Haber Detayları

Son Dakika Leke 6. bölüm fragmanı izle! Yasemin anlatacak mı?

Son Dakika Leke 6. bölüm fragmanı izle! Yasemin anlatacak mı?

Leke 6. bölüm fragmanı izle! Yasemin anlatacak mı? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Leke 6. bölüm fragmanı izle! Kanal D ekranlarının merakla takip edilen dizisi Leke, 5. son bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Salı akşamlarının sevilen dizisi yayınlanan bölümüyle izleyenleri kendisine hayran bırakmayı başarıyor. 14 Mayıs akşamı yayınlanan 5. bölüm sonrasında diziseverler, yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. İşte Leke 6. bölüm fragmanı izle! Yasemin anlatacak mı? Merak edilen detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Leke 6. bölüm fragmanı izle! Salı akşamlarının sevilen dizisi yayınlanan bölümüyle izleyenleri kendisine hayran bırakmayı başarıyor. 14 Mayıs akşamı yayınlanan 5. bölüm sonrasında diziseverler, yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Kanal D ekranlarının merakla takip edilen dizisi Leke, 5. son bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. İşte Leke 6. bölüm fragmanı izle! Yasemin anlatacak mı? Merak edilen detaylar haberimizde…

LEKE 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yasemin, Fischer’dan duyduklarıyla şoke olur. Aynı anlarda otele Cem ve Mehmet gelir. Yasemin, Cem’e yaşadıklarını anlatacak mı?

Birkan, Serpil’in odasına ve Yasemin’in masasına dinleme cihazı yerleştirir. Yasemin; Serpil’e, Fischer’la olan toplantının hesabını sorduğunda Birkan her şeyi duyar. Birkan’ın, Serpil’le yüzleşmesi nasıl geçecek?

Mehmet’in, Yasemin ve Cem’in üzerine oynadığı oyun istediği şekilde ilerlemeye başlamıştır. Bu sırada Marin Marin’de yeni Ceo’nun açıklanacağı gün gelir. Cem, Ceo’luk görevini alabilecek mi?

Belkıs’ın şirketini araştıran Ekber, bulduğu bilgileri Cem’le paylaşır. Cem öğrendikleriyle annesine bir kez defa öfke duyar. Cem, annesi Belkıs’la yüzleşecek mi?

Arda, annesi ve halasının üzerindeki baskıyla kendini ispatlamak için şirketine açılış partisi düzenlemeye karar verir. Parti organizasyonunu Hoyo’ya verir ve gecede Yasemin görev alır. Ferhan ve Cem’i açılışa davet eder. Yasemin’i tekne baskını gecesinden tanıyan Arda büyük bir oyun oynar. Davette, Arda, Cem ve Yasemin bir araya gelir. Cem, Yasemin’in yaşadıklarını öğrenecek mi?

Haberin detayını Kaynağından okumak için Leke 6. bölüm fragmanı izle! Yasemin anlatacak mı? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ