Haber Detayları

Son Haber Çocuklar Duymasın 68.bölüm izle! Son bölüm full hd! Meltem gerçekleri açıklayacak mı? Çocuklar Duymasın 69.bölüm fragmanı izle!

Son Haber Çocuklar Duymasın 68.bölüm izle! Son bölüm full hd! Meltem gerçekleri açıklayacak mı? Çocuklar Duymasın 69.bölüm fragmanı izle!
  • Spor
  • 13 Şubat 2019
  • 63 KEZ OKUNDU

Çocuklar Duymasın 68.bölüm izle! Son bölüm full hd! Meltem gerçekleri açıklayacak mı? Çocuklar Duymasın 69.bölüm fragmanı izle! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Çocuklar Duymasın 68.bölüm izle! Kanal D ekranlarının yıllara meydan okuyan dizisi Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle saat 20:00'da ekranlara gelecek.Meltem artık gerçekleri Haluk'a söylemesi gerektiğini düşünüyor.Sevgililer Günü gelmesiyle ekibin kadınları özellikle Haluk'u baskı altına alıyor. Yeni bölümde izleyenleri keyifli dakikalar bekliyor.Peki Çocuklar Duymasın 68.bölüm izle! Son bölüm full hd! Meltem gerçekleri açıklayacak mı? Çocuklar Duymasın 69.bölüm fragmanı izle! Detaylar…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Çocuklar Duymasın 68.bölüm izle! Ekranların merakla takip edilen dizisi Çocuklar Duymasın yeni bölümünde izleyenleri hem güldürecek hem de meraklandıracak.Sevgililer Günü’nün gelmesiyle Taş Fırın Haluk ve Meltem’in henüz bir Sevgililer Günü planı yoktur. Taş Fırın Haluk hiç istemese de, ısrarlara dayanamaz ve Zero Tuna’nın organize ettiği sevgililer günü planına dahil olur.Yeni bölümde izleyenleri keyifli dakikalar bekliyor.Peki Çocuklar Duymasın 68.bölüm izle! Son bölüm full hd! Meltem gerçekleri açıklayacak mı? Çocuklar Duymasın 69.bölüm fragmanı izle! Detaylar…

Sevgililer günü gelip çatmıştır ancak Taş Fırın Haluk ve Meltem’in henüz bir sevgililer günü planı yoktur. Taş Fırın Haluk hiç istemese de, ısrarlara dayanamaz ve Zero Tuna’nın organize ettiği sevgililer günü planına dahil olur. Rıza ve Sultan’ın da onların sevgililer günü planına dahil olmasıyla ekip iyice kalabalıklaşır.

ÇOCUKLAR DUYMASIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Hepsi, rezervasyon yaptıkları mekana çok eğlenecekleri konusunda büyük beklentilerle giderler ancak hiç beklenmedik bir sürprizle karşılaşırlar.

Öte yandan eve gelen gizemli bir kutu başta Haluk ve Meltem olmak üzere herkes için merak konusu olur. Meltem, bu gizemli kutunun Gece’den geldiğini tahmin eder ve Haluk’un görmemesi için büyük bir çaba gösterir. Kutu kimden gelmiştir ve içinde ne vardır?

Çocuklar Duymasın yeni bölümde Meltem’i rahatsız eden gizemli kişi giderek herkesi daha da tedirgin etmeye başlıyor. Bir süre “Gece” isimli bu kişiden telefonlar alan Meltem ne yapacağını bilemez. Bu durumu öncelikle Gönül’le paylaşır. Gece’den gelen telefonların yanı sıra bir de mektup gelince durum iyice korkutmaya başlar. Gece, Zeynep’in kurs çıkışına kadar gidip onunla Meltem’e bir mektup göndermiştir. Bu kişinin bu kadar yakınında olması ise Meltem’i tedirgin etmiştir. Meltem, bunu Haluk’a söylemez.

Ancak Haluk, Gece’nin Meltem’e yolladığı mektubu bir anda fark eder. Peki mektupta neler yazmaktadır ve Taş Fırın Haluk’un tepkisi ne olacaktır?

Öte yandan Tuna, Haluk’a bir mont hediye eder. Ancak montun arkasında güvenlik alarmı kalmıştır. Haluk güvenlik alarmını fark etmez ve bütün gün o şekilde dolaşır. Haluk’un çevresindeki herkes güvenlik alarmını fark eder. Yakın çevresi Haluk’u uyaracakken Element ve Ercüment’in ortaya attığı bir fikir yüzünden ortalık karışır.

 58.BÖLÜM

Çocuklar Duymasın yeni bölümde Haluk’un gizemli halleri herkeste büyük bir merak uyandırır. Özellikle Meltem, onun sık sık gizli telefon görüşmeleri yapmasından şüphe duyar. Haluk ise telefonda görüştüğü kişiye bu durumun tamamen gizli kalmasını istediğini ve Meltem’in de bilmemesi gerektiğini söyler. Ancak Meltem bu durum karşısında daha fazla sessiz kalamaz ve her şeyi açıkça konuşmaya karar verir.

 Çocuklar Duymasın Son Bölüm

Çocuklar Duymasın 58. Bölümde, Taş Fırın Haluk’un, başta Meltem olmak üzere herkesten sakladığı sır ortaya çıkıyor! Hemen izle

Sorgulamaları sonrasında Meltem, Haluk’un bir doktorla konuştuğunu öğrenir. Haluk’un bir hastalığı olduğunu ve kendisinden gizlediğini düşünen Meltem bu duruma çok üzülür. Meltem, Haluk’la yüzleşir ve Haluk da gerçekleri anlatmak zorunda kalır. Peki Haluk’un sakladığı büyük sırrı nedir? Meltem, duydukları karşısında ne tepki verecektir?

Öte yandan Merve okulda şarkı söyleyecektir. Ancak sadece iki davetiyesi vardır. Merve’nin konserine hem Gönül ve Tuna, hem de Özlem ve Sertaç gitmek isteyince ortalık karışır.

55.BÖLÜM

Çocuklar Duymasın 55. Bölümde, Haluk’un hayatına dair her ayrıntıyı bilen ama Haluk’un asla hatırlamadığı Eray’ın kim olduğu ortaya çıkıyor!
Çocuklar Duymasın son bölümde Haluk’un yakın arkadaşı olduğunu iddia eden Eray, giderek kafaları daha da karıştırıyor. Haluk, onunla nereden arkadaş olduklarını bir türlü hatırlayamıyor. Üstelik sadece Haluk değil hiç kimse onu tanımıyor. Ancak Eray, Haluk ve ailesi başta olmak üzere onların hayatındaki herkesi ve her şeyi detayına kadar biliyor. Haluk en sonunda dayanamayıp, onu kırmadan kim olduğunu açıkça söylüyor. Herkesin yemekte bir araya geldiği bir akşam Haluk o beklenen soruyu yöneltiyor. Haluk’un sorusu karşısında büyük bir şaşkınlık yaşayan Eray, ona kendini hatırlatan o açıklamayı yapıyor. Eray’ın açıklamaları ise herkeste şok etkisi yaratıyor. Peki Eray kim? Haluk’u nereden tanıyor? Eray’ın anlattıkları Haluk ve Meltem’in hayatında nasıl bir etki yaratacak?

54.BÖLÜM

Çocuklar Duymasın 54. Bölümde, Havuç ve Simay’ın ani ayrılık kararı herkesi şaşırtırken, bu ayrılığın arkasında olan gerçek sebep sonunda ortaya çıkıyor!
Çocuklar Duymasın son bölümde, evlenmeleri beklenen Havuç ve Simay bir anda yollarını ayırmaya karar verir. Bu karar tüm ailede şok etkisi yaratır. Herkes ayrılık sebebini merak eder ve kendilerince bir yorum yapmaya başlar. Ancak bu yorumlar zamanla can sıkıcı hale gelmeye başlar. Dedikoduların bir anda yayılması Simay’ın ailesini de rahatsız eder ve tüm gözler genç çifte çevrilir. Artık bu söylentinlere bir son vermek gerekir. Havuç ve Simay ayrılıklarındaki gerçek sebebi açıklamaya karar verir. Peki bu kadar sorun olan ve ikiliyi ayıracak kadar etkili olan gerçek sebep ne?

Öte yandan Haluk’un eskilerden bir arkadaşı ortaya çıkar. Bu kişi tüm aileyi ve hatta Tuna’yı bile tanır. Ancak bir sorun vardır ki kimse onu hatırlamaz. Peki Haluk, arkadaşının kim olduğunu hatırlayabilecek mi?

53.BÖLÜM

Çocuklar Duymasın 53. Bölümde, Simay ve Emre’nin ayrılık kararı herkese büyük bir şok yaşatıyor!
Çocuklar Duymasın son bölümde kız isteme töreninin ardından dünürler nişan hazırlıklarına başlar. Bu süreçte Haluk, Meltem, Gönül ve Tuna nişan bohçalarını vermek için kız tarafının evine gider. Meltem, bohçaların açılmamasından yana olsa da Sultan bohçaları açmaya başlar. Tam o esnada canlı yayın yapan Tuna ise ortalığı karıştırır. Aileler nişan ve düğün hazırlıklarına son sürat devam ederken Simay ve Emre arasında bir tatsızlık yaşanır. Herkes onların evleneceğini düşünürken genç çift herkesi şaşırtacak bir karar alır.

Havuç ve Simay ayrılmaya karar verir. Başta Haluk ve Meltem olmak üzere herkes büyük bir şok yaşar. Peki Havuç ve Simay’ı ayrılık kararına sürükleyen sebep ne?

Tamer Karadağlı kimdir?

Tamer Karadağlı; 24 Mayıs 1967 tarihinde genç bir anne babanın ilk evladı olarak Ankara’da doğdu. Aslen Azeri kökenli Kars Sarıkamışlıdır. İlkokula başlamadan ailesi ile birlikte ABD’ye yerleşen Tamer Karadağlı, İlkokulaAmerika’da başladı, Lise yıllarına kadar Amerika’da yaşamış sonra Türkiye’ye dönmüş ve TED Ankara Koleji’ne yazılmış; Tamer Karadağlı’nın kendi deyimi ile Türkiye’ye geldigi ilk yıllar biraz zor geçti, dayanamayıp Amerika’ya dönen Karadağlı lise sonda kesin dönüş yaptığı Türkiye’de Çankaya Lisesi’nden mezun oldu. Sinema sevdası o yıllarda basladı. Daha sonra Bilkent Üniversitesi Sahne ve Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu.
İlk filmini 1993 yılında çevirdi. TRT’de yıllarca oynayan “Ferhunde Hanımlar” dizisinde Dr. Selçuk rolü ile ün kazandı. Üniversite yıllarında başladığı seslendirme işini başarı ile devam ettirdi.Robert De Niro, Marlon Brando’nun gençliğini, Al Pacino, Antonio Banderas, Michael Madsen, Kevin Kostner,Clint Eastwood, Mel Gibson, George Clooney gibi sanatçıları seslendirdi.
1200 bölüm süren kaliteli bir TRT yapımı olan Ferhunde Hanımlar dizisindeki Dr. Selçuk rolünden sonra Tamer Karadağlı için İstanbul macerası “Çocuklar Duymasın” adlı dizisindeki Pınar Altuğ ile başrolde oynadığı “TAŞ FIRIN” Haluk rolü ile ile başladı.

Tamer Karadağlı, 8 farklı İngilizce lehçesini konuşmaktadır.

Reklam filmlerinde de yer alan Karadağlı, oyunculuk dışında bir çok ünlü oyuncunun seslendirmesini de yaptı.

2012 yılının başında Yönetmen koltuğuna da oturan Tamer Karadağlı, “Süpertürk” adlı bir film çevirdi. Murat Serezli’nin de oynadığı filmde Tamer Karadağlı hem yönetmen hem de oyuncu oldu.

Seslendirme sanatçısı Arzu Balkan ile 30 Kasım 2002 de evlenip, 24 Nisan 2007de boşandı. 2 Temmuz 2006’da kızları Zeyno dünyaya geldi.

2007 yılında oyuncu Deniz Uğur ile birlikte oldu.

Tamer Karadağlı’nın TST Gıda ve Su Sanayi adlı şirketi var. Ayrıca Türk Patent Ensitüsü’nden su sektöründe kullanılmak üzere ‘Suna’ ve ‘Artı’ markalarını koruma altına aldırdı. Faaliyetlerine devam eden şirketi küçük yatırımlarla büyütmeye çalışıyor.

İki tane Harley Davidson motosikleti var vakit buldukça onlarla geziyor.

Tamer Karadağlı, 11 Ekim 2014 tarihinde Bursa’nın İznik ilçesinde motosikletli 35 kişilik arkadaş grubu ile gezerken motorsikleti ile virajı alamayınca düştü. Yaralanan Karadağlı daha sonra çağrılan özel bir helikopter ile İstanbul’da özel bir hastaneye götürüldü.

Rol Aldığı Tiyatro Oyunları:

2010 – Bir Yaz Gecesi Rüyası : William Shakespeare – Tiyatro Kedi
1999 – Dolu Düşün Boş Konuş : Steven Berkoff – Oyun Atölyesi
1997 – Fehim Paşa Konağı : Turgut Özakman – Tiyatro Bakış
1996 – Saat 9.05 : Nezihe Araz – Tiyatro Bakış
1995 – Cahide : Nezihe Araz – Tiyatro Bakış
1992 – Uyarca : Friedrich Dürrenmatt – Ankara Devlet Tiyatrosu

Filmleri :

2015 – Yenilmezler: Ultron Çağı(Türkçe Seslendirme) (Sinema Filmi)
2014 – Böcek (Sinema Filmi)
2012 – SüperTürk
2012 – Güven Bana
2012 – Acayip Hikayeler
2011 – Adım Bayram Bayram
2010 – Çocuklar Duymasın
2010 – Memlekette Demokrasi Var
2009 – Hıçkırık
2009 – Sağlık Olsun
2009 – Altın Kızlar- 2009 (Konuk Oyuncu)
2009 – Suluboya
2009 – Ah Kalbim
2008 – Son Ağa
2008 – Kiralık Oda 2008
2007 – Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım
2007 – Fedai
2007 – Living & Dying
2006 – Sınavdan Sonra
2006 – Hayatım Sana Feda
2006 – Arka Sokaklar
2005 – Beyza’nın Kadınları
2004 – Şans Kapıyı Kırınca
2004 – Yağmur Zamanı
2003 – Bir Tutam Baharat –
2002 – En Son Babalar Duyar
2002 – Çocuklar Duymasın
2001 – Nasıl Evde Kaldım
2000 – Artık Sevmeyeceğim
2000 – Sarı Evin Esrarı
2000 – Şaşı Felek Çıkmazı
1999 – Demir Leblebi
1999 – Babam Olur musun?
1993 – Ferhunde Hanımlar

Haberin detayını Kaynağından okumak için Çocuklar Duymasın 68.bölüm izle! Son bölüm full hd! Meltem gerçekleri açıklayacak mı? Çocuklar Duymasın 69.bölüm fragmanı izle! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ