Haber Detayları

Son Haber 6 Nisan Survivor dokunulmazlık ödülünü kim kazandı?

Son Haber 6 Nisan Survivor dokunulmazlık ödülünü kim kazandı?

6 Nisan Survivor dokunulmazlık ödülünü kim kazandı? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

6 Nisan Survivor dokunulmazlık ödülünü kim kazandı? TV8'in nefes kesen yarışma programı Survivor 2019'da heyecan dolu dakikalar yaşanacak. Takımların karışması sonrasında siyah ve beyaz takım olarak ikiyi ayrılan yarışmacılar arasında rekabet dolu oyunlar oynanıyor. Yeni takımlarla ilk kez oynanacak dokunulmazlık oyununu hangi takımın kazandığı merak ediliyor. Survivor dokunulmazlık ödülünü hangi takımın kazandığı araştırılıyor. İşte 6 Nisan Survivor dokunulmazlık ödülünü kim kazandı? Detaylar..

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

6 Nisan Survivor dokunulmazlık ödülünü kim kazandı? Siyah ve beyaz takım olarak ikiyi bölünen yarışmacılar yeni takımlarıyla ilk dokunulmazlık oyununu oynamaya hazırlanıyor. Sonucu merakla beklenen yarışma için izleyicilerin heyecanlı bekleyişi sürüyor.Yeni bölüm tanıtımında Yusuf ile Hikmet arasında yaşanan tartışma damga vuracak.İki etap üzerinden oynanan dokunulmazlık oyunun ilk oyununu hangi takımın kazandığı merak ediliyor. Survivor dokunulmazlık ödülünü hangi takımın kazandığı araştırılmaya başlandı. İşte 6 Nisan Survivor dokunulmazlık ödülünü kim kazandı? Merak edilen detaylar haberimizde…

SURVİVOR’DA SEMBOL ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Yarışmacıların birleşme partisi için kıyasıya mücadele ettiği sembol final oyununda erkekler ve kadınlar ayrı ayrı yarıştı. Oyunun sonunda erkeklerde Yusuf kazandı. Kadınlarda ise sembol final ödülünün sahibi Büşra oldu. Böylelikle Yusuf iki hafta üst üste dokunulmazlık kazanmış oldu.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Birleşmenin ardından siyah ve beyaz takımın ilk kez karşı karşıya geldiği ödül oyununda Beyaz takım, siyah takımı 10-6 mağlup etti ve ödülü kazandı.

KİM HANGİ TAKIMA GEÇTİ?

Seda ve Dalaka’nın belirlediği takımlar, siyah ve beyaz olarak adlandırıldı. İşte, takımların dağılımı;

SEDA (BEYAZ TAKIM): Afroditi, Büşra, Ria, Sabriye, Nikos, Hikmet, Tony, Bora, Kyrıakos, Okay

DALAKA (SİYAH TAKIM): Sude, Dimitra, Melisa, Elpida, Atakan, Panagiotis, Yusuf, Spyros, Emre

SURVİVOR’DA ÖNCEKİ AKŞAM NELER YAŞANDI?

TV8 ekranlarında seyirciler tarafından heyecanla takip edilen yarışma programı Survivor 2019’da önceki akşam araba ödülü heyecanı yaşandı. Survivor’un 39. bölümünde, yarışmacıların siyah ve beyaz olmak üzere iki takım olarak karışık yarıştığı oyunda, yarışmacılar parkurda yine ter döktü. Gecenin sonunda bir kişi ise araba ödülünün sahibi oldu. İlerleyen dakikalarda ise yarışmaya veda eden isim belli oldu.

Vasilikos, Yunan takımından adaya veda eden isim oldu.

ARABA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Araba ödüllü yarışma için yarışmacıların siyah ve beyaz olmak üzere iki ayrı takım oluşturduğu oyunda kıyasıya mücadele yaşandı. Kıran kırana geçen oyunda Sude ve Dalaka iki ayrı takım oluşturdu. Survivor’un 39. bölümünde ise bu hafta arabayı kazanan kişi Sude oldu.

Haberin detayını Kaynağından okumak için 6 Nisan Survivor dokunulmazlık ödülünü kim kazandı? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ