Haber Detayları

Son Dakika WhatsApp Web girişi 2019!

Son Dakika WhatsApp Web girişi 2019!

WhatsApp Web girişi 2019! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

2019 WhatsApp Web girişi! Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp dünyada pek çok kullanıcı tarafından kullanılıyor. Güncellemeler ile birçok fırsat sunan WhatsApp Web üzerinden de erişime imkânı sağlıyor. sık kullandığımız anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın Web sürümü ile de masaüstü ve taşınabilir bilgisayarlar ile uygulamaya erişim sağlayabiliyoruz. İşte 2019 WhatsApp Web girişi! Whatsapp Web girişi nasıl yapılır? Detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

2019 WhatsApp Web girişi! Teknolojinin gelişmesi ile ortaya çıkan uygulamalar ile kullanıcıların iletişim sağlaması daha kolay oluyor. Son zamanların popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp ise iletişim için farklı fırsatlar sunuyor. Aynı zamanda WhatsApp Web sürümü ile de bilgisayar üzerinden WhatsApp kullanılabiliyor. Peki Whatsapp Web girişi nasıl yapılır? İşte 2019 WhatsApp Web girişi! Merak edilen detaylar haberimizde…

WHATSAPP WEB’İ AÇMAK İÇİN;

1- Bilgisayarınızdan web.whatsapp.com adresine gidin.

2- Telefonunuzdan WhatsApp uygulamasını açın.

iOS için; Ayarlar >> WhatsApp Web’e gidin.
Android için; Sohbetler >> Menü >>WhatsApp Web’e gidin.
Nokia S60 için; Menü >> WhatsApp Web’e gidin.
Windows Phone için; Menü >> WhatsApp Web’e gidin.
BlackBerry için; Ekranı yukarıdan aşağıya çekin >> WhatsApp Web’e gidin
WhatsApp’ın internet sayfasını açtıktan sonra telefonunuzdan tekrar WhatsApp uygulamasını açın. WhatsApp>>Ayarlar bölümüne giderek WhatsApp Web seçeneğine dokunun.
Bilgisayarınızın WhatsApp Web sayfasında yer alan QR kodunu telefonunuzun kamerasını odaklayarak taratın. QR kodunu tarattıktan sonra artık WhatsApp’ı hem bilgisayarınızdan hem de telefonunuzda kontrol edebilirsiniz.

WHATSAPP NASIL KULLANILIR?
WhatsApp’ı indirmek ve yüklemek için yapmanız gerekenler; Telefonunuza uygulamayı App Store’den yükleyin. (Android telefon kullanıyorsanız Google Play’e girin) App Store’u açın ve sağ altta yer alan büyüteç işaretine tıklayın. Üstte gelen kutuya WhatsApp yazın ve gelen uygulama penceresinde Free yazan yeri tıklayıp telefonunuza indirin. Uygulamayı bulun ve açın. Kayıt olurken sizdene GSM telefonu numaranız soracak, girin ve sonra numaranıza SMS ile gelen kodu girerek hattınızı doğrulayın. Cep telefonu rehberinizde bulunan kişileri WhatsApp tarayarak, uygulamayı kullanan arkadaşlarınızı listeleyecek. Listelenen arkadaşlarınızla anlık olarak artık sohbet edebilirsiniz. WhatsApp, iPhone dışında blackberry, Nokia ve Android tabanlı telefonlarda kullanılabiliyor. Yurtdışında seyahat ederken veya uzaktayken, WhatsApp kullanan arkadaşlarınızla dilediğiniz gibi mesajlaşabilir, çektiğiniz fotoğrafları ve videoları anlık olarak paylaşabilirsiniz, hem de hiçbir ücret ödemeden!
Whatsapp indirmek için hangi adımları takip etmeniz gerektiği konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Bunun için sizlere farklı yollar göstereceğiz. Yapmanız gereken doğru yeri indirmeniz ve tablet yada telefonlarınıza yanlış yazılımlar yüklemekten kendinizi korumanız olacaktır. Sizler için WhatsApp indirmek her zaman güvenir olacaktır eğer sayfamızı takip ederdi okursanız watsap güvenli şekilde sayfanıza indirmeyi başaracaksınız Mobil Whatsapp indirmek için yapmanız gereken tablet yedek pil sinirden bu linki tıklayarak ilgili sayfaya yönlendirilmek olacaktır Programa onay vermeniz halinde indir yavaşlayacak küçük bir program olduğu için çok kısa sürede telefonunuza inecektir.Facebook kurmak için cep telefonu numaranız kullanıyor yani siz birine WhatsApp bilgilerinizi verdiniz de herhangi bir kullanıcı adı değil cep telefon veriyor olacaksınız.

Haberin detayını Kaynağından okumak için WhatsApp Web girişi 2019! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ