Haber Detayları

Son Haber Bir Aile Hikayesi 8. bölüm izle! Mahur ne yapacak?

Son Haber Bir Aile Hikayesi 8. bölüm izle! Mahur ne yapacak?

Bir Aile Hikayesi 8. bölüm izle! Mahur ne yapacak? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Bir Aile Hikayesi 8. bölüm izle! Fox TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Bir Aile Hikayesi, yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak. Mahur annesinin kendisinden sakladığı gerçekleri öğrenince çılgına dönüyor. Geçmişte yaşadığı acıları anlattığı sahneler izleyenlere hüzünlü dakikalar yaşatıyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Bir Aile Hikayesi 8. bölüm izle! Mahur ne yapacak? Merak edilen detaylar haberimizde…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Bir Aile Hikayesi 8. bölüm izle! Fox TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Bir Aile Hikayesi, yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak. Mahur annesinin kendisinden sakladığı gerçekleri öğrenince çılgına dönüyor. Geçmişte yaşadığı acıları anlattığı sahneler izleyenlere hüzünlü dakikalar yaşatıyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. Reyhan sonunda çok istediği musiki korosuna yazılırken Mahur ve Berk arasındaki çekişme evin huzurunu kaçırıyor. Beste Erdem’in eski karısı Ceylan’dan duydukları karşısında şoke oluyor. İşte Bir Aile Hikayesi 8. bölüm izle! Mahur ne yapacak? Merak edilen detaylar haberimizde…

BİR AİLE HİKAYESİ İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 7. BÖLÜM ÖZETİ…

Berk, Derya’ya provadan sonra yemeğe çıkma teklif eder. Derya reddeder. Berk şaşırmıştır. Berk’e alması gereken bir ders daha olduğunu söyler. Berk ne olduğunu sorunca, Derya, “dün aramızda yaşananlar asla bir daha yaşanmayacak” diye cevap verir. Berk’in şaşkınlığı bir kat daha artmıştır ona “neden ki” diye sorar. Derya, “sen benim kocamsın ben de senin ölmüş karın. Aynı oyundaki gibi. Karına nasıl dokunamıyorsan bana da dokunamayacaksın” der. Berk şaşkınlıktan dilini yutmuş gibidir. Bu kez Derya ona “Nasıl hissediyorsun” diye sorar. Berk’in yüzünde şaşkın ifadeyi çok seven Derya “Güzel. Kullan bunu” diyerek yanından kalkıp gider.

BİR AİLE HİKAYESİ 8 BÖLÜM İZLE

MAHUR YENİ OKULUNDA

Cem ve Reyhan yeni okula gitmesi için ikna ettikleri Mahur’u okula getirir. Öğretmeninin kapısını çalıp Mahur için bir şans daha istediklerini söylerler. Öğretmeni memnun olmuştur. Mahur’u konuşmak için yanına davet ederken Cem ve Reyhan’ı beklemek için dışarı davet eder. Dışarı çıktıklarında ikisi birbirlerine sarılır. Mutluluktan ne konuşacaklarını bilemez haldedirler.

BESTE’Yİ ŞOKE EDEN KADIN

Beste Erdem’in evini arar. Bu sırada taksiden genç ve güzel bir kadın inerek Erdem’in evine doğru gider. Zili çalar. Erdem “kim o” dediğinde ise “benim, karın” der. Bu sırada Beste dışarda olanlara şahit olur. Gözlerinden yaşlar süğzülür. Erdem kapıyı açıp kadın içeri girdiğinde Beste hayal kırıklığı içerisinde geri döner.

BESTE: AŞIK OLDUM AMA YANLIŞ ADAMA!

Bu sırada Mahur’un evinde Mahur ve Berk arasında televizyon kumandası ile ilgili önemsiz bir tartışma yaşanır. Aynı anda evin zili çalar. Berk kapıyı açmak için ayağa kalkacağı sırada Berk “ben açarım” diyerek ayağa kalkar. Kapıyı açan Berk karşısında üzgün şekilde Beste’yi görür. Beyte’ye ne olduğunu sorar. Beste içeri girer. Birbirlerine sarılırlar. Bu sırada konuşmaları duyan Mahur da onların yanına gelir. Beste’ye ne olduğunu sorar. Beste Mahur’a “dondurma var mı?” der. Herkes çok şaşkındır. Berk “Ne oldu anlatsana” der. Beste aşık olduğunu söyleyerek” ama yanlış adama” der. Berk “sakın bana o adam deme. Erdem’e mi aşık oldun” diye sorar. Beste’ye ne yaptı sana” diye sorunca Beste kötü bir şey yapmadığını söyler. Mahur’a da akşam onda kalıp kalamayacağını sorar. Mahur kalabilirsin deyince Berk de “ağzını burnunu kırıcam o herifin” diyerek kardeşinin üzgün olmasından dolayı öfkelidir.

REYHAN MAHUR İLE KONUŞMAK İÇİN GELİYOR

Bu sırada kapı bir kez daha çalar. Bu kez gelen Reyhan’dır. Reyhan şaşırmıştır. Mahur hoş geldin der. Beste durumu açıklamaya çalışırken “sen nereden öğrendin” diye sorar. Reyhan bir yerden öğrenmediğini söyleyerek Beste’ye iyi olup olmadığını sorar. Beste iyi olduğunu söyledikten sonra Reyhan Mahur’a onunla konuşmaya geldiğini açıklar. Mahur şaşırmıştır “konuşalım” der. Beste ne konuşacağını merak ettiği annesine hayretler içerisinde bakarken Mahur ne ile ilgili olduğunu sorar. Beste ne olduğunu anlamıştır. Reyyan “babanla ilgili” der.

MAHUR’U ŞOKE EDEN MEKTUP

Mahur yıllar önce annesi Reyhan’ın biyolojik babası Şakir’e yazdığı mektubu bulur. Mektubu açtığında çocukken çekilmiş bir resmi de bulur. Mektubu açıp okur. Reyhan’ın Mahur ile ilgili yazdıkları onu derinden etkiliyor. Mahur’un gözlerinden yaşlar süzülür.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Bir Aile Hikayesi 8. bölüm izle! Mahur ne yapacak? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ