Haber Detayları

Son Dakika Söz 82. bölüm izle! Erdem Albay kurtulacak mı?

Son Dakika Söz 82. bölüm izle! Erdem Albay kurtulacak mı?

Söz 82. bölüm izle! Erdem Albay kurtulacak mı? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Söz 82. bölüm izle! Star TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Söz, yeni bölümüyle bu akşam izleyicilerinin karşısına çıkacak. 13 Mayıs akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Erdem Albay'ın hainlerin elinden kurtulmaya çalışırken, Yavuz ise Timi yanına alarak harekete geçiyor. Erdem askerlerini riske etmeyerek şehit düşmeyi göze alıyor. Yeni bölümü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Söz 82. bölüm izle! Yavuz fırtınası esiyor! Merak edilen detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Söz 82. bölüm izle! Ekranların sevilen dizisi Söz, final yapmasına kısa süre kala yeni bölümüyle bu akşam izleyenlerin karşısına çıkacak. Star TV’nin reyting rekortmeni dizisi Söz’ün 13 Mayıs akşamı yayınlanacak 82. bölümünde, Erdem Albay hainlerin askerlerine zarar vermemesi için şehit olmayı göze alıyor. Yavuz komutanını kurtarmak için Timin başına geçerek, operasyonlarını sürdürmeye devam ediyor. Kopuk ise Yavuz’un gitmesinin ardından görevini yapmayı sürdürüyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Söz 82. bölüm izle! Yavuz fırtınası esiyor! Merak edilen detaylar haberimizde….

SÖZ 81. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU

TİM ve Yavuz büyük tehlikeye karşı zamanla yarışıyor. Linda büyük plan için harekete geçiyor Dost’tan emir geliyor ve şehrin çeşitli yerlerindeki saldırganlar harekete geçiyor. Ama bununla da yetinmiyorlar. Albay Erdem, teröristlerin hedefinde. Dost Erdem’in kaçırılmasını emrediyor. Nazlı babasının yokluğunu fark ediyor ve endişe etmeye başlıyor. Tim Albay Erdem’i bulmak için emir alıyor. Ama onları bu görevde bekleyen büyük bir sürpriz var. Tim’in başına yeni bir komutan geliyor.

SÖZ 82 BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLA

‘GİDERSEN BİR DAHA DÖNEMEZSİN’

Yavuz, kafasındaki sorularla baş edemiyor. Albay Erdem’in alınmasının Tim ve Yavuz’u nasıl çaresiz bıraktığını söylüyor. Yavuz, kardeşlerini yalnız bırakmak istemiyor. Turhan, Yavuz’a gidemeyeceğini söylüyor. Yavuz, Albay Erdem’in işkenceden geldiği hali kabul edemeyeceğini söyleyen Yavuz, Turhan’a ‘bul bir yolunu kardeşlerimin yanına döneyim’ diyerek ikna etmeye çalışıyor. Yavuz’un kararlı bakışları Turhan’ı susturuyor. Yavuz vazgeçmeden ‘yok mu bir yolu’ diyerek sorusunu tekrar ediyor. Turhan Yavuz’a ‘gidersen bir daha dönemezsin’ diyerek onu son kez uyarıyor.

Albay’ın kaçırılması büyük bir kriz oluşturuyor ve bu mesele onur meselesi haline geliyor. Tim zor bir güne ve göreve hazırlanıyor. Tim’e bu görevde yeni bir komutanın önderlik edeceği açıklanıyor. Yavuz üniformasını giyinip silah arkadaşlarının karşısına çıkıyor. Bu büyük sürpriz Tim’i çok şaşırtıyor.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Söz 82. bölüm izle! Erdem Albay kurtulacak mı? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ