Haber Detayları

Son Haber 23 Nisan Fatih Portakal ile Fox Ana Haber canlı izle!

Son Haber 23 Nisan Fatih Portakal ile Fox Ana Haber canlı izle!

23 Nisan Fatih Portakal ile Fox Ana Haber canlı izle! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

23 Nisan Fatih Portakal ile Fox Ana Haber canlı izle! YSK, AK Parti'nin itirazlarını değerlendirdiğini açıklaması üzerine izleyenler bülteni izlemek için araştırma yapmaya başladı. Fatih Portakal'ın farklı değerlendirmeleri ile ekranlara gelen Fox Ana Haber izleyenler tarafından büyük ilgi görüyor. Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırı ise gündemin ilk sırasında yer alıyor. İşte 23 Nisan Fatih Portakal ile Fox Ana Haber canlı izlemek için detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

23 Nisan Fatih Portakal ile Fox Ana Haber canlı izle! Türkiye’nin en çok izlenen haber programı olma özelliğini seçim sürecinde bir kez daha gösterdi.Fatih Portakal’ın farklı değerlendirmeleri ile ekranlara gelen Fox Ana Haber izleyenler tarafından büyük ilgi görüyor. Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırı ise gündemin ilk sırasında yer alıyor. YSK, AK Parti’nin itirazlarını değerlendirdiğini açıklaması üzerine izleyenler bülteni izlemek için araştırma yapmaya başladı. İşte 23 Nisan Fatih Portakal ile Fox Ana Haber canlı izlemek için detaylar haberimizde…

Türkiye’nin en çok izlenen haber programı olan Fatih Portakal ile Fox Ana Haber yerel seçimler ve gün içinde yaşanan gelişmeleri izleyenlerine ulaştırıyor.Liderler gün içinde meydanlarda seçmenlerine seslenmeye devam ediyor.Saat 19:00’da izleyenlerin karşısına çıkan bülten izleyenler tarafından büyük ilgi görüyor.Reyting sıralamasında üst sıralarda yer alan bülten Fatih Portakal’ın değendirmeleriyle izleyenlere ile buluşuyor.

23 NİSAN FOX ANA HABER İZLE

FATİH PORTAKAL KİMDİR?

Fatih Portakal 2 Şubat 1968 tarihinde Aydın’ın Nazilli ilçesinde doğmştur.

Eğitim hayatını lise çağına kadar Aydın’da sürdüren Portakal, üniversite hayatında İstanbul’a geldi.Lisans programı için Avusturya’ya gitmiştir.

Fatih Portakal, eğitimi sonrasında Avustralya’da ünlü bir restoranı bir müddetliğine işletti. 1997 yılında Türkiye’ye döndü. Armağan Toper ile evlendi. 1997-2005 yıllarında Star TV’de muhabir olarak çalıştı. 2005 yılında gazeteci Mehmet Ali Birand’ın teklifi üzerine Kanal D’ye geçti. 2010 yılının Mayıs ayında FOX’un habercilerinden İrfan Değirmenci’nin teklifi üzerine FOX’a geçti.

Haberin detayını Kaynağından okumak için 23 Nisan Fatih Portakal ile Fox Ana Haber canlı izle! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ