Haber Detayları

Son Dakika YSK'nın internet sitesi neden açılmıyor?

Son Dakika YSK'nın internet sitesi neden açılmıyor?

YSK'nın internet sitesi neden açılmıyor? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

YSK'nın internet sitesi neden açılmıyor? Yüksek Seçim Kurulu'nun internet sitesine erişim sağlanamıyor. Bugün gerçekleşen yerel seçimi takip etmek isteyen vatandaşlar YSK'nın sitesinde büyük bir yoğunluk oluşturuyor. YSK'nın sitesine giriş yapmayı deneyen vatandaşlar 'Sisteme yoğunluk sebebiyle geçici bir süre erişim sağlanamamaktadır. Lütfen bir süre sonra tekrar deneyiniz.' mesajıyla karşılaşıyor. Peki YSK'nın internet sitesi neden açılmıyor? Ne zaman açılacak? YSK'nın sitesi çöktü mü?

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

YSK’nın internet sitesi neden açılmıyor? Tüm Türkiye’de gerçekleştirilen yerel seçim büyük bir heyecan yarattı. Oylarını kullanan vatandaşlar şimdi ise sonuçları takip etmeye çalışıyor. YSK’nın sitesinde yaşanan yoğunluktan dolayı, erişim sağlanamıyor. Peki YSK’nın internet sitesi neden açılmıyor? YSK’Nın sitesi çöktü mü? Ne zaman açılacak? İşte ayrıntılar…

YSK’NIN İNTERNET SİTESİ NEDEN AÇILMIYOR?

YSK’nın internet sitesi, yaşanan yoğunluktan dolayı açılmıyor. YSK’nın sitesine girmeye çalışan vatandaşlar “Sisteme yoğunluk sebebiyle geçici bir süre erişim sağlanamamaktadır. Lütfen bir süre sonra tekrar deneyiniz.” mesajıyla karşılaşıyor.

Sitenin ne zaman tekrar açılacağı bilinmiyor.

Haberin detayını Kaynağından okumak için YSK'nın internet sitesi neden açılmıyor? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ