmaya başladı.İşte Kuzgun 7. bölüm izle! Dila intikam planı yapıyor! Merak edilen detayları haberimizde bulabilirsiniz…

KUZGUN 7. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yeni bölümde intikam almanın huzurunu yaşayan Kuzgun, durmayarak Bilgin ailesini hepsini bitirmek için yeni planlar hazırlamaya devam ediyor.Dila ise babasının hapishaneye girmesinin şokunu atlatamazken Ali tarafından yöneltilen suçlamalar karşısına yıkılıyor. Ailesinin başına gelenlerden kendisini sorumlu tutan Dila şirketin başına geçerek Bilgin’leri korumak için hamlesini yapıyor.

KUZGUN SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Meryem’in elleri kelepçeli gördüğü Rıfat’a söyleyecekleri, Kuzgun’un da Kartal ve Kumru’ya çok özel ve anlamlı bir jesti vardır. Tüm bunlar olurken Bora, Rıfat’ı tutuklatanın kim olduğunu öğrenmek için harekete geçer. Bora bulduğu isim sayesinde Dila’yla arasındaki mesafeyi ustaca eritmeye çalışır.

Kuzgun’dan her ne kadar şüphelense de, yanılmış olmayı gönülden arzu eden Dila, yaşadıklarını ve gördüklerini birleştirdiğinde her şeyi Kuzgun’un yaptığını anlar. Dila ile Kuzgun arasında geçmişin ve bugünün dobra dobra bir yüzleşmesi yaşanır. Kuzgun hiçbir lafını esirgemez ve her şeyi kendisinin yaptığını da Dila’nın yüzüne itiraf eder. Dila, Ali’nin de hışmına uğrar. Kuzgun’dan ve Ali’den duyduklarıyla büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Dila, önemli bir karar alır. Öte yandan Kuzgun, girdiği bu yeni dünyada en tepeye yükselme hırsıyla dopdoludur. Ancak bu hiç de kolay değildir ve Kuzgun’u, yeni ve dişe diş bir dönem daha beklemektedir. Kuzgun’un Bilgin Ailesi’ne açtığı savaş giderek büyür. Dila ve Kuzgun iki düşman olarak artık karşı karşıyadır.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Kuzgun 7. bölüm izle! Dila intikam planı yapıyor! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ