Haber Detayları

Son Haber Gülperi 18.bölüm izle! Son bölüm full hd izle! Artemis'i kim kaçırıyor? Gülperi 19.bölüm fragmanı izle!

Son Haber Gülperi 18.bölüm izle! Son bölüm full hd izle! Artemis'i kim kaçırıyor? Gülperi 19.bölüm fragmanı izle!
  • Spor
  • 01 Şubat 2019
  • 91 KEZ OKUNDU

Gülperi 18.bölüm izle! Son bölüm full hd izle! Artemis'i kim kaçırıyor? Gülperi 19.bölüm fragmanı izle! haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

Gülperi 18.bölüm izle! SHOW TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Gülperi nefes kesecek 18.yeni bölümü ile saat 20:00'da izleyenlerin karşısına çıkacak.Gülperi yeni bölümünde yaşanacak gelişmeler ile izleyenleri ekranlarına kilitleyecek.Kadir Eyüp ile ilgili gerçekleri Gülperi'ye anlatmak isterken başına beklenmedik olaylar geliyor.İstemeden Eyüp'ü bıçaklaması onun ekmeğine yağ sürüyor.Peki Gülperi 18.bölüm izle! Son bölüm full hd izle! Artemis'i kim kaçırıyor? Gülperi 19.bölüm fragmanı…

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Gülperi 18.bölüm izle! Ekranların nefes kesen dizisi Gülperi 18. yeni bölümü ile izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Gülperi yayınlanan yeni bölüm fragmanından sonra büyük heyecan ile bekleniyor.Gülperi nikahta Eyüp’ün tüm zorlamalarına rağmen hayır diyerek herkesi ve çocukları şaşkınlağa uğratmıştı.Bedriye ve Hasan’dan tepki gören Gülperi ne yapacağını bilmiyor.Kadir ile Eyüp’ün karşılaşması sonrası beklenmedik olay yaşanıyor ve Eyüp bıçaklanıyor.Tutuklanan Kadir’in ne yapacağı ise merak konusu.Peki Gülperi 18.bölüm izle! Son bölüm full hd izle! Artemis’i kim kaçırıyor? Gülperi 19.bölüm fragmanı izlemek için detayları haberimizde bulabilirsiniz…

GÜLPERİ 17. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Kadir, Gülperi’nin nikahı kıyılmadan önce Eyüp’le konuşmaya gelir. Eyüp’e onun suçlu olduğunu söyler ve işlediği cinayetleri tek tek ispat edeceğini söyler. Bu arada içeri giren Gülperi neler olduğunu sorar. Kadir Gülperi’ye Eyüp’ün suçlu olduğunu söyler. Kadir dışarı çıktıktan sonra Gülperi Eyüp’ten Kadir’in söylediklerinin ne anlama geldiğini sorar ama Eyüp geçiştirir.

GÜLPERİ 18.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

BEDRİYE VE HASAN EYÜP’LE GİDİYOR

Eyüp evden çekip gideceğini söyleyince Bedriye annesine babasının gitmesine neden engel olmadığını sorar ardından kendisinin de babsı ile birlikte gideceğini söyler. Gülperi Eyüp’e neden gerçekleri açıklamadığını sorar. Eyüp diyeceğini dediğini söyleyerek Bedriye’nin seçim yaptığını ve babasını seçtiğini söyler. Gülperi Bedriye’ye gitmemesi için yalvarır ama söz dinletemez. Bedriye evden çıkarken Hasan’a burada mı kalacaksın diyerek tepki gösterir. Hasan da çaresiz şekilde onlarla beraber evden çıkıp gider.

GÜLPERİ KADİR’DEN GERÇEKLERİ ANLATMASINI İSTİYOR

Gülperi, Kadir’in yanına giderek Eyüp’le ne konuştuklarını sorar. Kadir, ona sormasını söyler. Gülperi’ye hayatını mahvedenin kendisi olmayacağını ve evine kocasının yanına dönmesini ve gerçekleri ondan öğrenmesini ister. Gülperi “kocam yok benim ben evlenmedim” der. Kadir’e olanları anlatmasını söyler. Hasan yolda babası ve Bedriye’den ayrılarak barınağa gelir. Gülperi, Kadir’e neden sustuğunu sorar. Kadir onun geleceği için susutuğunu söyleyince Hasan ve Bedriye’nin babaları ile birlikte gittiğini anlatır.
gulperi

GÜLPERİ HAYIR DİYOR

Kadir eve geri döndüğünde kardeşi onu beklemektedir. Ona nerde olduğunu sorduğunda nikahta olduğunu söyler. Ardından Eyüp’ün işlediği cinayetleri ispat etmek zorunda olduklarını söyleyerek acele etmesini delil bulmaları gerektiğini söyler. Nikahta Eyüp’ün zorlamalarına rağmen nikah memurunun evlenmek isteyip istemediği sorusuna “hayır” cevabını verir. Çocuklar ve Eyüp şoke olurlar. Bedriye annesinin bu tavrını anlayamadığını babasını rezil ettiğini söyler.

Kader eve gelir ve annesine müjdemi isterim der. Bu sırada Fatma avukatları Şeyma ile konuşmaktadır. Şeyma gittikten sonra Kader’e “ne diyeceksen de” der. Kader gelinleri Fidan’ın hamile olduğunu açıklar. Fatma çok şaşırır ama çok sevinir. Selen, nikahta yaşananlardan sonra Hasan’a destek olmak için yanına gelir ama Hasan konuşmak istemediğini söyler.
gulperi2

EYÜP KADİR’İN NE SÖYLEDİĞİNİ AÇIKLIYOR

Gülperi eve gelir. Hasan Gülperi’ye eve gelince konuşacaklarını söylediğini hatırlatarak ondan bir açıklama bekler. Gülperi babalarının anlatacağını söyler. Eyüp, “benim söyleyecek birşeyim yok” der. Hasan, Kadir’in ne dediğini söylemelerini ister. Eyüp önce anlatmak istemez ama Hasan Kadir’den öğreneceğini söyleyince Eyüp anlatacağını söyler. Kadir’in annelerinde gözü olduğunu anlatır. Bedriye annesine hesap sormaya çalışır. Ona Kadir yüzünden mi beraber olamadıklarını sorar ama Gülperi Kadir’in ne dediğini bilmediklerini söyler. Gülperi Eyüp’e dönerek gerçekleri anlatmasını ister.

 HASAN GERÇEĞİ ÖĞRENEBİLECEK Mİ?

Hasan barınakta Seyit ve Gökhan’a annesinin nikahtan vazgeçtiğini anlatıyor. Hasan annsinin bunu neden yaptığını anlayamadığını söyleyerek olan bitenleri ve Kadir’in Eyüp ile ilgili yaşadıklarını anlatır. Kadir ve babasının gerçekleri bildiğini onların da arada kaldığını söyleyince Seyit isterse geçmişteki husumetin ne olduğunu öğrenebileceğini söyler. Hasan da önce Kadir’e gideceğini eğer onun anlatmaması durumunda bunu isteyebileceğini söyleyerek onlardan ayrılır.

GÜLPERİ 16. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Gülperi, karşısında 7 yıl sonra Eyüp’ü görünce şoke olur. Ona “Gerçekten sen misin” diyor. Eyüp Gülperi’ye sarılır. Bu arada Can “dedemlerde gördüğüm abi bu” deyince Hasan “O babamız” der. Kadir, Eyüp’ün ortaya çıkmasından dolayı düşüncelidir. Eyüp, Gülperi’ye yaşadıklarını anlatır. Gülperi, 7 yıl boyunca onu her yerde aradığını söylerek neden haber vermediğini Eyüp’e sorar. Eyüp de kendisinin de soracakları olduğunu söyler.

Show TV’de ekrana gelen Gülperi dizisi, sezon arasından sonra sürprizlerle döndü.

Eski eşi Eyüp ile istemeye istemeye nikah masasına oturan Gülperi, son anda Kadir’in yetişmesiyle nikah masasında Hayır dedi. Eyüp ile evlenmeyi istemeyen ve çocuklarının hatırı için nikaha razı olan Gülperi’nin ne cevap vereceği merak konusuydu.

Yıllar sonra dönüp gelen Eyüp’ten iyice soğuduğunu ve onu istemediğini anlayan Gülperi, bir şeyler döndüğünü farketti.

Kadir, durumu anlatmasa da yanlış yaptığını düşünerek nikah masasından Hayır diyerek kalktı.

Bedriye ve Hasan, annesine büyük tepki verirken, Eyüp, Kadir’in Gülperi’ye aşık olduğunu söyledi.

 Bedriye ve Hasan bu duruma sinirlenip, babalarıyla birlikte dedelerinin evine gittiler.

Bu arada dizide bir başka beklenmeyen durum ise Ali cephesinde yaşandı.

Bedriye’ye tecavüz eden Ali, cezaevinde bıçaklandı ve öldü. Onu öldüren kişi, son nefesini vermeden önce “Eyüp’ün selamı var” sözüyle cinayete Eyüp’ün azmettirdiğini de açıklamış oldu.

Kadir, Eyüp’ün bir katil olduğu gerçeğini Gülperi’ye söyleyemedi ama ikisinin tartışmasına kulak misafiri olan Gülperi durumdan iyice şüphelenmeye başladı.

EYÜP ÇILGINA DÖNÜYOR

Eyüp, Gülperi’nin kapıcılık yaptığını öğrenince çılgına döner. Gülperi’ye neden İstanbul’a geldiklerini neden Taşkınhan’da kalmadıklarını sorar. Gülperi herşeyi anlatacağını söylese de sakinleşmemiştir. Bu sırada Hasan’ların aynı apartmanda oturduklarını öğrenen Artemis yanına gelir. Hasan kapıyı açtığında Eyüp Gülperi’ye hala hesap sormaktadır. Artemis Eyüp’ün kim olduğunu sorar. Hasan konuşmak için uygun bir zaman olmadığını söyleyerek onu gönderir.

 EYÜP GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR

Gülperi, Yakup ile ilgili yaşananları anlatmaya çalışır. Eyüp’e kardeşi Ejder ile ilgili yaşadıklarını anlatır. Onu nasıl bıçakladığını anlatsa da Eyüp ona inanmaz. Hasan araya girerek Ejder’in yaptıklarını ve hatta anasını nasıl nikahına almaya çalıştığını anlatır. Eyüp tüm bu anlatılanlara inanmakta zorluk çekmektedir. Bu sırada Bedriye Yakup’un onu nasıl sattığını ve nasıl kirletildiğini anlatır. Eyüp bu kez darmadağın olur.
gulperi

HASAN BABASINDAN AF DİLİYOR

Eyüp, Bedriye’nin anlattıklarından sonra Hasan’dan hesap sorar. Gülperi Hasan’ın bir suçu olmadığını söyler. Hasan, annesine müdahale ederek, “babam haklı” der. Babasından ailesini koruyamadığını söyleyerek onu affetmesini ister. Eyüp Hasan’a “Sana hiç birşey öğretememişim” diyerek kapıyı çarpıp çıkar. Hasan peşinden giderek nereye gittiğini sorar. Eyüp eve dönmesini söyler.

EYÜP ALİ’Yİ ÖLDÜRESİYE DÖVÜYOR

Eyüp, hapiste olan Ali’yi görmeye gelir. Ali ise gardiyanların onla dalga geçtiğini sanır. Ancak görüşme odasına girdiğinde Eyüp’ü görünce şoke olur. Eyüp, Al’ye saldırır. Onu boğmaya çalışırken gardiyan içeriye girer. Ali’yi öldüresiye dövmeye devam eder. Gardiyan sonunda onu kelepçeleyeceğini söyleyince bırakmak zorunda kalır. Hapishaneden çıktıktan sonra birilerini arayarak Ali’yi öldürmeleri için adam ayarlamasını ister.

GÜLPERİ 9.BÖLÜM

Gülperi 9. Bölümünde; Gülperi, uğradığı haksızlık karşısında yıkılır ve Kadir’in hayatındaki yeri ile ilgili yeni kararlar almak zorunda kalır. Kadir ise Şeyma ile geri dönüşsüz bir noktaya geldiğini anlar ve bu konuda kalbinin sesini dinlemeye karar verir. Şeyma’nın planları ise daha da acımasız olmaya başlar. Hasan, başkasına haksızlık yapmaktansa kendi canını tehlikeye atmayı göze alır ve büyük bir riske girer. Bu durum hem Gülperi’yi hem de Kadir’i etkileyecektir. Bedriye ve Can yeni düzenlerine uyum sağlamaya çalışırken, beklenmedik bir ziyaretle sarsılırlar. Hayatını düzene sokmaya çalışan Gülperi ve Kadir’in yolu yine kesişmek zorunda kalır. Gülperi, aldığı bütün kararlara rağmen Kadir’in söyledikleri karşısında kendisini yepyeni bir hikâyenin içerisinde bulacaktır.

GÜLPERİ 8. BÖLÜM

Gülperi’nin 8. Bölümünde; haksızlığa uğrayıp çocuklarıyla birlikte evden kovulan Gülperi’yi artık daha da zorlu bir hayat beklemektedir. Kadir’le arasına koymak zorunda kaldığı mesafe hem bu mücadeleyi daha da zorlaştırır hem de Kadir’in kendi duygularını sorgulamasına ve hazır olmadığı cevaplar almasına sebep olur. Hasan ailesi için riske ettiği geleceğini Seyit’e borçlanmak zorunda kalır. Kendisinden istenen bir görevi başarmak zorundadır ancak Hasan buna hiç istekli değildir. Bedriye ise yapmadığı bir hırsızlık yüzünden suçlanmanın acısıyla baş etmeye çalışır. Hasan tahmin ettiğinden çok daha büyük bir belaya bulaştığını anlar. Gülperi ise Şeyma’nın kendisiyle ilgili planlarından habersizdir ve öğrendiği gerçekle dünyası hiç beklemediği bir biçimde yeniden alt üst olma noktasına gelir.

GÜLPERİ 7. BÖLÜM

Yakup, Hasan’ın velayetini almak için yeni fırsatların peşine düşer. Aldığı bıçak darbesiyle hayatı tehlikeye giren Gülperi’nin durumu, Hasan’ı oldukça korkutur. Gülperi çaresiz halde hastane odasında yatarken, Hasan da annesine ve kardeşine yapılanların hesabını sormak için Ali’nin peşine düşer. Fakat bu durum başına daha büyük belaların açılmasına neden olur.

Gülperi’nin bıçaklandığını öğrenen Kadir, her şeyi bir kenara bırakır ve Gülperi ile ailesine yardım etmenin yollarını arar. Fakat bu durum iş arkadaşlarının dikkatinden kaçmaz. Bedriye annesinin başına gelenler yüzünden suçluluk duyarken, Can’ın dua etmekten başka seçeneği yoktur.

GÜLPERİ 6. BÖLÜM

Gülperi Hasan’ın özgürlüğü ve mutluluğu için ondan vazgeçme kararı alıp ve kendisini en kötü duruma yani Hasan’ı kaybetmeye hazırlamıştır.

Gülperi Hasan’ın özgürlüğü ve mutluluğu için ondan vazgeçme kararı alıp ve kendisini en kötü duruma yani Hasan’ı kaybetmeye hazırlamıştır. Hasan’ın ise kafasında başka bir plan vardır ve bu durum herkesin hayatını değiştirecektir. Kadir ise Şeyma’nın kendisinden gizlediği her şeyi öğrendikten sonra çok sinirlenir ve yeni bir karar alır. Herkesin yaptıklarının bedeli ödemesini isteyen Kadir, gençlik anılarını hatırlamaya ve hayatında yaptığı tercihleri sorgulamaya başlar. Bedriye, üzerinde kurulan evlilik baskısına kendince kesin bir çözüm getirmeye çalışır. Gülperi hala aile olabilmek için tüm gücüyle çabalarken, bir yandan da bu uğurda çocuklarını korumak için hayatını tehlikeye sokacak bir olayla karşılaşır.

GÜLPERİ 5. BÖLÜM

Hasan annesiyle ilgili bazı gerçeklere ulaşacak ve bu sebeple zor bir seçimle baş başa kalacaktır. Hasan’ın hapse girmesiyle çaresiz kalan Gülperi, oğlunun özgürlüğü için çözüm yolları aramaya başlar. Gülperi’nin çaresizliğini fırsat bilen Yakup ise Gülperi’yi köşeye sıkıştırmak için yeni planlar yapar. Gülperi ise oğlunun hapishaneden kurtulması için her türlü bedeli ödemeye hazırdır. Bir yandan Hasan’ı özgürlüğüne kavuşturmak için uğraşan Kadir, bir yandan da onun annesine olan katı tavrını yumuşatmaya çalışır. Gülperi’nin kızını Ali’den korumaya çalışması Bedriye’nin dikkatini çeker, Can da annesine yardım etmenin yollarını arar. Gülperi’nin Hasan’ı hapishaneden kurtarmak için bulduğu çözüm Yakup tarafından engellenince devreye Kadir girer. Hasan ise annesiyle ilgili bazı gerçeklere ulaşacak ve bu sebeple zor bir seçimle baş başa kalacaktır.

GÜLPERİ GENEL BİLGİ

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in paylaştığı “Gülperi” dizisi Show TV ekranlarında yeni sezona damga vurmaya geliyor.

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Cem Karcı’nın yürüttüğü “Gülperi” çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor.

Nurgül Yeşilçay Kimdir ?

Nurgül Yeşilçay, 26 Mart 1976’da Afyon’da doğdu. Ortaokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. 2001’de Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. Üniversite eğitimi sırasında rol aldığı İkinci Bahar dizisindeki Gülsüm rolü ile tanındı. 2002 yılında Çağan Irmak’ın yönetmenliğini yaptığı Asmalı Konak adlı TV dizisinde Bahar Karadağ rolüyle ününü artırdı. Aynı yıl Teoman’la beraber Mumya Firarda filminde oynadı.

2003 yılında Abdullah Oğuz’un yönettiği Asmalı Konak dizisinin devam filmi olan Asmalı Konak-Hayat’ta Özcan Deniz’le başrolü paylaştı. Yönetmenliğini Atıf Yılmaz’ın yaptığı Eğreti Gelin filmindeki Kostak Emine rolü ile 2005 12. Adana Altın Koza Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü aldı. Aynı yıl Hande Ataizi ile Melekler Adası dizisinde rol aldı. Aynı dizide rol alan Cem Özer ile 26 Ekim 2004’te evlendi. Hamileliğinin son ayında Melekler Adası dizisinden ayrıldı. 22 Mayıs 2005’te oğlu Osman Nejat’ı dünyaya getirdi.

Yine 2004’te beş yönetmenin yönettiği Anlat İstanbul filminde Saliha karakterini canlandırdı. 2005-2006 sezonunda ATV’de yayımlanan Belalı Baldız dizisinde Berna Laçin ve Kenan Işık’la başrolü paylaştı. 2006 da Cem Özer’le “Sen Olmasaydın” adlı tiyatro oyununda rol aldı. 2006 yılı Eylül ayında Fatih Akın’ın senaryosunu yazdığı ,yönettiği ve yapımcılığını üstlendiği Yaşamın Kıyısında isimli filmin çekimlerine başladı. Ayten Öztürk adlı türk kızını büyük başarıyla canlandırdığı film 2007’de 60. Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye için yarışmaya hak kazandığı ardından “En iyi Senaryo” ödülünü kazandığı açıklandı. 2007’de Ezo Gelin adlı tv dizisinde Ezo Gelin’i canlandırdı. Ortadoğu’nun en önemli film festivallerinden biri olarak kabul edilen 31. Uluslararası Kahire Film Festivali’nde başkanlığını ünlü İngiliz yönetmen Nicolas Roeg’in yaptığı ana jüride yer aldı.

26 Mayıs 2008’de çekimlerine başlanan Altın Ayı’lı yönetmenimiz Erden Kıral’ın Vicdan adlı filminde Aydanur isimli fabrika işçisi, pavyonda çalışan kadın ve türban takan kadın gibi farklı bir rolde oynadı. buradaki rolü ile 45. Antalya Altın Portakal Fİlm Festivali’nde “En İyi Kadın Oyuncu” Ödülüne layık görüldü. Ünlü sanatçı son olarak 2014 yılında “Paramparça” adlı dizide Erkan Petekkaya ile beraber başrol oyunculuğunu paylaştı.

Filmleri

1998 Herşey Çok Güzel Olacak
2001 Şellale
2002 Mumya Firarda
2003 Asmalı Konak: Hayat
2004 Anlat İstanbul
2004 Eğreti Gelin
2013 Adem’in Trenleri
2014 Yaşamın Kıyısında
2008 Vicdan
2009 7 Kocalı Hürmüz
2010 Çınar Ağacı
2013 Aşk Kırmızı
2014 Gece

Dizileri

1998-2001 İkinci Bahar
2001 90-60-90
2002-2003 Asmalı Konak
1995-2007 Reyting Hamdi
2004-2005 Melekler Adası
2005-2006 Belalı Baldız
2006-2007 Ezo Gelin
2010-2011 Aşk ve Ceza
2011-2012 Sensiz Olmaz
2012 Sultan
2013 İşler Güçler
2013 Galip Derviş
2013 Bebek İşi
2014 Cinayet
2014 Paramparça

Ödülleri

2007’de Barış Pirhasan’ın yönetmenliğini yaptığı Adem’in Trenleri filmindeki Hacer rolüyle 13. Sadri Alışık Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. Ayrıca Çağdaş Sinema Oyuncuları Derneği (ÇASOD) Geleneksel 15. Oyuncu Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülünü, iki ayrı filmde (Yaşamın Kıyısında ve Adem’in Trenleri) birbirinden çok farklı iki rolde birden etkili olmayı ve doğal kalmayı başarması nedeniyle kazandı. Bir sene sonra Nisan, 2008’de 27.si düzenlenen Uluslararası İstanbul Film Festivali’nde Semih Kaplanoğlu’nun jüri başkanlığını yaptığı ulusal yarışma jürisinde yer aldı ve aynı yıl 26 Mayıs 2008’de tarihinde çekimlerine başlanan Erden Kıral’ın Vicdan adlı filminde Aydanur karakteri ile 45. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görüldü.

Rol aldığı tiyatro oyunları

Aşk Gibi, 2002

Sen Olmasaydın, 2006

Haberin detayını Kaynağından okumak için Gülperi 18.bölüm izle! Son bölüm full hd izle! Artemis'i kim kaçırıyor? Gülperi 19.bölüm fragmanı izle! TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ