Haber Detayları

Son Haber Bir Zamanlar Çukurova 30. bölüm full izle! Yılmaz ile Müjgan ayrılıyor mu?

Son Haber Bir Zamanlar Çukurova 30. bölüm full izle! Yılmaz ile Müjgan ayrılıyor mu?

Bir Zamanlar Çukurova 30. bölüm full izle! Yılmaz ile Müjgan ayrılıyor mu? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Bir Zamanlar Çukurova 30. bölüm full izle! ATV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova heyecan verici yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak. 25 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Hünkar ile Fekeli arasında yaşanan yakınlaşma dikkat çekiyor. Müjgan artık Yılmaz'ın aşkına inanmıyor ve yüzüğü çıkartıp fırlatıyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapıyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 30. bölüm full izle! Yılmaz ile Müjgan ayrılıyor mu? Detaylar…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Bir Zamanlar Çukurova 30. bölüm full izle! Hafta boyunca yayınlanan diziler arasında en çok izlenenler arasında yer almayı başaran Atv’nin merakla takip edilen dizis Bir Zamanlar Çıkurova yeni bölümüyle ekranlara gelecek. 25 Nisan Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümde: Adnan’ın kimin oğlu olduğunu araştıran Yılmaz, duydukları karşısına büyük şok yaşıyor. Yılmaz’ın hala Züleyha’ya aşık olduğunu düşünen Müjgan, parmağında bulunan yüzüğü çıkartıp fırlatıyor. Hünkar ile Fekeli arasında yaşanan yakınlaşma dikkat çekerken, Demir’in olanlardan haberi yoktur.Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapıyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 30. bölüm full izle! Yılmaz ile Müjgan ayrılıyor mu? Merak edilen detaylar haberimizde…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Küllerinden doğmaya başlayan Fekeli ve Hünkar aşkı tekrar filizlenecek mi? Aile değerlerini her şeyin önünde tutan Adana’nın en güçlü iki ismi aşkları için ne kadar ileri gidebilecek? Hünkar ve Fekeli arasında olup bitenleri sezenler bu birlikteliğe nasıl tepki verecek?

 BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 30 BÖLÜM İZLE

Özgürlüğü adım adım elinden alınan Züleyha’nın yeni planları neler? Yelkenleri yavaş yavaş ve temkinli bir şekilde indiren Demir Yaman’ın yeni bir şartı var. Oğlu Adnan’ı, sadece Demir’in izin verdiği zamanlarda görebilen Züleyha, ne zaman oğluna geri kavuşabilecek?

Adnan’ın kimden olduğunu sorgulayan Demir Yaman “Senin için gerekirse ölürüm” dediği Züleyha’dan cevap bekliyor. Evlilik arefesindeki Müjgan, kafasındaki soru işaretlerini silebilecek mi? Hala Yılmaz ve Züleyha arasında neler olup bittiğini öğrenmeye çalışan Müjgan rahat bir nefes alabilecek mi? Saniye’nin radarına takılan Gaffur ve Seher yakınlaşması nereye gidiyor? Saniye’ye yakalanan Gaffur arzularını dizginleyebilecek mi?

 Konağa yeni bir misafir geliyor. Fransa’dan gelen yeni misafir Çukurova’da dengeleri değiştirecek mi? Şapkasını önüne koyan Cengaver’in Fekeli ve Yılmaz’la görüşmeleri sıklaşıyor. Aralarındaki güven arttıkça ortaya çıkan sırlar kimin pis işlerini ortaya çıkaracak? Gerçekleri öğrenen Fekeli’nin kalbi artık bu kadarını da kaldıramıyor! Kalp krizi geçiren Fekerli Çukurova’yı ayağa kaldıracak!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’da yeni bir isim!

 Reyting rekortmeni dizinin güçlü kadrosuna Rüzgar Aksoy da katıldı. Aksoy dizide, Hünkar’ın (Vahide Perçin) yeğeni Ercüment karakterini canlandırıyor.

 Fransa’dan son model arabasıyla konağı ziyarete gelen Ercüment, Çukurova’da olayların seyrini değiştirecek mi? Daha önce birkaç proje için Demir Yaman’dan para alıp hepsini batıran Ercüment’in şimdiki planları ne?

Haberin detayını Kaynağından okumak için Bir Zamanlar Çukurova 30. bölüm full izle! Yılmaz ile Müjgan ayrılıyor mu? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ