Haber Detayları

Son Dakika Manon Jazmin kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Son Dakika  Manon Jazmin kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Manon Jazmin kimdir? Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Oğuzhan Özyakup ile aşk yaşadığı iddialarının ardından Manon Jazmin ismi Türkiye’nin gündeme geldi. İnternette ünlü Dj hakkında araştırmalar yapılıyor. Manon Jazmin kimdir, kaç yaşında, nereli gibi sorulara yanıt aranıyor. Biz de bu konuyu SuperHaber olarak inceledik ve haberimize ekledik. Peki Manon Jazmin kimdir? Ne iş yapıyor? İşte Instagram adresi ve tüm detaylar… Manon Jazmin kimdir? Kaç yaşında? Nereli? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Manon Jazmin kimdir? İnternette günün en çok aranan isimlerinden biri Manon Jazmin oldu. Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Oğuzhan Özyakup ile aşk yaşadığı iddia edilen ünlü Dj hakkında birçok soruya yanıt aranıyor. Peki Manon Jazmin kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Ne iş yapıyor? İşte tüm ayrıntılar…

MANON JAZMİN’İN SEVGİLİSİ KİM?

Son dönemde performansıyla eleştirilen Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup, aşk hayatında ise gaza bastı. 2017’de Demet Özdemir’le bir yıl aşk yaşayan futbolcu, daha sonra özel hayatında sessiz kalmıştı. Özyakup’un geçen yaz ise gönlünü Hollandalı DJ Manon Jazmin’e kaptırdığı anlaşıldı. 28 yaşındaki seksi DJ ile İbiza’da tanışan futbolcunun aşk hayatına ise meslektaşının el attığı ortaya çıktı.

İddiaya göre ikiliyi, Excelsior Rotterdam’lı futbolcu Ali Messaoud tanıştırdı. Kendisi de Hollanda doğumlu olan Oğuzhan Özyakup, güzelliğinden etkilendiği DJ Manon’la kısa sürede samimiyeti ilerletti. Fırsat buldukça soluğu aşkının yanında Hollanda’da alan Özyakup’un son haftalarda yedek kulubesinin gedikli olması ise “Oğuzhan, yeşil sahalar yerine aşk hayatında fırtınalar estiriyor” dedirtti.

MANON JAZMİN KİMDİR?

Özyakup’un geçen yaz ise gönlünü Hollandalı DJ Manon Jazmin’e kaptırdığı anlaşıldı. 28 yaşındaki seksi DJ ile İbiza’da tanışan futbolcunun aşk hayatına ise meslektaşının el attığı ortaya çıktı.

İddiaya göre ikiliyi, Excelsior Rotterdam’lı futbolcu Ali Messaoud tanıştırdı. Kendisi de Hollanda doğumlu olan Oğuzhan Özyakup, güzelliğinden etkilendiği DJ Manon’la kısa sürede samimiyeti ilerletti.

Fırsat buldukça soluğu aşkının yanında Hollanda’da alan Özyakup’un son haftalarda yedek kulubesinin gedikli olması ise “Oğuzhan, yeşil sahalar yerine aşk hayatında fırtınalar estiriyor” dedirtti.


Haberin detayını Kaynağından okumak için Manon Jazmin kimdir? Kaç yaşında? Nereli? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ