Haber Detayları

Son Haber Kızım 28.bölüm izle! Öykü kurtulacak mı?

Son Haber Kızım 28.bölüm izle! Öykü kurtulacak mı?

Kızım 28.bölüm izle! Öykü kurtulacak mı? haberi hakkında son dakika gelişmesi ve detaylar haberimizde

TV8 ekranlarının merakla takip edilen dizisi İstanbullu Gelin, yeni bölümüyle saat 20:00’da izleyenlerin karşısına çıkacak. 19 Nisan Cuma akşamı yayınlanacak yeni bölümde; Demir ile Uğur eski dostları Cemal’i Ahmet’in elinden kurtararak büyük bir mucizenin ilk adımlarını atıyorlar. Cemal kendi isteğiyle Öykü’ye ilik vermeyi kabul ediyor. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı.

Superhabertv sitesinde yer alan habere göre

Cuma akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yer almayı başaran Kızım, nefes kesecek yeni bölümüyle izleyenlerin karışısına çıkmaya hazırlanıyor. Yayınlanan 28. bölüm fragmanında Cemal, Öykü’yü kurtarmak için ilik vermeyi kabul ediyor. Uğur ve Demir’den intikam almayı amaçlayan Ahmet hain planını devreye sokuyor. Öykü, Candan ve Demir içeride uyurken Ahmet evi ateşe veriyor. 19 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölüme izleyenleri büyük ilgi gösteriyor. Dizinin 28. bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı.

KIZIM 27. SON BÖLÜM ÖZETİ

Cemal ve Ahmet ile birlikte araba ile gelir. Cemal ona arabadan inmesini söyler. Ahmet Cemal’e polise gidip onu ihbar etmesinden endişe ettiğini söyler. Cemal, “madem Demir’in babasını Uğur vurdu, o zaman senin endişelenmene gerek yok” der ve onu arabadan indirir.

KIZIM 28. BÖLÜM İZLE

Demir, Uğur’un evine gelir. Kapıyı çalar. Uğur’un kafeye neden gitmediğini sorar. Uğur’a güvendiğini söyleyerek dün gece nerede olduğunu söyler. Ardından konuşacaklarımız var diyerek hazırlanmasını ister. Uğur endişelenir. Ne konuşacaklarını sorar. Demir “giyin konuşuruz” der. Uğur Demir’e geziden neden geri döndüğünü sorar. Demir olanları anlatır. Uğur Demir’e “gerçekleri anlat” der. Demir “sen de öyle mi yaptın” deyince Uğur “ne demek istiyorsun” diye sorar.

DEMİR: BABAMI SEN Mİ VURDUN?

Demir, Cemal’in ona bir şey anlattığını söyleyerek “babamı sen mi vurdun?” diye sorar. Uğur şoke olmuştur. Demir babasının mahalleye yeni taşındığını onu ne zaman tanıdın da cenazesine geldin” der. Uğur’dan gerçeği söylemesini ister ve “onun öldürüldüğü gece orada mıydın?” diye sorar. Uğur’un sessizliği karşısında Demir çılgına döner. Ona cevap vermesi konusunda ısrar eder. Uğur o gece orada olduğunu ama babasını vuranın kendisi olmadığını, o gece erketede olduğunu babasını vuranın Ahmet olduğunu itiraf eder.

Haberin detayını Kaynağından okumak için Kızım 28.bölüm izle! Öykü kurtulacak mı? TIKLAYIN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ